Carlos John jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Taky_10

Újonc
2021. 04. 07.
5
0
V2 karakter
Carlos John
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Carlos John
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 12,500 körül
IC SZINT: 16

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/FQNXHVL

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam eddig frakcióban
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Délután 4 től este 7-8-ig
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: válaszod

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Rendelkezem TS3-al
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Rendelkezem messenger accaunt-al

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Taki a bece nevem, IC CJ (Szídzséj). Egy kicsit értek az autókhoz de nem vagyok szakértő.
Ezt leszámítva nagyon érdekelnek az autók és nagyon szeretem őket kicsi korom óta.
Gyorsan tanulok, elvégzem amit mondanak a feletteseim. Sokat kérdezek de csak azért, hogy
biztosra menjek és ne rontsam el a dolgokat és ne szerezzek rosz pontot a feletteseimnél.
Egy dolgot nem szeretek ha valaki kiabál velem/visszaél a rangjával, lekezelően viselkedik ez ki tud lökni az észből.
Nem vagyok hirtelen haragú pont, hogy nagyon nyugodt vagyok és segítek ha tudok és ha kell.
Gyorsan teremtek kapcsolatot, szeretem az embereket és beszélgetni velük. Sokan mondták, hogy
jó humorom is van, de ez hangulat függő de általában boldog ember vagyok, sok ember napját színesítettem meg.


MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Úgy gondolom, hogy hasznos tagja lehetnék az SCCS-nek, aktív vagyok. Nagyon szeretem az autókat.
Mindenkivel jól el tudok lenni még azzal is akit annyira nem kedvelek/nem szimpatikus a számomra.
Csöndesebb ember vagyok, nem nagy a szám főleg nem a nagyobb rangú emberekkel szemben.
Tisztelem a feletteseimet akárki legyen az. Remélem, hogy be tudok jutni, mert mióta a See-MTA V2-n
játszom azóta nagy álmom, hogy bejussak az SCCS-be úgyhogy ne rontsátok el az álmom :D ;)


EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Nincs egyéb megjegyzésem​
Jelenleg nem az aktuális IG nevedet használod, 12 órád van ennek javítására. @Carter
 

Taky_10

Újonc
2021. 04. 07.
5
0
V2 karakter
Carlos John
@Carter Egy e-mail címről valahogy ( ne kérdezd, hogy hogyan ) 2 fiókot hoztam létre és nekem ha rámegyek a kék emberkére oda h profil akkor azt a nevet írja amit a lapon is írtam! Az IG nevem Carl Johnson, ne haragudj már próbálom orvosolni!
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam! @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.