Carrick Hennessy -> Zero

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik1111

Újonc
2022. 07. 19.
10
9
Nyíregyháza
LV karakter
Sophie Henderson
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Carrick Hennessy

A ban időpontja:
2022.07.19

A ban időtartama:
Végleges.

Admin neve, aki bannolt:
Zero

A ban oka:
Láda elvétele szigeten, Admin szidása, Szerverminősítés.

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok, 2 évvel ezelőtt egyik barátommal elmentünk Szigetre rabolni, nos elvettünk ládát is hiszen tölünk is vettek már el ezért nem gondoltuk hogy nem lehet, utólag Zero mondta h nem lehet és benne van a szabályzatban is, a ládát visszakapta a gyerek és én 2 hetes bant kaptam, ezutan hajnal 2 kor twitchen egy seemta live alatt minősítettem Zerot és a szervert is. Ezt mar nagyon megbántam, semmiképp nem minősíteném a szervert hiszen azota is játszok LV-n és még csak Adminjailem se volt. Zero tőled meg bocsánatot szeretnék kérni, hajnal volt es hirtelen ideges lettem, többet nem fordulna elő. Úgy gondolom hogy LV magatartásom és amit igérek az megérdemelne egy masodik eselyt, hiszen az csak 1 rossz hajnalom volt es azota se történt hasonló sem. Szeretnék a v4 RP közösség részese lenni és példaértékű meg hálás ha kapok egy eselyt, hogy Zero lásd mennyire komolyan gondolom szeretném azt is felajánlani hogy havonta egyszer Discordon beszámolok neked az élményeimről, nagyon szeretnék egy második esélyt, az ember hibázik de tanul is belőle. Köszönöm előre is bármi is lesz a bírálat. Szép napot/estét a bírálónak.

Megjegyzés:

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.