Carlos De Santos - Smexy/Benji

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ATOMdani

Újonc
2020. 03. 15.
6
9
V2 karakter
Carlos De Santos
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Carlos De Santos >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy/Benji >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Benji berakott börtönbe, szépen töltöm az időmet erre kivág a szerverről "Sullyos UCP" miatt, pedig az Admin Jailek "Lövöldözős" Témának a nagyrésze nem okatlanul történt csak az admin nem tudta felméri a történteket, Benji kezelte az akkori ügyünket ami az volt, hogy Egy játékos Ellopta a munkajárművem,elütött vele 4 embert aztán kiszált és Csákánnyal/Baseball-s ütővel neki esett a 4 embernek NONosan, az embert le kellett lőnünk hogy nyugodjon meg mert az említett 4 ember közül 1 embert Animig is vert munkaezközzel,munkavégzés közben NONosan, az eset közben hivtam admint de nem ért rá,le kellett lőnöm és csak utánna tudtam admint hivni,az emberünk hazudott az adminnak hogy rasszista megnyílvánulásomból lőttem pedig nem, ezt a másik 3 ember tudja is igazolni, Ekkor már az Utólsó esélyem volt és ezzel az Admin Jailel, ami ismétlem teljesen igazságtalan volt, ezzel lett meg az utólsó esélyem eljátszva ami megmondom őszíntén, hogy tévedésből lettem kitiltva, ráadásul nem is mi voltunk a hibásak, és ezért vagyok most kitiltva, Tehát nagyban tévedsböl.... >

Bizonyítékok:
< Nem tudok mert említettem nem tudok fellépni... >

Megjegyzés:
< Szerintem át kéne vizsgálni, ha pedig teljesen jogosnak találják akkor szeretnék kérni egy Új esélyt amivel teljesen más irányból fogom megközelíteni a játékot a szerveren..., köszönöm. >
 
  • Vicces
Reactions: Bone és Nxrby

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nos szia. Naponta kapod a jaileket, és még én bannoltalak tévedésből... :D
2020-03-28 15:40:29NonRP, Nem lövöldözöl forgalmas helyen #kaeden , Utolsó esély #Ricsi236 percRicsi
smexy válasza:
Itt van hogy utolsó esélyes voltál.
2020-03-30 09:19:16Halál kérelem, PG600 percBenji
smexy válasza:
A bannodat pedig emiatt kaptad, hisz eljátszottad az utolsó esélyed.
Nem értem a pk-d miértjét.


Részemről ennyi, illetve bizonyíték nélkül nem értem miért nyitsz pk-t.


EDIT: A 7000 percedhez képest kicsit sokallom az a 16 jailt főleg hogy az ucp-d arról árulkodik hogy egyfolytában darálsz, vagy nincs kedved rpzni
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: TheMelvin és Nxrby

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Hali! A szabálysértést elkövetted, amikor szembesítettelek vele akkor meg semmi problémád nem volt, sőt örültél, hogy csak ennyit percet kapsz.

[2020-03-30 10:18:59] [Output] : Carlos De Santos: (( megkönnyebbülés ))
[2020-03-30 10:19:05] [Output] : Carlos De Santos: (( köszi <3 ))



Itt a halál kérelem is:
Carlos De Santos mondja: Végezz ki
Carlos De Santos mondja: Lőjj fejbe

A PG-t bevallottad, szóval megint csak nem értem ezt a PK-t.
Semmi ellenvetésed nem volt a szankcióval kapcsolatban!
 

ATOMdani

Újonc
2020. 03. 15.
6
9
V2 karakter
Carlos De Santos
De ez itteni eset is oktalan volt leirtam hogy az esetek nagyrészében nem direkt darálok hanem okkal és most is ő volt a nonos 4 embert ütött ok nélkül És nem RP-zek az ottani fegyver elővételt is RP-ztem és nem darálok hanem megállítok embert most is csak lábon lőttem mert igy is megölte az eggyik barátom, utánna mentem oda megverni, tehát RP-zni szoktam darálni pedig nem vagyis lábon és akkor is csak okkal....
Kiváncsi lennék adnátok egy esélyt mennyire nem lenne adminjailem mert most tapasztaltam meg mi fér az RP keretin belül és kivűl,mostmár van fogalmam mit lehet és mit nem...,ha adnátok egy esélyt szin tiszta UCP-vel lennék még csak tehetem...
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.

Fórum szabályzat kimondja,hogy:
-Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
12 órát adok a bizonyíték csatolására
 

ATOMdani

Újonc
2020. 03. 15.
6
9
V2 karakter
Carlos De Santos
Hali! A szabálysértést elkövetted, amikor szembesítettelek vele akkor meg semmi problémád nem volt, sőt örültél, hogy csak ennyit percet kapsz.

[2020-03-30 10:18:59] [Output] : Carlos De Santos: (( megkönnyebbülés ))
[2020-03-30 10:19:05] [Output] : Carlos De Santos: (( köszi <3 ))



Itt a halál kérelem is:
Carlos De Santos mondja: Végezz ki
Carlos De Santos mondja: Lőjj fejbe

A PG-t bevallottad, szóval megint csak nem értem ezt a PK-t.
Semmi ellenvetésed nem volt a szankcióval kapcsolatban!
Igen de az előtt volt egy nagyon unfair ügyünk admin hazudással is de mindeggy is...
 
  • Vicces
Reactions: Smexy

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
De ez itteni eset is oktalan volt leirtam hogy az esetek nagyrészében nem direkt darálok hanem okkal és most is ő volt a nonos 4 embert ütött ok nélkül És nem RP-zek az ottani fegyver elővételt is RP-ztem és nem darálok hanem megállítok embert most is csak lábon lőttem mert igy is megölte az eggyik barátom, utánna mentem oda megverni, tehát RP-zni szoktam darálni pedig nem vagyis lábon és akkor is csak okkal....
Kiváncsi lennék adnátok egy esélyt mennyire nem lenne adminjailem mert most tapasztaltam meg mi fér az RP keretin belül és kivűl,mostmár van fogalmam mit lehet és mit nem...,ha adnátok egy esélyt szin tiszta UCP-vel lennék még csak tehetem...
Nem adtunk elég esélyt? Utolsó esély az azt takarja, hogy meghúzod magad, nem pedig generálod a feszültséget folyamatosan.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Van bármiféle bizonyítékod,hogy jogtalanul kaptad a jailt vagy a bant?
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Ha nincs semmi bizonyíték akkor a PK jogtalan.
 
  • Imádom
Reactions: TheMelvin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.