Carlos Jhonsons jelentkezési lapja

Hyped

Újonc
2022. 08. 24.
9
6
V4 karakter
Mark Ramirez
LV karakter
Carlos Jhonsons
V2 karakter
Carlos Ramirez
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Carlos Jhonsons -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Chicago. 1999.11.26 -

Bejelentett lakcím:
- Old Venturas Hotel szoba -

Telefonszám:
-+38-76-937-9592 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Gyerekkori álmaim egyike hogy egy szerelő legyek.Szakmám is szerelő. Tapasztalatom nem profi de a kezdő szintet hozza. Szeretnék egy jó és biztonságos
helyen dolgozni mint a Jesse!Terveim közé van hogy biztonságot és anyagi jó lét legyen mint magamnak és majd családomnak! -


Miért pont önt válasszuk?
- Azért engem, mert hűséges vagyok, lelkes vagyok, csapatjátékos vagyok, és minden álmom a szerelés és mindent meg teszek érte, hogy sikerüljön is!
Ezentúl a munkám precíz, gyors, és megbízható! És rajongok az autók iránt, mind vezetés mint szerelés. Érdekel mindenük igazi megszállta vagyok főleg szerelése miatt. -


Hol talált cégünk hirdetésére?
- OLX-en -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Fontaine's Foundries, bányamunkás, áruszállító. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
-........... -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Carlos Jhonsons
Kelt: 2024.10.03

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Márk, Carlos. -

Betöltött életkorod:
- 16 -

Jelenlegi játszott perced:
- 16 215 perc -

Korábbi frakcióid:
- Nincs -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Nincs -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Hát 4-5 éve biztos. Igen játszottam Recovery előtt -

Terveid a frakcióban:
- Minőségi és jó rp, továbbá RP szintem fejlesztése. Jó munkatárs legyek. És szeretnék a csúcsra jutni! -

Miért válasszunk téged?
- Azért mert tényleg lelkes, segítőkész vagyok minden téren. Szerintem jó tagja lennék a frakciónak. És kifejezetten közvetlen tudok lenni. Könnyen kapcsolatot építeni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Naponta akár 3-5 óra -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 5368 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Márk a becses nevem! 16 éves vagyok, Ukrajnában tanulok/dolgozok. Közvetlen vagyok igy könnyen barátkozok. Sokat sportolok legfőképpen Gym, foci,kosárlabda,pingpong. Hobbijaim is vannak mint pld: Gfx Design, ruhatervezés, gépezés (seemta). Igen céljaim is vannak még pedig túl éljem az iskolát, mind ezek közbe egy megfelelő és jövedelem forrásra tegyek szert. Szeretnék majd több vállalatot létre hozni mint egy ruha brandet, farmergazdasági. Szakmám szerint szakácsnak tanulok és ezt is szeretném a lehető legnagyobb szinte juttatni ( B-tervnek). Hála égnek már lassan 1 éve élek boldog kapcsolatban. Seemta szervereken idén kezdtem el játszani, eddig alkalmaként léptem fel! Ezentúl sport és önvédelem amit még nem ejtettem meg: már lassan 2 éve box, és van 3 éve birkózás, és 1 év karate tapasztalat, már csak boxolok. Több kultúra is megfogott már japán,norvég stb. Ennyit kell tudni rólam na pacsika! :D -