Carter Dickson, Georgij Dmitrijevics -> Fighter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarterDickson

Újonc
2020. 01. 26.
29
41
V2 karakter
Carter Dickson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Carter Dickson, Georgij Dmitrijevics >

Panaszolt fél admin neve:
< Fighter >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Rosszul levezetett admin ügy, igazságtalan szankciók. Pontosan megtervezett előrpvel raboltunk volna, miután ráfogtuk a fegyvereket Sava S Izmanov-ra ő eltolatott így PG miatt admint hívtunk. Különbőző képekkel illetve előrp-vel bebizonyítottuk a történteket, Sava S Izmanov kilépett. Ezután mondtuk neki hogy folytatnánk offjailal az rpt amire nem adott lehetőséget mivel OOC stílussal mi is szabályt szegtünk. Ezek után megkérdeztük hogy ha mindannyian AJ-t kapunk, kinek mennyi idő jutna. Nekünk 200 percet míg Sava S Izmanov 120 percet kapott volna. Ha mindhármunknak csak ooc stílus lett volna, így is mi kaptunk volna többet, de Sava S Izmanov-nak még admin ügy alóli kilépés, valamint PG is volt, mellesleg véleményem szerint az ő ooc stílusa sokkal sértőbb volt. >

Bizonyítékok:
< elő rp(több is van amennyiben szükséges): https://pastebin.com/7iphtr3e
bizonyíték a PG-ről: https://imgur.com/a/naqrdMW
Log az admin hívás kezdetétől: https://pastebin.com/kb0HXGpG
>


Megjegyzés:
< Szeretnénk rp folytatást, és ha mindannyian admin jailt kapnánk akkor fair szankciókat. Ugyan azért nem kaphatunk többet elrettentés céljából. >
 

Gerőcs

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
106
92
V4 karakter
David Saunders
LV karakter
Andrew Kydd
V2 karakter
Joseph Armando
Sziasztok, számítottam PK-ra felőletek, így hát kezdeném az általatok állított első ponttal ,hogy "Rosszul levezetett admin ügy"
Nem értem ,hogy ez a pont alatt pontosan mire gondolsz ez alatt hisz se ti se Sava-nak/nek nem sikerült egymást meghallgatni sem pedig TS-re felfáradni ezen kívül pedig a folyamatos OOC chat spammelés részéről nem is érdemes beszélnem, így ez a kavalkád közepett intéztük az ügyet.

A következő témához ,hogy "Igazságtalan szankciók" annyit szeretnék hozzá fűzni ,hogy semelyik fél sem kapott szankciót az alapján ,hogy Sava mielőtt kifagyott elfogadta majd ti mi után Sava kifagyott és megbeszéltük a ti részetekről vétett hibákat elfogadtátok az "Egyik balra másik jobbra" ötletemet.


[2020-05-24 11:39:59] [Output] : Sava S Izmanov: (( adom ))
[2020-05-24 11:41:07] [Output] : (( Sava S Izmanov lecsatlakozott (Időtúllépés) Távolság: 2 méter. ))
[2020-05-24 11:50:06] [Output] : Georgij Dmitrijevics: (( Legyen ))

A Forgalmas helyen való rablás , PG és az OOC stílus.

A rabláshoz ,ahol ti szerettetek volna rabolni mint a log-ból kiderült inkább átverni, az a Déli Határ területe ezen kívül egy lakópark, másrészt kedvelt horgász hely is egyben ha egy nap ott nem fordul meg minimum 50 - 80 ember akkor egy sem, másrészt ami a log-ból kiderül egy PP-s tárgyal szeretettek volna átverni egy játékost.

[2020-05-24 11:21:49] [Output] : Sava S Izmanov: (( odajött meg kérdezni kell e mesterkönyv ))
[2020-05-24 11:21:51] [Output] : Sava S Izmanov: (( mondom nem ))
[2020-05-24 11:21:57] [Output] : Sava S Izmanov: (( de utánuk jöttem mert mégis kellett volna ))


A Pg-hez annyit szeretnék hozzá fűzni ,hogy részetekről az jogos volt és Sava azért kapta volna a 120 percet.
Az OOC stílus, többszöri felszólításom után is ugyan olyan formában és minősíthetetlenül "beszéltetek" egymás között.


[2020-05-24 11:23:11] [Output] : Carter Dickson: (( idehívjuk az ilyeneket mint ő , és átrakjuk a saját kocsinkba ))
[2020-05-24 11:23:33] [Output] : Sava S Izmanov: (( vegyél vissza picit tesó ))
[2020-05-24 11:31:34] [Output] : Georgij Dmitrijevics: (( Sava csönd ))


Nem hiszem ,hogy bármihez is van több hozzá fűzni valóm, Sava aki kifagyott[elment a nete] ,amint tudott vissza jött a szerverre, várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Smooky

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni!
 

CarterDickson

Újonc
2020. 01. 26.
29
41
V2 karakter
Carter Dickson
Azért írtuk hogy megfelel, mert nem akartunk igazságtalan admin jailba kerülni. Egyértelműen azért mondtad a 200 percet nekünk, hogy ne fogadjuk el.
".Utána ő feljött még csak ti akkor már belementetek abba hogy egyik jobbra másik balra."
Szerintem inkább kényszerítve voltunk hogy belemenjünk. 80 percel többet kapnánk azért hogy elengedjük az ügyet ?
Úgyhogy PG-re hívtunk admint.
Érdekes.

  1. [2020-05-24 11:48:55] [Output] : Georgij Dmitrijevics: (( Mi mire? ))
  2. [2020-05-24 11:49:01] [Output] : Admin[1] Fighter: (( ooc stílus ))
  3. [2020-05-24 11:49:09] [Output] : Georgij Dmitrijevics: (( Mennyi idő? ))
  4. [2020-05-24 11:49:18] [Output] : Carter Dickson: (( ő mennyit és mi mennyit? ))
  5. [2020-05-24 11:49:28] [Output] : Admin[1] Fighter: (( ő 120 ti 200-tr ))

  6. [2020-05-24 11:50:14] [Output] : Admin[1] Fighter: (( Rp folyt már alapból nem ))
  7. [2020-05-24 11:50:18] [Output] : Carter Dickson: (( miért? ))
  8. [2020-05-24 11:50:18] [Output] : Admin[1] Fighter: (( mivel admint hívtatok ))

Valamint elég sokat ott voltunk még és nem jött vissza :)

1.Részemről még mindig nem értem hogy ebben mi az ooc stílus:
[2020-05-24 11:23:11] [Output] : Carter Dickson: (( idehívjuk az ilyeneket mint ő , és átrakjuk a saját kocsinkba ))
elemzés: Idehívjuk: hátra a lakókocsipark sarkába ahol a fák, és üres kocsik közöt el van bújtatva az autónk.
az ilyeneket mint ő: emberek akik elhiszik hogy árulunk valamit és az a bizonyos tárgy a kocsim csomagtartójában van.
és átrakjuk a saját kocsinkba: ráfogjuk a fegyvert majd erőszakkal betesszük a saját kocsinkba, ezt követően kiraboljuk egy eldugott helyen.
2. Nem átvertünk volna, ahogy ebből a mondatból is olvashatod, elraboltuk volna, semmilyen pénzt nem kértünk volna a nemlétező mesterkönyvekért.
3. ezt tudtommal se én, se a társam nem írtam:
[2020-05-24 11:23:33] [Output] : Sava S Izmanov: (( vegyél vissza picit tesó ))
Továbbra se értem hogyan jött ki neked az, hogy mi többet kapnánk, mikor az ő ooc stílusa ezerszer rosszabb. Ha részekről jogos a PG és mindhármunknak említetted az ooc stílusát, mégis hogyan jön ki nekünk 80 percel több? ?
4. Derrick is megmondta, nem forgalmas hely. Egy elhagyatott lakókocsi park sarkában voltunk leghátul. Ott aztán senki nem fordul meg.
Összegzés:
Nem vertünk átvolna senkit, se pp-s itemmel se mással.
OOC stílus részemről nem jogos.
Még mindig nem magyaráztad meg hogyan jöttek ki a jail percek.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

PK jogtalan.

Eleve
tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás! Az forgalmas hely ahonnan akartatok rabolni.
Mivel nem kaptatok szankciót ezért nem tudok mit hozzáfűzni ehhez "
igazságtalan szankciók".
Fighter amennyiben adtál volna szankciót nekik akkor ugyan akkor mértékben kellet volna megkapniuk,mivel ugyan olyan volt mind a 2 félnek a stílusa.
"
Szeretnénk rp folytatást " nem lesz rp folytatás ezt mert kifejtettem,hogy miért az első mondatommal.
Nem kap most utólag egyik fél se tőlem szankciót.

Fighter tőled meg azt kérem,hogy legyél határozottabb!
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.