Carlos Guedes jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
M

Martineez

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Márton Martinnak hívnak, 20 éves vagyok. Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek, egy kisvárosban. Elvégeztem a gimit, sikeres érettségit tettem. Jelenleg Informatikai rendszergazdának tanulok, és amint elvégeztem, rendészetire szeretnék tovább menni. Szüleimmel és a 8 éves kishugommal élek. Szabadidőmben a 14éve folytatott hobbim, a foci szerelmeseként töltöm a napom nagyrészét odakinn, emellett a barátaimmal lógok, akik szintén ezt a sportot űzik. Emellett rengeteget tanulok, s fordítom időm a SEEMTA V2 szerverén folytatott "életem, vagyonom" gyarapítására. Barátnőm, aki mindenben támogat (ahogy ebben a lap megírásában is buzdítást adott), a napjaim másik felét teszi ki. Rengeteget köszönhetek neki, és a családomnak!]

Mióta játszol a szerveren?

[A See szervereken már több éve játszom, idestova körülbelül 5 éve. Rengeteg tapasztalatom van az RP terén. A V2-t körülbelül egy éve játszom új karakterrel, amely egy nosztalgiának indult, mára pedig a napjaim egyik fontos részévé vált.]

Eddigi elért dolgok:

[Jelentősebb vagyon. Rengeteg új barát. Rengeteg új ismeretség. NAV frakció (4hónap). SCCS frakció (2hónap). Jelenleg a FIX egyik szerelője és vontatósa vagyok, immár 2és fél hónapja. Jelentősebb RolePlay tudás.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Aztgondolom, hogy 5 év szinte jailek nélkül, nulla bannal, és 5 év RP tapasztalattal, szabálytudással, és rengeteg szabadidővel a vállamon sikerülni fog a jelentkezésem. Szeretek az új játékosoknak segíteni, emellett napiszintem 5+órákat játszom. Aztgondolom, jó a beszélőképességem, a konfliktusmegoldó képességem. Barátaim, és ismerőseim a szerveren gyakran kérik a segítségem, tanácsaim a szerverrel kapcsolatban.]

Miért téged válasszunk?

[Imádok csapatban dolgozni, amit nem más bizonyít jobban, minthogy 10éve a helyi focicsapat tagja vagyok. Rengeteg időt tudnék a szerverre, és erre a posztra szentelni. Úgy érzem, döntéseim igazságosak, és megfontoltak, emellett tudnám segíteni a kezdő játékosokat. Sokszor találkozok nap mint nap kezdő játékosokkal a szerveren, és előszeretettel segítem az ő játékukat, ezzel örömet szerezve nekik, és ezzel is egy pluszt dobva az általuk formált RP képére.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Időmhöz mérten a lehető legtöbbet.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[5+ órát napi szinten.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Közlöm vele, hogy ez nem az én feladatom, és én nem tudom ezt megtenni, ha pedig tovább zaklat, az Floodolásnak minősül. Ezek után ezt jelentem egy Adminisztrátor felé, ő pedig tovább viszi az ügyet.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először is elmondanám neki, hogy a szerveren két szerelőtelep működik. Az SCCS Los Santos területén, a Fix&Drive pedig San Fierroban. Ezek után megmutatnám neki a két sávot. A sima sávon jönnek általában a civil autók. A gyors sávot használják a különböző frakciók, mint például a rendőr, mentő stb. Viszont ha a gyors sávot civil használja, az 700ezer forintba kerül. A gyors sáv mindig elsőbbséget élvez a sima sávval szemben. Miután beért, be kell állnia a szerelőboxba, majd egy szerelő kiszámítja az adott autó sérüléseinek árát. Eztán a szerelő kisebb panelek segitségével megszereli az autót. Amint kész, a szerelő értesít téged, és a telep elhagyását a gyors sáv felől teheted meg.
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első a Városháza (VH) lenne. A kezdő játékos itt tud munkát felvenni, és a személyes iratait intézni.(Személyi igazolvány,Jogosítvány,Forgalmi Engedély,ADR Vizsga, Horgászengedély)

A második a kórház lenne. A kórházhoz dob téged a játék ha meghaltál, és ide hoznak téged a mentősök, ha megsérültél. A mentősöket a /call 104 -es paranccsal tudod hívni!

A harmadik pedig az Autósiskola. Itt tud a játékos jogosítványt tenni. Ez azért szükséges, mert a hatóság elkérheti, ha már járművel rendelkezel. Ennek hiányában a játékos büntetést kaphat.
]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Közlöm az RP-ben szereplőkkel, és egy adminisztrátorral az RP elhagyásának okát. Amennyiben beleegyeznek, a betanítás után folytatjuk az RP-t tovább. Ha pedig segítségkérés érkezik, akkor arra bármilyen RP folytatás közben tudnék válaszolni PM formályában.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Közlöm egy Adminisztrátor felé, aki elbírálja azt, az annak megfelelő szankcióval.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ ]
 
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szép, igényes munka! Támogatom
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Le a kalappal, szép kis lap lett. Látszik, hogy odatetted magad.
Képek szintén szépen csatolva, az a egy szem jail is okés.
Van neked itt esélyed. Sok sikert.
Hajrá!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.