Castro jelentkezése Globális moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Castro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 12.
245
647
21
Kecskemét
V4 karakter
Brian T Castro
image.png

Fórum név:
Castro

IG név:
Brian T Castro

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2017 elején kezdtem el a SeeMTA-n tevékenykedni, ezzel együtt a SeeMTA fórumjára is beregisztráltam, ekkor még a régi fórum volt. Amióta elkezdtem SeeMTA-n játszani azóta kb. 1 év kihagyásom volt, ezen kívül rendszeresen játszok. A fórum aktivitásom akkor nőtt meg amikor átállt a SeeMTA a mostani, új fórumra. Azóta mindennap használom a fórumot.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Érzek magamban ambíciót a pozíció betöltésére hiszen elég sok időt szoktam tölteni a fórumon. Szeretek másokon segíteni. Az előző jelentekézsem korlátozott férőhely miatt el lett utasítva, azóta csak mégjobban azt gondolom hogy szeretnék a moderátor csapatba tartozni. Szeretném azokat a játékostársaimat segíteni akik még nem igazán értenek a fórumonhoz vagy keveset használtak ilyen felületet.

Miért pont téged válasszunk?
Úgy gondolom azért lennék hasznos tagja a csapatnak mert sok időt töltök itt a fórumon, így az aktivitásommal úgy gondolom nem lenne gond. Szeretek csapatban dolgozni és jó íráskészséggel rendelkezem. Jó a problémamegoldó képességem és úgy vélem érett a gondolkodásom. Mindig próbálom a legjobbat kihozni magamból.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?

Amikor gépnél vagyok általában mindig megvan nyitva a fórum,de csak akkor használom amikor keresek vagy olvasok valamit. A fontos dolgokat követem ezért értesítést kapok róla ha van valami újdonság. Általában naponta 60-80 percet töltök fórumozással, ez valamikor több valamikor kevesebb. Természetesen ezt az időt tudom növelni ha moderációs feladatokra kerül a sor.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Seemta V3 szerveren S.G.H pozíciót töltöttem be 1 hónapig. Sajnos az iskolám végett le kellett hogy adjam ezt a pozíciót. Ez volt az első olyan pozíció ahol segíteni tudtam a játékostársaimat. Jelenleg a szerveren több mint másfél éve vagyok a Rendőrség tagja. Itt alosztályvezetői pozíciót töltök be. A Közelekdés Rendészeti Alosztály tagjait segítem és koordinálom a mindennapjaikban.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Igen, rendelkezem TS-el. Legtöbbször a Discordot használom, de ha a feladatkőr megkívánja jelen tudok lenni Ts-en is hogy ott is elérjenek.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Elsősorban a szabályzatot rágnám át vele. Miután ezzel megvagyunk megmutatnám neki az alap témákat (hírdető részleg , frakciók , leírások , panaszkönyvek). Ezután a minta helyes használatát is kitöltését mutatnám meg. Ic név beírását is megmutatnám valamint a privát üzenetek működését is. Végül ha valami nem tiszta neki a fórummal akkor azokra is kitérnék.

Ismeretséged a csapaton belül?
Justcody, vele napi szinten beszélek jó kapcsolatot ápolunk, rajta kívűl Dijegoval is szoktunk beszélni. Illetve van rajtuk kívűl két frakció társam is a csapatban Alan és Maxi.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Bálintnak hívnak 20 éves vagyok. Kecskeméten élek. Idén érettségiztem, szeptembertől technikusit fogok végezni. Autószerelő a szakmám ebből adodóan a hobbijaim közé tartozik az autók bütykölése illetve a számítógépezés. Ahogy fentebb is említettem 2017-ben kezdtem el játszani a SeeMTA-val. Több frakcióban is voltam (BMS, OMSZ, See City Taxi , Rendőrség). SeeMTA mellett szoktam más játékokkal is játszani haverokkal pl. CSGO. De gép előtt töltött időm nagyrészét a SeeMTA teszi ki. Szabadidőmet általában a barátaimmal/barátnőmmel töltöm vagy gépezek. Barátságos személynek gondolom magam, általában mindenkivel megtalálom a közös témát.
 

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
807
2 122
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Régi barátok vagyunk, így jól ismerlek, tudom hogy nem okozna gondot neked a pozíció betöltése. Rendőrségben is megtaláltad a helyed, alosztályt vezetsz ami napi elköteleződéssel jár, mégis állod a sarat és mindent maradéktalanul elvégzel ami a frakcióval kapcsolatos. Külön korrektségre vall, hogy nem kamuztál be nagyobb időt mint amit tényleg a fórumon töltesz. Természetesen csak támogatni tudlak, remélem most sikerrel jársz!
 
  • Imádom
  • Fire
Reactions: Castro és Chloe

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.
Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.




Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Szomorú
Reactions: zsola.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.