Carlos El Fuego Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarlosV2

❤️
Támogató
2021. 08. 11.
81
65
Szeged
forum.see-game.com
V4 karakter
Hans Wenderbraught
LV karakter
Sebastian El Fuego
V2 karakter
Carlos El Fuego
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Carlos El Fuego

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1964. 04. 25

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Market Street 135

4. Telefonszáma
36223281587

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Évekig voltam kamionsofőr, azért hagytam abba mert valójában sosem szerettem, csak a pénzért csináltam. Jelenleg szerelőként dolgozok.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Még nem szolgáltam rendvédelmi szerveknél.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mindig nagy álmom volt hogy nyomozó lehessek, a keresztapám is nyomozó volt és csillogó szemekkel figyeltem minden lépését.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Fáradhatatlanságom és mindig éles figyelmem tesz alkalmassá a feladatra. 30 éve vadászom, illetve a seregben is szolgáltam, így kiválóan bánok a lőfegyverek minden típusával.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Szabó Bence vagyok, 18 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2021-07-10 19:30:14

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
63 nap, 22 óra és 4 perc (92044 perc)

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Eddig 2 frakciónak volt szerencsém tagja lenni. Az első volt a Cartel De Sinaloa nevű illegális frakció ahol körülbelül 8-9 hónapot töltöttem el, az utolsó 2-3 hónapot leanderként. A távozásom oka az volt, hogy a szerveren történő játékot is abba hagytam (1,5 évre). Lassan 2 hónapja jöttem vissza a szerverre aktívan, és 2 hete beléptem a Fix & Drive-ba, itt eddig a "Szerelő" rangot sikerült elérnem.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
A szerveren történő pályafutásom során még sosem voltam a rendvédelem bármely ágazatának része, viszont mindig is szerettem volna. Azért az NNI-t választottam mert rengeteg kiváló RP lehetőséget hordoz magával, illetve mindig is vonzott a nyomozás világa. A frakción belül természetesen szeretnék eljutni a lehető legmagasabb rangra, de a rövidtávú céljaim, hogy jól érezzem magam a frakcióban, új embereket ismerjek meg, és megtapasztaljam az NNI RP minden objektumát.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Bence vagyok, Szeged mellett élek egy 7000 fős faluban. Tavaly végeztem a szakmai képzésemmel amelynek végén sikeres szakvizsgát tettem ács szakon. Jelenleg egy 2 éves gyorsított érettségi felkészítő osztályban töltöm második évemet. Szabadidőmben legszívesebben edzek, a maradék időben pedig a szerveren tevékenykedek.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

patrxk

vagy mindent, vagy semmit
SzuperAdmin
v2
2019. 11. 17.
398
952
V4 karakter
bianca.chambley
V2 karakter
patryk.kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Imádom
Reactions: CarlosV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.