Carlos Milla jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Carlos Milla

Újonc
2020. 11. 07.
16
29
V4 karakter
Carlos De Terence
LV karakter
Milla P Pawlowski
V2 karakter
Milla P Pawlowski

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
Gergő-nek szólíthattok, 22 éves vagyok


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
2016 óta játszom egy nagyobb kihagyásom volt, jelenleg játszott percem pedig 4711perc


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
Sajnos igen voltam már jailben, tiltva még nem voltam! http://kepkezelo.com/images/l1jujy5gz6kvjq6v7oh1.png


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezem mind a 2-vel


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
A munkámból kifolyólag 3-4órát tudnék hétköznap rá szánni. Hétvégén akár többet is.


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
23éves vagyok, sokat szoktam a gép elött tölteni a szakmámból kifolyólag ami Rendszergazda. Csapat játékos vagyok, sokat szoktam ismerősökkel a seeMTA-n játszani. A gépem nem gyenge, rtx 2070-ven van benne. 4 évig tanultam autó szerelőnek. A valóságban is szeretem az autókat. Szeretek a See-n el időzni és jókat rp-zni. A munkám miatt sajnos nem lehetek annyit mint szeretnék a szerveren fent.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
Carlos Milla


Születési helye, ideje:
Los Santos 2002.03.21


Legmagasabb iskolai végzettség:
Érettségi


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
Mert szeretem az autókat bütykölni, és ezt szeretném hivatásosan is végezni. Illetve szeretek csapatban dolgozni.


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
Carlos Milla vagyok 18 éves. A középiskolát, majd pedig a szakképzőt Los Santosban végeztem mint autó szerelő. Komoly, felelősség teljes embernek tartom magam. A családi kapcsolataim, és anyagi háttereim stabilak. Sok baráttal és ismerőssel rendelkezem, így mondjuk rá barátságos személy vagyok. Az autószereléssel már kis koromban meg ismerkedtem a bátyáim által, ők is szeretnek autót bütykölni, és megtanítottak sok dologra. A nevem ugyan árulkodhat de nő vagyok. Aki szeretné megmutatni hogy egy nő is hajlandó bepiszkolni a kezét. És nem riad vissza ha olaj kerül a kezére vagy beszakad a körme.

Aláírás:
Carlos Milla
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.