Carlos Preston

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Coco

“Success is not final, failure is not fatal"
2019. 01. 13.
41
103
V4 karakter
Carlos Preston
LV karakter
Carlos Preston
V2 karakter
Carlos El Mirador
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Preston​
A.2 Középső név:
A.3 Keresztnév: Carlos​
A.4 Születés ideje: 10/02/1995​
A.5 Születés helye: Los Angeles - California - 90808​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Lahey St. 10​
A.8 Telefonszám: 38761143502​
A.9 E-mail cím: carlos.preston@seemail.us

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas International Airport​
Betöltött pozíció: Security Guard​
Feladatköre: A reptér biztonságát biztositani.​
Alkalmazás intervalluma: 06/09/2015 — 23/11/2020​
Szerződésbontás indoka: Nem megfelelő munkakörülmények.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[X] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Old Las Venturas High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2010 — 06/13/2014​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[X] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Egyik ismerősöm tanácsolta.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 16​
D.2 Neved/beceneved: Coco​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok, egy 16 éves Budapesti srác vagyok. 2 éve végeztem az álltalános iskolával és azóta középiskolás tanuló vagyok. Szabadidőmben szeretek kikapcsolódni, aminek számomra az egyik módja a számitógépes játékok. SeeMTA V3-on kezdtem a pályafutásomat, több mint 2 évvel ezelőtt, majd rövidesen áttértem SeeMTA V2-re ahol még most is aktivan játszom és moderátori munkámat végzem. Az MTA mellett szeretek CsGo-zni, Teeworlds-ni, R6-ozni, StarWars Battlefront-ozni és még sorolhatnám.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2,5 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2019 elején regisztráltam, viszont nemrég kezdtem el igazán a szervert.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy 26 éves Amerikai férfit, aki egy magabiztos, céltudatos, segitőkész, vakmerő úriember. Az édesanyukája Californiából származik, édesapja Mexikóból vándorolt át és kezdett új életet. Carlosnak nincsenek testvérei. Az iskolába viszonylag jó tanulónak számitott, azonban nem tartozott a legjobbak közé. Első és egyetlen munkahelye a(z) 'Las Venturas International Airport' repülőtér, ahol Security Guard poziciót töltött be, azonban nem megfelelő munakörülmények és bánásmód miatt kénytelen volt felmondani és máshol próbálkozni. Összeségében Carlos egy tisztességes életet élő állampolgár, aki tenni szeretne valamit a városért, ahol él.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Nem voltam még Amerikai stilusú rendvédelmi szervezetben és azt gondolom hogy itt az ideje kipróbálni. Akikkel beszéltem sok jót emlitettek a frakicóvel és a közösséggel kapcsolatban.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem volt szerencsém Amerikai stilusú rendvédelmi frakcióhoz, csak Magyarhoz.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Jogrendben úgy gondolom a két ország rendvédelme teljesen eltér. Míg a magyar rendőr keze "megvan kötve", addig vele szemben egy USA rendőrnek sokkal tágabb az intézkedési köre. A Magyar rendőr nem mondja miranda jogokat az elfogott személynek, az USA rendőr viszont ledarálja ezen szöveget, amit mindenki ismer. Fegyverhasználat szempontjából Magyarországon csak a legvégső esetben alkalmazhat éles lőfegyvert a rendőr, amig az USA-ban ugyanabban a szituációban jóval előbb előkerülhet az éles lőfegyver. Különbözik még a két ország rendőrsége a rádió forgalmazás terén is, az Egyesült Államokban úgynevezett rádiófóniákat alkalmaznak, addig ezen kódok használata Magyarországon a rendőrség részéről nem annyira jellemző . Felszereltségüket tekintve az amerikai rendőrök jobban jártak. Mind fegyverzetileg, mind gépjármű parkilag, ruházatilag és technikában is. Mivel Amerikában sokkal komolyabb volumenű bűnszervezetek működnek és bűncselekmények szoktak bekövetlkezni, mint Magyarországon.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Imádom
Reactions: csumeda

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Preston,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

police_officer_II_Nasir_Bean.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Preston,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.