Carlos D Cox, Lisa Bloom, Brian D Cox ---> Rajmi, Marvin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik

Újonc
2019. 01. 10.
23
7
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Brian D Cox

Panaszolt fél admin neve:
Rajmi, Marvin

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan ban. Saját felük (rendvédelem) ügyének nem intézése. Nem hallgatott meg minket, egyből bant kaptam.
Kezdődött ott, hogy üldözni kezdtek a rendőrök. Mivel már pár napja tűzparancs van az autóra, lőni kezdtek ránk. Mivel ők lőttek, ezért mi is elkezdtünk lőni. Aztán Marvin (aki üldözött, sofőr volt) admin dutyba lépett, mert hogy miért lövünk városban. Tagadni kezdte, hogy ők nem lőttek, de mi igen, ÉS hogy adjunk bizonyítékot arról hogy ők lőttek-e. Rajmi jött időközben, és intézni kezdte az ügyet. Viszont sokáig nem jutottunk, mivel kaptam a bant. A bant egyrészt azért kaptam, mert stílusom volt (azt meg is értem), a ban második részét nem tudom megérteni, hogy a másik fél miért nem kapott büntetést.. Illetve, ha nekünk képet kellett arról mutatni hogy pulloznak ránk (nem tudtunk mutatni), akkor nekik miért nem kellett kép ? Várom a bíráló admin és az ügyben résztvevők hozzászólását.

Bizonyítékok:
mtmyoy

Megjegyzés:
Nincs.

Panaszhoz hozzászólhat:
Carlos D Cox, Lisa Bloom, Rajmi, Marvin
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

elex

Újonc
2019. 01. 10.
68
51
Kalocsa
V4 karakter
Carlos D Cox
LV karakter
Carlos D Cox
V2 karakter
Carlos D Cox
Nos hát üdvözlök mindenkit! A fent leírtakat, még azzal kiegészíteném, hogy Brian nem követett el semmilyen stílust.. max 1 mondat volt ami szíven üthette marvin-t, de ezért nem gondolom hogy 1 hónap bant kellene adni, másrészt az egész PD-t lehetne jailba rakni pullozásért.. Marvin vezetett és tagadta hogy ők nem pulloztak.. 250nél lövöldöztek ránk. Nem gondolnám hogy egy 1es adminnak hazudnia kellene, mert ő admin. Egyenlőre ennyit tudok mondani.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Annyira nem értelek titeket. Mi nem lett ezen megbeszélve? Ki nem hallgatott végig? Saját magadat hazudtolod meg.
[2019-03-05 17:37:50] [Output] : Carlos D Cox: (( semmi értelme erőlködni ugyis az adminnak lesz igaza ))
[2019-03-05 17:37:56] [Output] : Carlos D Cox: (( menjen a szankció akkor ))
Itt tisztán látszik ,hogy te már nem szerettél volna semmit hozzáfűzni az ügyhöz.
A másik dolog; "nekik nem kell bizonyítékot mutatni". - Hidd el kaptam. Az ,hogy feléd nem jelzem ,hogy "hékás képem van" attól még van.
A stílust majd Marvin leírja ,hisz ő nevében adtam a bant, csak elkéne olvasni. Annak előzményéről nem tudok csak résznyit.
Végül pedig. Lisa Bloom ,hogy jön ide? Egész végig 1 mondatot nem fűzött hozzá csak a tettetett AFK-t játszotta el. Neki mi panasza van? Közölnétek? Full jogosan kapta a jailt. A képet is küldtem neki.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Patrik

Újonc
2019. 01. 10.
23
7
  1. Attól hogy !Carlos írta! hogy mehet a jail, én még nem így gondoltam, és még végig akartam járni az ügynek.
  2. Kérném azt a bizonyítékot, amit kaptál. Mivel a helyszínen nem kaptuk meg.
  3. Lisa Bloom pedig velünk volt, és ő is beleszólt az ügybe, nem tettette az AFK-t.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Miért küldjem el neked? Vagy helyesbíttek miért küldeném el neked? Majd a bíráló FA/SA megkapja.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

elex

Újonc
2019. 01. 10.
68
51
Kalocsa
V4 karakter
Carlos D Cox
LV karakter
Carlos D Cox
V2 karakter
Carlos D Cox
Nem értem, Marvin még mindig nem szólt hozzá, és kíváncsi lennék rá. Illetve az hogy van bizonyíték elég furcsa, Marvin azt mondta, hogy ő nemtudja hogy pullozott-e valaki. Tehát akkor mégis tudja hirtelen, vagy mi történt? Szeretnénk mi is látni azokat a képeket!
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Az értelmezéssel amint látom komoly problémák akadnak. Itt senki nem írt arról ,hogy Marvin mit látott és mit nem. A ti pullozásotokról van szó. Arról a bizonyítékról beszélünk ha még nem sikerült levenni.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

elex

Újonc
2019. 01. 10.
68
51
Kalocsa
V4 karakter
Carlos D Cox
LV karakter
Carlos D Cox
V2 karakter
Carlos D Cox
Hát nem tudom miről beszélsz rajmi, de vicces mindenképp. Azért tettünk pk-t mert a másik fél nem lett szankcionálva, sem foglalkozva vele. Ha még
,,nem jött volna le". :)
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Az ügy során meglett kérdezve ,hogy bármiféle bizonyítékotok van-e. Nem volt. Akkor? A másik meg stílus? Ne nevettessetek.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na hali! Elolvastam a PK-T! 3 Hozzáfűzni valóm van. 1: A stílusod miatt igenis jogosan kaptad a banod. 2: Ismétlem itt is az üldöző ORFK egység nem én voltam hanem Neumann-ék amit OOC ba is leirtam. 3: Kértem bizonyítékot hogy tudja rajmi szankcionálni az ügyet a válasz erre az volt hogy nincs. Nincs több hozzáfűzni valóm városon belül tilos a pullozás! Várom a bíráló FA/SA válaszát!
 

Patrik

Újonc
2019. 01. 10.
23
7
Szóval, nekünk nem volt bizonyítékunk. DE! Mivel Neumann volt admin ezért lett volna benne annyi, hogy ha megkérdezed tőle, bevallja hogy ténylegesen lőttek. = Büntetés nekik is. :)
https://imgur.com/a/kREcomQ ----> Itt látszik, hogy ők kezdték.
.............................................................................................................................................................................................................
https://imgur.com/a/y4irDyp
[AdminJail]: Rajmi bebörtönözte Francesco Gabbani-t 120 percre.
[AdminJail]: Indok: Városban való pullozás
PD vs Mi
[AdminJail]: Rajmi bebörtönözte Lisa Bloom-t 250 percre.
[AdminJail]: Indok: Városon belüli pullozás.
Miért kapott jóval kevesebb jailt a PD-s ?
Azt még hozzátenném, hogy Lisa kis szintű!
[SeeMTA - Szint]: Lisa Bloom szintje: 3 (jelenleg már 5-ös)
Erről érdekelne Rajmi a véleményed.

Illetve, akárhogy is nézzük, véleményem szerint túlzott büntetést kaptam. (1 hónap pár szóért, és a pullozásért.)

Főadmin/Szuperadmin válasza is érdekelne.
 
Utoljára szerkesztve:

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
@Neumann hozzászólhat a panaszhoz!
A második képen lévő rendőr megkapta a szankciót, illetve az adott adminisztrátor dönti el, hogy mennyit ad ez egy eset súlyosságától is függhet nézzünk egy példát: Civil vagy előveszed a glockot aranyparton megölsz egy embert kapsz 300-at, Rendőr vagy előveszed a sörétest megölsz korháznál 2 embert 600 at kapsz, természetesen mind kettőt indok nélkül gyilkoltad le.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Kicsit vicces nem gondolod? Nehogy már neked tartozzak beszámolóval, hogy kinek mennyi percet adok. Csak tájékoztatlak admin dönti el a jail nagyságát. Általában mindig változtatom a jaileim nagyságát/ideét/hosszát. Ami mindig fix az a DM valamint az FK jump. A másik meg ,hogy loggal ne bizonyítgasd nekem a pullozást. Pontosabban azzal nem tudod bizonyítani.
Meg látom belekötöttél a szintjébe is. Ha lvl 3-as szinten már fegyvert fog a kezébe és üldözteti magát vállalja érte a következményeket!
 

Patrik

Újonc
2019. 01. 10.
23
7
Tisztában vagyok azzal, hogy Te döntöd el hogy mennyit adsz. Viszont a PD-s már tapasztalt (LVL 28), míg Lisa csak LVL 3 volt.
Egyáltalán nem szép dolog, hogy még a kisebbnek adsz többet.
Loggal azért bizonyítok, mivel képpel nem tudok mert az nincs.
Szerintem pont elég a log is (+ még ha Neumann bevallja, akkor bőven elég), voltam már admin (LV-n) tudom mit kell ilyen esetben.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Olvasd el megint az előző HSZ-emben az utolsó mondatom. A másik meg ,hogy az ügy során kérdeztem bizonyíték van? Válasz: Nincs. Így ,hogy most pár nappal később bizonyítgatni próbálod nem helyes. Akkor kellett volna körültekintőbbnek lenned és nem utólag.
 

elex

Újonc
2019. 01. 10.
68
51
Kalocsa
V4 karakter
Carlos D Cox
LV karakter
Carlos D Cox
V2 karakter
Carlos D Cox
Erre viszont én csak azt tudom mondani hogy tegnap nem néztük a fórumot. Kedden történt meg az eset, ma csütörtök van. Mellesleg nem gondoljátok hogy hamisítottunk? Várjuk a(z) FA/SA bírálását!
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Hali gali!

Elsőnek bemásolnám ezt az egy logot.
[2019-03-06 14:44:49] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Figyelem! Az egyik ellenőrzőponton (King's) egy körözött jármű haladt át!
[2019-03-06 14:44:49] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Rendszám: N0RMAN Típus: BMW M5 F10 Színek: szín1 szín2
[2019-03-06 14:44:49] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Ezért körözik: REM,RUM [NAV 02.14.]/REM,RUM (ORFK)/2x REM(J),RUM (NAV168/02.28)/REM,RUM 2x (NAV168/03.03)/Tűzparancs/IFB, ILB, EKHSZSZ,GYHSZSZ

Ez a körözés körülbelül 3-4 napja van rajta, mégis azt veszem észre hogy a körözés ellenére ti állandóan a traffipax előtt jelentek meg fegyverboltot megszégyenítő fegyver arzenállal, és mikor utánatok mennek elkezdtek a rendvédelemre lőni.
Amíg velem véded be magad addig dobok neked egy videót hogy lásd ki pullozott városon belül.
A videón látszik hogy már régen a város határain belül vagytok, viszont az audi kapja a lövéseket, ellentétben velünk, akik már városon kívül elraktuk a fegyvert.
Nem említettem még a lehetetlen 50 méteres ugrást amit a vasútnál csináltatok.
De szerintem nem kéne civilként fegyver arzenállal a rendvédelmet darálni, mert hát mekkora jó móka, menjetek CS:GO-zni vagy PUBG-zni, ugyan úgy lehet darálni, sőt ott még jobb is a grafika hozzáteszem, élvezhetőbb számotokra ott a játék.
Itt viszont ahol a való életre alapul a játék ne császkáljanak már 6 körözéssel fegyver arzenállal a civilek.

Köszönöm hogy elolvastad, várom a bírálást!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.