Carlos Padilla jelentkezése a Fix&Drive service-hez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

benedeking

Újonc
Támogató
2019. 05. 14.
31
24
V4 karakter
Joshua Harvey
LV karakter
Jeremy Scott
V2 karakter
Maksimilian Stanislav

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bartalis Benedek vagyok, 17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ A seemta v2 szerverén pontosan 2020-11-24 óta játszom és jelenleg mikor a lapot írom 16773percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ mindről a kép

~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen redenelkezem mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 3-5+órát is akár, szabadidőmtől függően többet is.Természetesen tudnám teljesíteni a frakció szabályzatában leírt elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bartalis Benedeknek hívnak, 17éves vagyok és Erdélyben élek.Szabad időmben a barátaimmal vagyok vagy éppen játszok valamit.Seemta szerverein már 2015óta játszok azóta több rp szerveren is megfordultam.Sok időt töltök a gép előtt de amikor kedvem úgy tartja sportolok is de csak hobby szinten.Emellet szeretek focit nézni és mikor alkalmam van rá játszani is.Téli sportok sem állnak tőlem távol, imádok síelni és korcsolyázni is.Karóra mániás vagyok, gyüjtöm az órákat.Sörös kupakokat is gyüjtök de csak a különlögesebbeket meg persze ha én ittam meg. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Carlos Padilla ~


Születési helye, ideje:

~ 1995.09.15-én születtem,Hospital Angeles Mexikó-ban.

~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetemi végzetsség járműmérnöki ágon. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Az autók a mindeneim ha a Fix&Drive csapatát tudnám erősíteni nagyon örülnék, imádok szerelni, bütykölni és mivel jó szerelő vagyok ezért a legjobbakhoz szeretnék csatlakozni.Nem titok, hogy egy jobb megélhetőségre is vágyom de ez kettő az egyben lenne, azt csinálom amit szeretek és még fizetnek is érte ez az álommunkám!~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ https://imgur.com/a/EAAuVBB ~

Aláírás:

Carlos Padilla

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Reandd

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.21) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.