Carlos S Frewen jelentkezése a See Game Helpdesk köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Üdvözöllek, kedves olvasó! Ebben a pár sorban, el szeretnék mondani magamról pár fontos információt. Először is, Roland-nak hívnak. Jelenleg a 16. életévemet töltöm. Erdélyben születtem, és jelenleg is Erdélyben élek. Kedvenc tevékenységem a biciklizés sport szerűen, valamint a focizás, majd nem utolsó sorban a számítógépezés. Körülbelűl 6 - 7 éve játszom az MTA-val, amiből az utóbbi 4 év volt kihagyás nélkül, mivel az első két-három évben adódtak nehézségek, így sokszor abba hagytam kis időre a játékot. Ezen kívűl, még játszom a régi Need For Speed játékokkal, mivel eléggé nosztalgikus élményt nyújtanak. A SeeMTA pályafutásomat még a régi SeeMTA szerverein kezdtem, persze teljesen tudatlanul, mivel itt tanúltam meg a(z) RolePlay lényegét. A SeeMTA v2 szerverére nem rég jöttem, mivel eddig a SeeMTA v3 szerverén játszottam, majd átjöttem kipróbálni a SeeMTA v2-t, és itt "ragadtam".

Mióta játszol a szerveren?

A SeeMTA v2 szerverére való pontos regisztrációm dátuma: 2019.01.31

Eddigi elért dolgok:

Az eddigi elért dolgaim közűl, amit érdemesnek tartok megemlíteni:

  • Rengeteg ismerős, barát.
  • Párszor voltam Ideiglenes Adminsegéd
  • Főtörzsőrmesteri rang a Nemzeti Adó- és vámhivatalban
  • BMW M5 e60
  • 100+ milliós vagyon

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni a jelenlegi, illetve leendő új SeeMTA v2 játékosoknak, mivel úgy gondolom, hogy kellő tapasztalatot sikerült szereznem az elmúlt évek során ahoz, hogy az adminok munkáját, illetve a játékosokat segítsem, illetve nagyon szeretek új dolgokat kipróbálni.

Miért téged válasszunk?

Terhelhető, segítőkész vagyok. Nyitott vagyok mindenre, nem kapom fel hamar a vizet mert türelmes vagyok.
Úgy gondolom, hogy megfelelnék erre a feladatra, és erről meg is szeretnék bizonyosodni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A feladataimra akár a szerveren töltött összes időmet rá tudnám szánni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 4-5, akár 6-7 órát is tudok online lenni, ha nem jön közbe semmi.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmondom az adott játékosnak, hogy én nem rendelkezek kellő jogosultsággal az autója megjavításához, azonban ha bug esetén robbant le az autója, és van kellő bizonyítéka rá, akkor kérjen meg egy adminisztrátort az autó megjavításának érdekében.
Esetleg ha az adminisztrátor nem javítja meg az autóját, akkor közlöm vele, hogy hívja fel valamelyik szerelőtelepet, a /call 222-222 vagy a /call 444-444 és némi pénzért be vontatják, majd meg is javítják az autóját.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is elmondanám, hogy a szerveren két szerelőtelepen van lehetősége megjavítattni az autóját. Ezeknek a nevei: See City Car Service, és Fix & Drive. A See City Car Service az Los Santos területén található, és a Fix & Drive az San Fiero területén található. Elmagyaráznám, hogy mindkét szerelőtelepnek van 2 bejárata, és 1 kijárata. A két bejárat közül az egyiknek egy fix ára van, de cserébe elsőbséget élvez, ellenben a másik bejáratnál ki kell várni a sorunkat. Ha sikerült kivárni a sorunkat, mi vagyunk legelől, és az adott szerelő be engedett, akkor kövesse a szerelőt, aki megmutatja, hogy hova álljon le az autóval. Ha le állt az autóval, akkor a szerelő meg fogja kérdezni, hogy "Teljes javítás lesz?", majd erre akár igennel, akár a kívánt alkatrészeket megemlítve, a szerelő egy weboldalon (RP-sen egy táblagépen) kiszámolja, hogy mennyi pénzt kell majd fizetni, a törött alkatrészeket figyelembe véve. Ha a szerelő kiszámolta az összeget, akkor természetesen tájékoztatni fog minket arról, hogy mennyi is az összeg. Ha a pénzt oda adtuk, akkor a szerelő a kocsiról, realisztikusan elkezdi leszerelni a törött elemeket, majd elviszi a zöld körbe (Zöld CP-be), ahol egy új, makulátlan elemet kap. Ezek után vissza sétál az autóhoz, és felszereli, majd ugyant ezt megcsinálja minden törött alkatrésszel (persze egy pár kivételével). Ha esetleg valami hiba keletkezik, és a szerelőnek a kezében marad a bizonyos elem, akkor ezt le adhatja egy sárga körben (sárga CP-ben). Ha végeztünk a szereléssel, akkor szálljunk vissza az autónkba, hajtsunk a kijárat felé, majd azok után, hogy a szerelő ki nyította a kapút, haladjunk ki.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Az első, és legfontosabb amit megmutatnék az adott játékosnak, az a Városháza [VH].
Miért is mutatnám meg legelőször a Városházát, azaz a VH-t?

- A városháza a város "középpontja". Itt tudjuk kiváltani a(z) Személyi Igazolványt, a kamionozáshoz szükséges ADR vizsgát, vagy éppenséggel a szerelőtelepen szerzett forgalmi engedélyünket, mivel csak a kiváltás után lép érvénybe.

A második helyszín, az egyik szerelőtelep (viszont ha lehetőség adódik akkor mindkettőt megmutatnám).
Miért a szerelőtelep?

- A szerelőtelep nélkül, csak egy mód áll rendelkezésünkre, az autónk megjavitására, ami nem más mint a szerelőláda, azaz a fixkártya.
Ha nincs fixkártyánk, akkor elengedhetetlen bemennünk a szerelőtelepre, mivel ha lerobban az autónk, és nincs mivel közlekednünk, akkor eléggé nehéz lesz a városi élet.

A harmadik, egyben az utolsó helyszín, amit megmutatnék, az Autós Iskola.
Miért is?

- Az Autós Iskolában szerezhetjük be a Jogosítványt, ami elengedhetetlen a gépjárműk vezetéséhez. Jogosítvány nélkül elég nehéz közlekedni, mivel félnünk kell a rendőröktől.
Ugyan 5. szint alatt nem kap a játékos büntetést, de az RP kedvéért megéri lerakni a jogosítványt, így később nem kell elviselnünk a drága csekket.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha szükséges, hogy én menjek a kezdő játékos betanítására, akkor megkérdezem az RP-ben résztvevő embereket, hogy megoldható lenne, hogy elmenjek esetleg egy kezdő játékos betanításához? Ha nem nyitottak erre a kérésre, akkor törekszem befejezni az RP-t, és minél hamarabb a kezdő játékos segitségére sietni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Az adminsegéd chaten szóllok egy adminisztrátornak, esetleg bemásolom a hirdetést, és megkérem szépen, hogy szankcionálja.
Ha nem súlyos az adott NONRP-s hirdetés, akkor bele egyeznék abba is, hogy egy admin getelése által találkozzak az adott játékossal, és elmagyarázzam neki, hogy ezt nem szabad, majd ennek a miértjét is.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Egyszer sajnos voltam Jail-ben, RP folytatás indokkal.
[ https://imgur.com/a/XPMpSiG ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még szerencsére.
[ https://imgur.com/a/XPMpSiG ]
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szép lap lett. Sok sikert kívánok.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TS3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.