Cartel_Andreas//Attila jelentkezése a See Game Helpdesk köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

A neven Nagy Attila Levente és 14 éves vagyok (Tudom hogy 15 a minimum életkór de Juniús 7-én töltöm a 15-öt),és Romániában élek majdnem a közepén egy kis faluban.Szeretek a technicával való dolgokkal foglalkozni (Programozás,játékvégigjátszás,gépépítés,tanácsok kiosztása).Szeretek RP-zni és nagyon sok barátom van.Kedvenc színeim:Kék,Fekete,fehér.Kedvenc zenefajta:Metal,LightMetal,HeavyMetal,Rock,Popp

Mióta játszol a szerveren?

2016-2015 óta.

Eddigi elért dolgok:

Frakciók:
SeeCity Taxi
Nemzeti Adó és Vámhivatal
SeeCity Car Service
Krasnaya Organized Bratva
Los Zetas
Egyéb:
Nagyon-Nagyon sok barát és ismerős
Saját vagyon.
Nagy tapasztalat.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék a játékosokon segíteni és azt a tudást átadni másnak amit tudok én!Mert mondhatni nem egy embert neveltem fel a szerverre és szeretném a szerveren kapott élményeket nővelnem.

Miért téged válasszunk?

Mert alkalmasnak érzem magam és kiprobálnám magamat a komolyabb feladatok megoldásában.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Igazábol napi 4-5 óra (Szerveren töltött idő),és még az Rp meg játék mellet is tudnék időt szánni a feladataimra.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Erőssen változó,de a napi 4 óra az szinte 100%

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Ha még 2 PM-et ír akkor rászolók hogy a Felesleges PM-eket mellőzük és ha nem fejezi be figyelmen kivül hagyom a PM-eit.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elviszem minkettő szerelőtelepre (FIX és SCCS),majd ha egy szerelő ráér akkor bemutatjuk neki.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Előszőr a várósháza.-Mert ott tudja kiváltani íratait ami elhanyagolhatatlan és mert ott tud munkát felvállalni.
Szerelőtelepek:Mert ha a kocsija megsérűlne akkor tudja hogy hol kell megszereltetnie az autóját.
Autókereskedés:Mert az mellőzhetetlen hogy legyen minimum egy biciglije hogy gyorsabban jusson el A-bol B pontba.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

OOC írok az RP-ben szereplőknek hogy egy perc türelmet kérek és miután elintéztem az ügyet folytatjuk az RP-t!

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

A logot kimásolom és elküldöm egy elérhető Adminisztrátornak.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam. https://imgur.com/a/j2dvC2F

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: cikmar és golyó

golyó

Újonc
2019. 01. 25.
30
12
LV karakter
Jackson S Kennedy
V2 karakter
Alvin Graham
nagyon régóta ismerlek,és ahogy láttam ezt a lapot egyből úgy éreztem hogy ez sikerülni fog neked!! Ez úttal támogatom ezt!!
támogatom!!
Rajmi válasza:
A karakter neved köteles vagy feltüntetni azon szerver fórumrészében melynek témáihoz hozzászólsz. Frissítsd a karakterlistád a profilodon!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Minimum 15. betöltött életkor.

Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.