Caseareo Capella Jelentkezése a Fix&Drive-hoz [Helyette][Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Cuki, 19~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2016-07-24 17:39:40-kor regisztráltam, akkor egy kicsit játszottam, majd volt egy hosszabb szünet és most kezdtem el karácsony után játszani. Körülbelül 25000 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ 4DB AJ-m van, abból a legsúlyosabb egy DM miatti 300 perc, véletlenül késsel leszúrtam az adott delikvenst, de képet tudok mutatni arról, hogy véletlen DM-nek minősül, csak rendes DM-ként lett beírva! KÉP ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen igen, rendelkezem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta nagyjából 2-3 órát, változó, valamikor akár 5-6-ot is. A szabályzatot figyelemmel végigtanulmányoztam, minden elvárást részemről teljesíthetőnek ítéltem meg! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Márknak hívnak, 19 éves vagyok. Jelenleg nem foglalkozom semmivel sem, tanulok, készítem az életemet a jövőre, amihez persze elengedhetetlen a kikapcsolódás, ami általában nekem a sport, illetve a SeeMta. Szeretek olvasni, egészségesen táplálkozni, illetve minden orvostudománnyal kapcsolatos dologért rajongok. Kiemelkedő tulajdonságaimként megemlíthető az, hogy szinte bárkivel kitudok jönni, igyekszem mindenkivel megtalálni a hangot, hogy tudjunk egy kicsit beszélgetni akár a jatékról, akár saját magunkról, hisz én itt a szerveren megismertem pár embert amióta újból játszok, nagyon jó barátaim lettek és minden nap várom, hogy este jöhessen szórakozni, beszélgetni velük, meg közösen játszani. Számomra az illegális RP a legszimpatikusabb, voltam már az Irish Covenant frakcióban, illetve a Honvédségnél is, röviden az érme mindkét oldalán landoltam már, szeretnék most egy újabb részt, egy újabb közösséget megismerni és további szép perceket eltölteni a szerveren. Gondolkodtam, hogy hova menjek, de azért esett a választásom rátok, mivel a konkurens telepen értesülésem szerint kötelező napi x időt teljesíteni kell, amely nekem nem fér bele. Nekem a számítógép, meg a See egy kikapcsolódás és ezt nem szeretném megváltoztatni, mivel se plusz időm, se plusz energiám, se kedvem nincs egész nap a gép előtt zombiskodni, gondolom ezt meglehet azért érteni. Egy kiemelendő negatív tulajdonságom: kissé tudok nyers meg pokróc lenni és akaratlanul megbántani másokat egy-két rosszkor kiejtett szóval. Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a rövid bemutatkozást! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Caseareo Capella ~


Születési helye, ideje:

~ SeeCity, 1983.07.04. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ SeeCity University - Degree of Mechanic Engineer ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Korábban a Honvédségnél szolgáltam, mint KözKatona. Rövid idő után leszereltem, mivel nem éreztem magamat komfortosan, nem az én világom a folyamatos kiképzések, meg fegyverrel rohangászás. Leszerelésem után, volt egy Volkswagen Golf R32-esem, amely ott állt a garázsomban, hobby-ként mindig hazamentem és bütykölgettem. Ezt-azt kicseréltem benne, felturbóztam kicsit, állandóan csináltam rajta valamit, még ha nem is volt mit, akkor is egyfolytában törölgettem, meg babusgattam. Jelenleg egy BMW M5 Touringot hajtok, ezt is állandóan peckelem, persze csakis legális keretek között. A kombi mellett van még egy Chevrolet Camaro ZL1-em is, amelyet egyedileg, saját kézzel fényeztem, lényeg a lényeg, nagyon szeretem az autókat, megvan a végzettségem ahoz, hogy autószerelőként dolgozhassak, ezáltal önökre esett a választásom. A Weboldalukon láttam, hogy új szerelőket keresnek, elolvastam a feltételeket, minden kritériumnak megfelelek, remélem, hogy önök is korrekt munkakörnyezetet, csapatot, illetve fizetést tudnak biztosítani és esetlegesen ha aktuális lesz, akkor megtudunk egyezni. Mindemellett az ismerőseim nemigazán értenek az autókhoz, a szereléshez, bütyköléshez, tuningoláshoz meg végképp nem, ezért nagyon boldog lennék, ha egy olyan közegben dolgozhatnék a midennapok hosszú óráiban, ahol hasonló beállítottságú emberek vannak. Nemsokára tervezek SanFierro-ba költözni, ezért opcionálisabb lenne önöknél dolgozni, mint a konkurens cégnél! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ önéletrajz ~

Aláírás:

Caseareo Capella

 
  • Tetszik
Reactions: Medve01

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.03.18) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.