Carter Quentin -- Gulyi jelentkezése a TeamSpeak moderátori csapat köreibe .

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gulyi

Újonc
2022. 08. 30.
2
3
Pest megye
www.gulyaslaszlo.infora.hu
V2 karakter
Carter Quentin

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Carter Quentin-

Mióta használod a TeamSpeaket?
- Lassan 9 éve-

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Hétköznap 7-8 órát , hétvégén : Általában reggeltől más napig tudok lenni -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- Annyit amennyit a szerveren is töltök de általában 5-6 óra -

Miért téged válasszunk?
- Azért engem választatok mivel tisztelet tudó ember vagyok és el határozott emiatt teljesen tudnám végezni a Teamspeak moderátort pozíciót, emellett motivált vagyok . -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Avval tudnék hogy hogy hétvégén és hétköznap is sokat lennék .-

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Azért szeretnék mivel ki szeretném próbálni milyen lennék ts moderátornak egyben szeretnék egy remek moderátori csapathoz tartozni.-

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- ismertetném vele a ts szerver szabályzatót egyben a szerver szabályzatót emellett ha bármilyen további segítségre lenne szüksége akkor keressen fel .-

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- Tilos a szerver adminisztrátorok és a Teamspek moderátorok szidni , Tilos az MG , Tilos a szobákból szobába ugrálás .-

Ismeretséged a teamen belül?
- Nincs semmilyen ismertségem .-

Referenciáid?
- AV-RP Operátor , Super Moderátor , External Gaming Super Moderátor , WaveGaming moderátor 2-

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- El magyarázom neki hogy nekem nincs jogosultságom hogy ilyen rangot ki osztjak , ha nem érti meg tovább akkor egy magasabb rangú moderátor segítséget kérem. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Gulyás Lászlónak hívnak 25 éves vagyok , Pest megyében élek az belül is egy faluban programfejlesztést tanulók egyetemen . Két vállalkozást vezetek egy informatikait és egy közös élelmiszerit a bátyámmal . Szabad időmben horgászni szoktam simán vagy versenyszerűen . Emellett rp szervereket szoktam fejleszteni ha fel keresnek de főként Fivem szervereket szoktam fejleszteni egyben weboldalakt csinálni de azokat cégeknek egyben vállalkozásoknak szoktam csinálni.
A volt középiskolámba tanársegéd vagyok a szoftverfejlesztő szakon. Egyben szoktam oktatni a weboldal fejlesztést egy discord szerveren . -



 

carbamazepine

Barangoló
Támogató
2019. 04. 06.
96
54
Sopron
LV karakter
Bob Nilson
Egészen tartalmas lap lett, amennyire megismertelek megtudnád állni a helyed mint Moderátor. Támogatom sok sikert kedves @Gulyi.
 
  • Imádom
Reactions: Gulyi

Yakariii

Újonc
Támogató
2019. 09. 10.
55
39
Miskolc
V4 karakter
★Akira Shirane★
LV karakter
❌
V2 karakter
★Flavio Di Fazzio★
Egészen jó összeszedett lap lett, várom az ítéletet, Támogatom a lapod! #xReplay
 
  • Imádom
Reactions: Gulyi

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesített a felvétel lapján, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2022.09.03. 20:30

(Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: MaxiV2 és Yakariii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.