Carlos Oliveira - Jelentkezési lapja.

DavidGames

Újonc
2024. 01. 30.
22
3
V4 karakter
Carlos Kennedy
LV karakter
Carlos Oliveira
V2 karakter
------------------
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Carlos Oliveira
Anyja neve: Lucia Oliveira
Születési hely és idő: Mexico Guadalajara, 1977.09.02
Személyigazolvány száma: 656062KI
Jogosítvány száma(ha van): 308774BI
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Nincs
Állampolgárság:
Mexico, USA

Magasság:
180cm
Testsúly:
70kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Loyola Marymount, USA, Los Angeles California
Végzettség megszerzésének ideje:
1995.05.06


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
EcoMotion Inc.
Munkaviszony kezdete és vége:
2024.03.09--2024.07.15
Munkaköri leírás:
Személyszálitás és Vontatás
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Felmondás



Out Of Character​



Neved: <Dávid>
Életkorod: <18>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2020-2021 közöt.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Soha>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Az alap egészségügyi ellátás>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Mindig is egy alkalmazkodo ember vagyok, segitökéz vagyok, mindig is szeretem segiteni másoknak, türelmes vagyok, barátságok vagyok, szeretek fejlödni tanulás szempontjából is, rugalmas vagyok, jo rp szitukat tudnék csinálni, kedves vagyok, és megbizható személy vagyok.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Dávidnak hivnak, 18 éves vagyok. Egy épiszeti iskolát végeztem, és tervezek nyári éretségire menni, szeretek barátkozni, illetve egy jo közöségbe lenni. hobbim a video vágás és discord configolás. Szeretek RP-zni a srácokal. Tervem, hogy meglegyen a jogsim, hogy a haverokal szorakozunk. Jelenleg seemta szeretnék rpzni, és egyet jot szorakozni , hogy késöbb emlékbe megmaradjon.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy Amerikai-Mexikoi volt katonai tag aki egy nagyon kemény életen ment keresztül. Mexiko-ból mentek át az USA határain a drogháboru elöl, és minden áron katona akkart lenni, megvédeni az ilyen helyzetben lévő családokat. A NAVY Seals USA katonai részleghez csatlakozot, majd ott kezdte a kiképzéseit. A hadsereg után csatlakozik a U.B.C.S magán katonai hadseregben ahól mindenféle szenvedést kellet át éljen, majd kényszer leszerelést hajtot végre ami alapján körözést álitotak ki, majd évekel később csatlakozik a BSAA-hez ahol több barátot és ismerőst szerzet mint eddig...>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Agyrászkodás, Belső vérzés, Borda tőrések, Eszmélet vesztés.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Az alkarot elöször stabilan nyugalom fekvésben álitsuk, majd a sebet lefertötlenitsük, ezután egy Mull lappal lefedjuk a sebet, melléje egy polyával 3x körbetekerem, ezután lerögzitem. (melléje mehet egy ragtapasz is) >
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Helyszin biztositása,telefonon értesitem a mentősőket az esetről, mentősők megérkezése elöt a személy megmozditom, ha nem reagál, akkor megnézem a légzését és a pulzusát amit az ádámcsutkánál ellenőrizem, szivkompresziot haljtok végre, 2 befuvás és 30 mellkhas nyomás, majd ujra ismétlés ha elsőre nem sikerül. >
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Elöször is a helyszin bebiztositása a különbözö veszélyek miatt, majd az urat leviszük az uttestről, eközben hivom a mentő szolgálatot a történt esetröl, a mentősők megérkezése ellőt ha sérülései vannak az urnak, vagy komoly sérüléseket találok, akkor kézben veszem az elsősegély nyujtást, egy gézlapot, majd egy fertőtlenitőt veszek el és elkezdem az urnak a sérült testét elöször fertőtletniteni, majd a gézlapot ráhelyezem a sérült helyre, majd lerőgzitem. Ezután pedig várjuk a kiérkező mentős egységeket>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.07.15.
Aláírás: Carlos Oliveira