carlos clemens- Balage adminra | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Váradi

Barangoló
Támogató
2020. 06. 16.
90
254
18
eger :D
V4 karakter
Uzoma_Madu
LV karakter
Tevoris glenn
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Carlos Clemens >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalanul bannolt ki szerverről, holott nem is minősítettem. Ő mégis erre az indokra adta rám. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/j3dUeFq napi log > https://pastebin.com/XbiYGhDi >

Megjegyzés:
< Történt az, hogy jött ügyet intézni és az ügy végén mondta hogy nem oszt jailt én meg mondtam, hogy oszthatna mivel nem volt reális amit csinált az egyik srác. Erre azt mondta, hogy nem vagyok admin, én meg írtam, hogy "akkor pkra rakhatlatk?" ezt ő úgy vette, hogy fenygettem pkval, felmentem tsre megkérdeztem, miért rakott jailbe az adott indokkal ő erre azt mondta, hogy kibannoljalak innen is? illetve amikor beszélni próbáltam folyamatosan szavamba vágott így nem tudtam megszólalni sem. >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
< Jogtalanul bannolt ki szerverről, holott nem is minősítettem. Ő mégis erre az indokra adta rám. >
[2021-11-27 15:15:30] [Output] : [Fogadott PM]: Carlos Clemens (61): ennyit érsz pali, fenyegetőzöl hogy bannolgatsz

Erre azt mondta, hogy nem vagyok admin, én meg írtam, hogy "akkor pkra rakhatlatk?"
Magadat hazudtolod meg azzal, hogy a saját magad által csatolt bizonyítékkal szembe mész.
[2021-11-27 15:10:19] [Output] : Carlos Clemens: (( rakd jailbe én kérem ))
[2021-11-27 15:10:19] [Output] : Anthony Woelders mondja: (())
[2021-11-27 15:10:22] [Output] : *** Anthony Woelders felhúzza az ablakot.
[2021-11-27 15:10:22] [Output] : Admin[4] Balage: (( Majd azt én eldöntöm, jó? ))
[2021-11-27 15:10:27] [Output] : Carlos Clemens: (( akkor majd pkt rakok ))
[2021-11-27 15:10:28] [Output] : Carlos Clemens: (( jó? ))
[2021-11-27 15:10:29] [Output] : Admin[4] Balage: (( Tudtommal nem vagy Admin. ))

A panaszodban tök valótlan dolgokat állítasz, ami abból is kideül, hogy az "ügyintézés" rögzítésre került, és bizonyíték formájában csatolva lesz a Főadminnak. A beszélgetés során többször is kitértél arra, hogy fenyegetőzök - Egy admin nem azért mondja ezeket, hogy fenyegetőzzön vele, hanem azért hogy tájékoztasson azzal, hogyha ezt a stílust képviseled a figyelmeztetésem ellenére is, kitiltásban részesülsz az érintett helyekről. A TS, valamint a szerver kitiltásodat egyaránt azért is osztottam, mert nem szeretném, ha a játékosok ezzel a toxikus stílussal bármikor is találkoznának akár TS-en, akár a szerveren egy összefutás során. Kicsit nagyra tetted az egódat, mikor behúztalak hozzánk TS-re, hisz oly módon beszéltél hozzám, mintha egy kutyával kommunikálnál. Nem gondolom, hogy az ilyenfajta bárkinek is egy egyfőnél nagyobb közösségben lenne a helye. Veszélyes voltál a szerver játékosai, a TS felhasználóira nézve. Az érintett rendvédelem részéről azért nem osztottam büntetést, mert vannak olyan emberek akik az első figyelmeztetésre is reagálni tudnak, és nem követik el többször. Te sajnos nem ebbe a csoportba tartozol, amely a szerver ügy intézése közben is megfigyelhető volt.

Az ügyintézésem során nem szabálytalankodtam, mindent magamhoz méltóan tettem, valamint így is fogok tenni a jövőben. Amíg a szerveren Admin vagyok, nem fogja egy ~500 játszott perccel rendelkező toxikus játékos sem befolyásolni a stílusával a többi normálisan játszó embert.
 

Váradi

Barangoló
Támogató
2020. 06. 16.
90
254
18
eger :D
V4 karakter
Uzoma_Madu
LV karakter
Tevoris glenn
Azt kifelejtetted, a bizonyítékodból, hogy megkérdeztem azt, hogy ilyenkor lehet e pk-t rakni.
[2021-11-27 15:11:21] [Output] : Carlos Clemens: (( ilyenkor rakhatok pkt? ))
[2021-11-27 15:11:24] [Output] : Carlos Clemens: (( ezt kérdeztem ))
illetve ha te is képviselsz egy lenéző stílust akkor én miért nem tehetném meg azt feléd?
illetve az "ennyit érsz pali" az nem értem, hogy hol lenne minősítés mondjuk ha azt mondtam volna, hogy "sz*r admin vagy" illetve ehhez hasonló megjegyzéseket tettem volna akkor megértettem volna, hogy ezzel az indokkal bannolsz.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Visszaolvastam a logokat, meghallgattam a privátban küldött felvételt, nem tudom mire fel képviselsz ilyen stílust bárkivel szemben is (nem hogy adminisztrátorral szemben - • Segítségkérés során kötelező az adminisztrátorral tiszteletteljesen beszélni.), szerintem jogosan kaptad az egy hónap ban-odat szerverről.
Egyrészt ott van a logodban, hogy előbb fenyegetőzől PK-val ([2021-11-27 15:10:27] [Output] : Carlos Clemens: (( akkor majd pkt rakok ))), majd csak később próbálod menteni a helyzetet a kérdésekkel, hogy mire tehetsz mire nem, de ilyenkor már hiába. Előbb gondold át, hogy mit szeretnél és annak milyen következményei lehetnek.
Másrészt mikor megkapod a jailedet még tovább minősíted Balage-t ([2021-11-27 15:15:19] [Output] : [Küldött PM]: Balage (36): ennyit érsz pali, fenyegetőzöl hogy bannolgatsz). A TS3 megnyílvánulásodról nem is beszélve, de ott meg is kaptad érte a szankciódat.

Összegezve,
jogos az 1 hónap kitiltásod, ez idő alatt gondold át, hogy decemberben milyen hozzáállással és stílussal folytatod itt a játékot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.