Caydan Prince jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bncszb

Újonc
2019. 12. 15.
7
0
V4 karakter
Jace Warner
LV karakter
Jace Warner
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Caydan Prince >

Születési helye, ideje:
< Los Santos Hospital, 1986.10.21. >

Édesanyja lánykori neve:
< Jennifer Campbell >

Jelenlegi lakcíme:
< Jelenleg nincs saját lakásom ezért szüleimnél lakom. Nem sokára tervezem megvenni a lakásom itt Las Venturasban. >

Hány éve él a városban?:
< 6 éve élek itt. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert szeretnék egy biztos állást abban a szakmában amit szeretek és mivel sok tapasztalatom van benne, ezért alkalmasnak gondolom magam az állásra. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Jó pár éve ebben a szakmában tevékenykedtem is nagyon sokat és úgy gondolom elég tapasztalatom is van hozzá. Fiatal koromban mindig próbáltam segíteni édesapámnak amikor valami gond volt az autójával. Kisebb problémákat könnyedén meg tudtam oldani én is. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, 4 évig Los Santosban, de mivel muszáj volt ott hagynom a várost anyagi helyzeteim miatt ezért kénytelen voltam felmondani. Feletteseim szerint jól végeztem a munkámat, ezért is gondolom magam alkalmasnak. >

Előző munkahelye(i):
< Los Santos-ban 4 évig autószerelő, majd Las Venturas-ban postán dolgoztam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem 15 éve. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Caydan Prince >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 4024 perc. >

Eddigi frakcióid:
< A szerveren még nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 3 éve, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Kiszeretném próbálni magam a frakcióban és új embereket szeretnék megismerni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Sokat tudnék foglalkozni a frakcióval, valamint hosszútávra gondolom a tagságomat. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/uwxaW4C >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/80X9Pi7 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/3rGoYtx >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen voltam már körülbelül 3 hónapig, de nem ezen a szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< 13 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-ben regisztráltam de most kezdtem újra játszani kb 3 hete. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétközben akár 5-6 órát. Hétvégén pedig akár 7-10 órát is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétközben délután, hétvégén pedig mindegyik napszakaszban. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. opciót. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Bencének hívnak, 13 éves vagyok. Veszprém megyében élek egy kis faluban. Szabadidőmben videójátékokkal játszom. Egy átlagos családban élek 1 testvérem van. Sokat vagyok haverokkal. Kedvenc időtöltésem a számítógépezés és a biciklizés. MTA-val nagyjából 3 éve játszom, volt egy pár kihagyásom, de pár hete úgy gondoltam újra elkezdem. >
 
Utoljára szerkesztve:

Gomi

Zöldfülű
2019. 07. 30.
214
76
22
Zalaegerszeg
LV karakter
Bryen Gomez
Elég összedobott lap lett, a perceid is elég kevés. Én személy szerint ezt korainak tartom!
Nem támogatom!
 

seven trumpets

Dirty Deeds Done Dirt Cheap
2019. 09. 11.
492
3 736
V4 karakter
Omiros Pavlas
LV karakter
Landry Armstrong
Szia, szépen megírtad a lapot de ha kicsit ki bővítenéd azzal sem lenne probléma, játszott perced kevés, viszont ha ezen tudsz tornászni akkor jó. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Kispek

raffin

Újonc
2019. 04. 14.
53
36
V4 karakter
❌
LV karakter
Gerardo Segovia✔️
V2 karakter
❌
Rövid és gyenge lap tartózkodom!
 

bncszb

Újonc
2019. 12. 15.
7
0
V4 karakter
Jace Warner
LV karakter
Jace Warner
Köszönöm szépen az eddigi véleményeket, javítottam amit tudtam és kibővítettem. Ez volt az első lapom, további tanácsokat is elfogadok.
 

raffin

Újonc
2019. 04. 14.
53
36
V4 karakter
❌
LV karakter
Gerardo Segovia✔️
V2 karakter
❌
Az edit után jobb lett,de viszont 3000+ perc eléggé kevés attól független támogatom!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.12.20. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.