Castiel Wright jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tonhajzer

Barangoló
2019. 12. 17.
144
399
Veszprém
LV karakter
emery_grant
g6ihL4y.png


Teljes neve:
<Castiel Wright>

Születési helye, ideje:
< Magyarország, 1995 06.23 >

Édesanyja lánykori neve:
<Diana Remington >

Jelenlegi lakcíme:
<Chisos street 29 >

Hány éve él a városban?:
< 2,5 éve költöztem ide >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Mert már gyerekkorom óta érdekelnek az autók és mindig is nagy álmom volt egy ilyen helyen dolgozni. Édesapám is értett a kocsikhoz az utca kocsijit is ő szerelte ezért volt ember akitől megtudtam tanulni az alapokat és kicsit belekezdhettem az autó szerelés fortélyainak elsajátításába. Utána az általános középiskolám után még Magyarországon elvégeztem egy autó szerelő OKJ-s képzést ezek után dolgoztam 2 évet a szakmában majd las Venturasba költöztem. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Elszánt, szorgalmas, és lojális vagyok ezekmellett szeretek az embereknek segíteni.
Szeretem ha minden rendben, szisztematikusan működik, és nincs semmi akadály csak a munkámra konecentrálhatok és arra hogy eközben még egy jó munkahelyi viszonyt is kialakítsak a kollegákkal >


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Régen még a szülőhazámban két évet dolgoztam egy autószerelőnél. Nem a fő feladatom volt az autók szerelése inkább olyan segédnek mondanám magam de ott is volt mit tanulnom a főnökömtől>

Előző munkahelye(i):
<Gyártósori munkás >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Castiel Wright>

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
<7000 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt>

Jelenlegi frakciód:
<Nincs>

Mióta RP-zel?:
< 2 éve>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
<Mert szeretnék egy állandó munkahelyet találni ahol ráadásul jó közösségben is dolgozok és élvezhetem a munkámat. Ezek mellet nincs bajom a monotonítással ezért nagyon szívesen végeznék minden egyes szerelést>

Miért pont téged válasszunk?:
<Iskola mellet is rengeteg szabadidőm van amit általában ezen a szerveren töltök. És úgy érzem hogy ezzel a sok eltöltött perccel a redline munkáját tudnám segíteni>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/qOyVO3F>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/qOyVO3F >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/qOyVO3F>

Voltál-e már szerelő?:
<Még nem>

Mennyi idős vagy?:
<14>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2-3 hónapja>

Használsz-e TS3-at?:
<igen>

Használsz Facebook fiókot?:
<Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
<2-5 órát>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<első lehetőség>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<Tonhajzer Richárd vagyok 14 éves. Már egész kiskorom óta játszok videójátékokkal az mta csodás világába 2 és fél éve nyertem betekintést előszőr a hungary life nevű szerveren játszottam sokáig, aztán tértem át v3 lv-re. Iskola után időm nagyrészét általában a számítógép előtt töltöm és mtazok. A redline frakcióba több barátom is dolgozik és az ő véleményükre alapozva kaptam én is a felindulást hogy jelentkezzek. Célom pedig az hogy fix tagja legyek a csapatnak és kiváló munkát nyújtsak hosszú távon >



 
Utoljára szerkesztve:

Szecsöl

Pötyögtető
2019. 01. 12.
527
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Hali! a lapod arányába véve nem rosz, de az IC része az eléggé rövid lett. a játszott perceidet még egy kicsit csiszolni kell, de az aktivitásoddal nem lenne probléma. Tartózkodom!
 
  • Hűha
Reactions: tonhajzer

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
566
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
Gyenge lap, MG Jail, kevés perc. Sajnálom nem tudlak támogatni.
 

tonhajzer

Barangoló
2019. 12. 17.
144
399
Veszprém
LV karakter
emery_grant
Gyenge lap, MG Jail, kevés perc. Sajnálom nem tudlak támogatni.
Jailem óta nagyon sokat tanultam kb volt 1000 percem a játékban akkor! :) A játszott percemen dolgozok mindennap, azóta már majdnem 7500-on vagyok! A lapomat kitudnám bővíteni de gondolom az így már nem érne sokat.
 

aChester

Remélem egyszer még látjuk egymást!
2019. 04. 12.
763
1 426
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
A bővítés előtt nem láttam a lapot☹ .Ebben a formájába nem egy rossz lap.Ezért támogatlak.
 
  • Imádom
Reactions: tonhajzer

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Nem túl sok ez a játszott perc, viszont a lapod igényes lett, az az egy darab jail kezdőként szinte mindenkinek becsúszik. Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: tonhajzer

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.01.08. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: tonhajzer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.