Carlos Oliveira Jelenekezési lap Formakönyve.

DavidGames

Újonc
2024. 01. 30.
33
3
V4 karakter
Jill Valentine
LV karakter
Carlos Oliveira
V2 karakter
------------------
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Carlos Oliveira
Születési hely, idő: Mexico, Guadalajara, 1977.09.02
Telefonszám: +38-76-507-9602
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Service

Távozás oka: Felmondás
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Mindig is szeretem volna szerelő lenni, és ki szeretném magam probálni ebben a munkakörben.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Mert mindig is a tanulás és a fejlődés volt a szempontom.
Önéletrajz (6-8 mondat):
Carlos Oliveira vagyok, 1977.09.02 születtem Mexikoba. Apám a Mexikoi katonaságnál szolgált. Egy jó családi környezetben születem ahól a szüleim mindig is segitetek rajtam. Mexikoa kezdtem el az általános iskolámat. Sajnos a drogháboru miatt el kellet költözünk az USA-ban. Los Angeles-ben folytatam tovább a tanulmányaimat. Mindig is álmom volt a katonaság legyek, igy csatlakoztam a UBCS magán katonai seregbe. Az előtt Egyetemi diplomámat is szereztem még, és igy tudtam csatlakozni a katonasgához. 3 év a UBSC sereg után kényszer leszerelésem volt, ahól aktiv körözésem volt, de ejteték a körözést mivel korupt volt a kormány.
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Dávid, 18, 34455
Játszott perceid: 13.610 (LVL 17)
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): 3-4 óra

Hétköznap (12:00-15:00 között): 2-5 óra

Hétvégén (10:00-14:00 között): 4-6 óra

Hétvégén (14:00-22:00 között): 2-5 óra
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Service, Voltam

Távozás oka: Felmondás
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Sziasztok! Dávidnak hivnak, 18 éves vagyok, jelenleg éretségizek és probálom hogy sikerüljön. Épitész mérnöki iskolát végeztem, de bevalom, hogy nekem nem tetszet, nem is az én szakmám volt. Szeretek barátokat szerezni, mindig is szeretem ismerkedni és megismerni másokat. Az éretségim mellet munkát is keresek. Hobbim volt videó vágás, mivel szeretem videokat vágni, a discord cofigolás is volt hobbim. Mindig is szeretem fejlödni és tanulni, olyan dolgokban ahól el tudnám sajátitani a tudást. Egy kedves személy vagyok. Sok emberel akit megismerek tudok jó kapcsolatot ápolni. Csendes ember vagyok, és néha szeretek beszélni sokat, de ritkán.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen