Carlos Cortez jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
M

Martineez


UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Márton Martin, 20 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Már több éve, a jelenlegi karakteremmel kb 45ezer percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://kepkuldes.com/image/1rSk0y ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Akár napi több órát is (5+) ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Márton Martin vagyok, 20 éves. Jelenleg még tanulok felnőtt oktatásban. Az érettségit már 2 éve elvégeztam. Napi rendszerességgel sportolok, a barátaimmal és a családommal vagyok. Rengeteg szabadidőm van, igy mindig jut elég idő az RP-re is. Nem vagyok példa player, mindig tudom, mikor mit miért kapok... Mindig egyet értek az adminok döntésével, hisz tudom, sokszor hibázom. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Carlos Cortez ~


Születési helye, ideje:

~ 2000.12.27, Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Több szakmával is rendelkezem, ezért ezermesternek mondanám magam. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Régen is tagja voltam a közösségnek, és hiányzik a régi telep, a régi emlékek, a benzinszag, és a kedves emberek. Sajnos annó egy elég magas rangról kellett távoznom (betanitó) egy emberek számára megmagyarázhatatlan ügy miatt... (ADMIN LETTEM) ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Carlos Cortez, 20 éves. Több szakmával rendelkezem, mint OKJ-s, mind sima szakma. Szüleim Jessica Cortez, helyi vállalkozó, és Carlos Alberto Cortez ügyvéd. Egy kisöcsém van, vele élem mindennapjaim egy kis házban. Ő Santiago Cortez, akit el kell tartanom, hisz még csak 17 éves, és szeretne tanulni. Emellett ahogy csak tudom támogaom a szüleim is anyagilag. Rendelkezem jogositvánnyal, és fegyveres szakképesitéssel is, melyről engedélyem is van. Régóta a városban élek, igy ismerem minden zugát. Dolgoztam a város minden melójában szinte, ezért nagy ismerettséggel rendelkezem. ~

Aláírás:

Carlos Cortez

 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.28) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.