Carlos De Rossi feljelentése Hillson Főtörzsőrmester-re

Kazi

Barangoló
Támogató
2019. 03. 17.
137
39
Kalocsa
V4 karakter
Carlos De Rossi
LV karakter
Carlos De Rossi
V2 karakter
Don Müller
Haroldlogo-PD-240h.png


Feljelentési formanyomtatvány


A feljelentő fél adatai



#1 | A feljelentő teljes neve:
- Carlos De Rossi

#2 | A feljelentő bejelentett lakcíme:
- San Fierro Calton Heights 87.

#3 | A feljelentő telefonszáma:
- +38-76-665-4357

#4 | A feljelentő személyazonosító igazolványáról készült másolat:
(Minden esetben kötelező)

-
#4 | A feljelentő vezetői engedélyéről készült másolat:
(Amennyiben a feljelentő fél büntetése járműhöz is kapcsolható abban az esetben kötelező)

-
#5 | A feljelentő járművének forgalmi engedélyéről készült másolat:
(Amennyiben a feljelentő fél büntetése járműhöz is kapcsolható abban az esetben kötelező)

- -

#6 | A feljelentő fegyverengedélyéről készült másolat:
(Amennyiben a feljelentő fél büntetése fegyverhez vagy annak tartásához is kapcsolható abban az esetben kötelező)

- -

#7 | Jogi képviselő bejelentett irodájának engedélye:
(Amennyiben a panaszt ügyvéd nyújtja be védencének nevében)

- -



A feljelentett fél adatai



#1 | A feljelentett fél teljes neve:
- Hillson Főtörzsőrmester, 1311

#2 | A feljelentett fél bejelentett lakcíme:
- -

#3 | A feljelentett fél telefonszáma:
- -

#4 | A feljelentett fél gépjárművének adatai:

-

#5 | A feljelentett félről készült személyleírás:

-


A feljelentés kifejtése



#1 | A feljelentés részletes leírása, annak oka valamint előzményei:
- A mai nap történt egy baleset velem, és testvéremmel SF-ben amikoris egy Audi Q7 típusú személygépjárművel ütköztünk, akinek vezetője a saját sávunkban ütközött belénk. Az Audiban volt egy fedélzeti kamera amely felvette az egészet, azt is hogy ő 180-al hajtott egy 70-es zónában. A probléma ezzel az, hogy a fent említett Főtörzsőrmester azt kérte hogy én adjak kártérítést az Audi tulajának, aki 150 ezret akart ezért a malőrért, amit én természetesen nem fogadtam el. A Főtörzsörmester elég cinikus volt, érezhető volt hogy az Audi tulajdonos pártján áll, ezért csak nekem adott egy combos csekket. Ezek után Hillson a gyorshajtásra, és arra hogy tulajdonképpen az Audi sofőrje megijedt, ezért a mi sávunkba terelte az autóját, és ezért ütközött belénk, már teljesen figyelmen kívül hagyta, és rögtön távozni akart. Kértünk tőle jelvényszámot és egy teljes nevet, amit csak másodszori kérésre volt hajlandó elárulni, de azt is csak részlegesen, hiszen csak a keresztnevét, és a jelvényszámát tudhattuk meg. Tehát az Audi sofőrje nem kapott a helyszínen semmilyen bírságot, ellentétben velem akit megbüntetett 67.600$-ra, a csekket mellékeltem a bizonyítékokhoz.

#2 | Szenvedett el sérülést az eset során? Amennyiben igen, fejtse ki.
- -

#3 | Érte önt kár az eset során? Amennyiben igen, fejtse ki.
- Az autóm jelentősen megrongálódott

#4 | Kötelező bizonyíték csatolása:
- - - https://pastebin.com/cdWqCGey


A feljelentéssel élő fél a nyomtatvány beküldésekor elismeri és elfogadja azt, hogy:
- Elolvasta a feljelentéssel kapcsolatos információkat valamint követelményeket, és ennek megfelelően tölti ki a nyomtatványt, valamint elfogadja amennyiben ez nem így történik, a Rendőrség bizonyíték hiányában megszüntetheti az eljárást.
- A feljelentéssel élő fél állításai a teljes valóságot tükrözik, abban kétes vagy megkérdőjelezhető adat/állítás esetleg feltételezés nincs.
- Amennyiben bebizonyosul, hogy a feljelentésben szándékosan hamis vagy félrevezető adat esetleg állítás található, akkor a feljelentéssel élő fél jogi következményekkel néz szembe.



Feljelentéssel élő aláírása:


Carlos De Rossi

San Fierro, 2024. 06. 30.​
 
Utoljára szerkesztve: