Carlos O Neal-aHakan (volt admin)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mlr_gellert

Újonc
2023. 09. 25.
7
21
V4 karakter
Carlos O Neal
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Carlos O Neal


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
aHakan


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Kaptam 1 éves bannt, 2024.07.06-án, mivel "szándékosan okoztam a másik játékosnak kárt, illetve súlyos nonrp-t követtem el" . Röviden leírom a helyzetet: az tőrtént, hogy jöttünk haverral Fémes Dénestől, elhagytuk az alagutat és ott található egy bolt, na oda szerettem volna beállni az autóval (bobcat, aminek lógott mindne) túl nagy sebeséggel jöttem. Nagy sebeséggel belecsapódtam egy Evo 2-be, ami természetesen nem volt szándékos. Haver kiszállt és bement a boltba venni kaját és piát, én meg addig lementem egy enyhén meredek dombon egy terepen is használható gépjárművel. Azután lejött utánam az Evo 2 gépkocsi tulaja és felkérdezett, hogy ez mi volt. Neki is leírtam ugyan ezt, hogy csak be szerettem volna parkolni a bolt elé. Elakartam menni a háta mögött,csak nem úgy jöttek össze a dologok ahogy szerettem volna, nem figyeltem kellő képpen! Ugye azonnal áttért a fenyegetőzésre, ami abban a formában merült ki, hogy vagy fizetek neki 150000$ vagy pedig hívja a rendőrséget, én egyik választást sem szerettem volna teljesíteni, ezért gyorsan "meglógtam". Lényegében ez lenne az egész story! Adminügy: aHakan nevezetű 1-es admin bírálta el ezt az egész ügyet. Amikor már azonnal oda getelt, érezhető volt az adminon és a sértett felen hogy valamilyen baráti, vagy más kapcsolatban vannak egymással vagyis előre láthatóvá vált számomra, hogy a szankció súlyosabb lesz az elvártnál. Azonnal az admin (aHakan) kérdésekkel bombázott és a másik fél is( sértett), amire nem annyira volt megadva számomra az idő a normális keretek közötti megbeszélésre. Azonnal az jött le nekik, hogy "direkt" okoztam a másik játékosnak kárt. Hiába írtam le ugyan azt az adminügyön mint a "sértett" félnek ic, olyan mintha hiába is írnék bármit akkor sem fog változni a szankció mértéke. Több megoldást is próbáltam ajánlani amivel pl: folytatni tudtuk volna az ic szálat, de süket fülekre talált (aHakan) által.
Mondtam (aHakannak), hogy nem volt megfelelő állapotban az autóm sem, és hogy getelje ide, hogy lássa nem hazudok, de ez is süket fülekre talált. Próbáltam írni, hogy esetleg ts-en nem e hallgatnának meg engem is, de erre egy nemleges választ kaptam, és itt már teljesen el is engedtem az egészet.(Később megtörtént rá 2-hónapra kb, ahol hiába mondtam bármi féle logikus megoldást, csak nemleges választ kaptam. Csatolni fogok egy klippet is, amiben az Evo 2 szemszögéből fog látszani az ütközés.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Tisztában vagyok vele, hogy hibát követtem el, amit nagyon sajnálok,de egy kicsit sokallom a büntetés idejét, illetve módját, ezért írom ezt! Ha bármit tisztázni kellene az üggyel kapcsolatban, akkor benne vagyok bármilyen meghallgatásban. Köszönöm,hogy végig olvastad!
 

mlr_gellert

Újonc
2023. 09. 25.
7
21
V4 karakter
Carlos O Neal
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
Szia! Nem várok sokat, csak annyit, hogy reális keretek között kapjak "szankciót", mert gyakorlatilag annyi tőrtént, hogy nekimentem egy autónak. Illetve egy olyan személyt aki észleli az én szemszögemből a bajomat, és talán megérti.
 

Krissz1

Zöldfülű
2023. 01. 02.
155
147
V4 karakter
George Jacob
Ha már megvagyok említve párszor sértett süketként, illetve az én klippem használtad, úgy gondolom, írhatok pár szót. Az adminnal semmiféle ismeretségben sem vagyunk, a hamis feltételezéseket kérlek hanyagoljuk. Másrész, belémhajtassz, a barátod besétál a boltba, és te csak úgy elhajtassz bármiféle ic beszélgetés, rp nélkül. Gondolom Irl is ugyanezt tennéd. Szerinted ez a magatartás egy Rp szerverre való? Ezután lemegyek utánad, kezdeményezek egy rp szituációt, és másodszorra is elhajtassz. A furcsa viselkedésed és elképzelésed következményeit továbbra is teljesen jogosnak gondolom.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 590
4 546
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
A panaszt akkor kellett volna megnyitjod amikor az illető még admin volt, nem 3 hónappal utána. Te magad sem tudod már hogy hova mit írtál, ahogy Borisz is kiemelte. Jogosan kaptad a mutatvány után a kitiltást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.