Carlos Monroe jelentkezési lapja.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Carlos ~

Életkorod:
~ 16 ~

A játékon belüli szinted:
~ 28 (41.000 játszottperc) ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-rol egy kép)
~ 2 AdminJail-em van. Ebbol 1 RP folytatás, a másik pedig jogtalan, mivel ki lettem véve a Jail-bol. https://imgur.com/a/6u0YRpf vagy https://kepkuldes.com/image/Wv13kj ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Rendelkezem, amikor gép elott vagyok, mindig fent vagyok, és ez elég gyakori. ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ A nevem Roland, 16 éves vagyok, szeretem a motorokat, szeretek számitógépezni. Electrotechnikát tanulok.
6 éve MTA-zok, ebbol 3-at RP szervereken. Nekem is
vannak pozitiv, illetve negativ tulajdonságaim. Negativ: Hamar felhúzom magam, ha valaki valamit nem ért, és túl sok mindenbol viccet csinálok. Pozitiv: Amilyen feladatot kapok,
azt rendesen elvégzem, szeretek másoknak segiteni, a szerveren különösen a kezdoknek. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Carlos Monroe ~

Anyja, apja neve:
~ Garcia Monroe, Jessica Monroe ~

Elérhetosége (email, telefonszám):
~ E-mail: carlos.monroe@see-mail.hu, Telefonszám: 707269 ~

Büntetlen eloítéletu?
~ Igen ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~
download.php
~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Van ~

Számára mennyire fontos az összemuködés és a csapatmunka?
~ Szerintem a csapatmunka rendkivul fontos. Csapat munka nélkül, körülbelul semmi nem valósitható meg, mivel
közös erovel sokkal könnyebb, egyszerubb megcsinálni a dolgokat. ~

Gyakran jár muhelyünkbe?
~ Amikor megsérül az autóm, akkor mindig a Fix & Drive muhelyébe megyek, mivel gyors, illetve ami rendkivul fontos: olcsó. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Önéletrajzom:
download.php
Élettörténet: Carlos Monroe, született 1992.05.22, Los Angeles. Anyja neve: Jessica Monroe,
Apja neve: Garica Monroe. Kis korában a családja nagyon szukösen állt anyagilag, azért az apja úgy döntött, hogy valamit tennie
kell a család érdekében, majd elment és elkezdte a gyerekkori álmát csinálni: Autót szerelni. Amikor neki kezdett, nem fuzott sok
reményt ehez, azonban ennek ellenére mégis hozta a pénzt a családnak, igy szépen lassan a szükségletek kielégültek. Eltelt pár év, és
Carlos már felnott, ezáltal segitett az apjának a pénszerzésben, azaz autót szereltek mindketten. Ahogy Carlos oda jutott, hogy ki választhatta, hogy mibol szeretne megélni,
úgy döntött, hogy autószerelést szeretne tanulni, hogy tudását bovitse, majd késobb egy jó munkahelyre kerüljön, jó fizetéssel.
Carlos szorgos tanuló volt, az érettségit és az egyetemet is elvégezte a szakiskola után, igy most munkahely után kutat. ~



Aláírás:
Carlos Monroe
 

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki
Ui.: Ő írta meg csak én másoltam be mivel ő nem bír belépni a Fórumra vagy levan tiltva nemtudom fejből


thebenjamin válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.

Figyelmeztetést kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 09.13.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.