Carlos El Fuego Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarlosV2

❤️
Támogató
2021. 08. 11.
81
65
Szeged
forum.see-game.com
V4 karakter
Hans Wenderbraught
LV karakter
Sebastian El Fuego
V2 karakter
Carlos El Fuego
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Bence vagyok 16 éves. Szegeden élek, ács tanulóként tevékenykedek. Szeretek horgászni, játszani a szerveren, motorozni, és zenét hallgatni.]

Mióta játszol a szerveren?

[Kb 1 éves a karakterem, viszont fél évet játszottam aktívan a processzorom véget.]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeteg IC ismerős/barát, IG szerzett IRL barátok, aktív frakción belüli tevékenységek]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert Szeretek segíteni és jól szót értek az emberekkel, illetve sokat vagyok aktív a szerveren van hogy hajnalig]

Miért téged válasszunk?

[Mert Sokat tudok fent lenni a szerveren ezáltal sokat tudok segíteni a játékosoknak, Szeretek segíteni a játékosoknak volt hogy egy kezdővel 4-5 óráig nyomtuk az RP-t, megmutettam neki hogy keressen pénzt mit hol tud elintézni stb.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Mikor Dolgozok 4-5 órát, Mikor Nem akkor 5-10 órát]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Elmagyarázom neki hogy ezt nem szabad és azt is hogy miért nem, majd szólnék admin-nak hogy IC-OOC keverés]

Mutass be egy általad választott munkát és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Benzinszállító: Fel kell venni a munkát VH-n majd el kell menni a dokkok közelében található "DEPÓ"-hoz, fel kell venni a munkajárművet majd a tartályoknál látható tégla lapba bele kell tolatni és mikor zöldre vált megnyomni az "E"-betűt ezzel megtöltjük a tartálykocsit és ha kész a feltöltés a térkép kijelzi a helyet ahova el kell vinni, ha odaértél be kell tolatni a fehér téglalapba majd megnyomni az "E"-betűt majd megkapjuk a pénzt. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza: Mert itt tud munkát felvenni, Személyit csináltatni, És egyéb igazolványokat, 2. Bánya: mert itt tud a leggyorsabban pénzhez jutni (kezdőként) és szerintem ez fontos. 3. Farmok: mert a farmokkal több és hosszabb távú pénzkereseti forrása lenne.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Lezárnám az RP folyamatot ( Nem Rontva az RP minőségén!) és legjobb tudásom szerint segítenék a játékosnak.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólok adminnak vagy RP-őrnek hogy osszon ki szankciót.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Szólnék Admin-nak hogy osszon ki szankciót. (a szerver szabályzata mindenkire vonatkozik]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen. https://imgur.com/V6RvrRh]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem. https://imgur.com/Xpm5wuh]
Jelenleg az elavult IG neved van megadva a profilodon, ennek javítására 12 órát kapsz. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia! Nagyjából mindenhova 2-3 mondatos válaszokat adtál meg, és van pár helyesírási hiba. Szerintem ezt elsietted, pedig van időd bőven. Azt javaslom mindenképpen bővítsd. Illetőleg van pár helytelen válasz is, szóval nézd ezeket is át. Sok sikert neked!
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Hozzád is érkeztem pár kisebb tanáccsal!


1.
[Szólok adminnak vagy RP-őrnek hogy osszon ki szankciót.]
Hogyan szólnál egy RP őrnek? Személyünk a játékosok, adminok számára ismeretlen.


2.
[1. Városháza: Mert itt tud munkát felvenni, Személyit csináltatni, És egyéb igazolványokat, 2. Bánya: mert itt tud a leggyorsabban pénzhez jutni (kezdőként) és szerintem ez fontos. 3. Farmok: mert a farmokkal több és hosszabb távú pénzkereseti forrása lenne.]
Nagyon kevésre sikeredett. Semmi fontosabbat nem tudunk meg belőle.


3.
[Benzinszállító: Fel kell venni a munkát VH-n majd el kell menni a dokkok közelében található "DEPÓ"-hoz, fel kell venni a munkajárművet majd a tartályoknál látható tégla lapba bele kell tolatni és mikor zöldre vált megnyomni az "E"-betűt ezzel megtöltjük a tartálykocsit és ha kész a feltöltés a térkép kijelzi a helyet ahova el kell vinni, ha odaértél be kell tolatni a fehér téglalapba majd megnyomni az "E"-betűt majd megkapjuk a pénzt. ]
Szintúgy ezt is kevésnek gondolnám, jobban mutatna, ha képekkel dobnád fel a bemutatást.


4.
Szerintem az UCP-d nagyon csúnya ahhoz képest, hogy nyáron regisztráltál. "[Kb 1 éves a karakterem, viszont fél évet játszottam aktívan a processzorom véget.]"


A lapod rengeteg bővítésre szorul, illetve javításra.
Sajnos nem tudom támogatni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és tommenxd

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,van bőven mit pótolni rajta,mellesleg sok a jailod is ahhoz képest….nem támogatlak
 
  • Tetszik
Reactions: Macikakaó

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
TS bannal nem nagyon hinném hogy te SGH lehetnél. Nem véletlen a TS Bann sem.
Abszolút nem támogatom, illetve tudtommal a TS bann kizáro ok.
Nem!
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
@Antoon kifejtett mindent.Ilyen embernek nincs helye a csapatunkban.​
Megemlítés miatt szólok hozzá.

A majdnem 2 órás adminügy alatt nem voltál hajlandó bevallani, ami teljesen nyilvánvalóan a Te hangod volt, szavakat kellett veled kimondatni, amire szintúgy nem akartál hajlani.
Ha ott nem volt benned annyi, hogy bocsánatot kérj, akkor ne is akarj ezután, és ugyan ez vonatkozik mindenki másra is, aki nem merte felvállalni saját magát, magatokra vessetek.​


ZÁROM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.