Carlos C Sawyer SGH. jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
208
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Benedek László vagyok, 17 éves. Fegyverneken élek, családommal már születésem óta. Szakgimnáziumi éveimet töltöm (11. évfolyam) Nyíregyházán, ami a kollégiumi életemet vonja maga után. Táncművészeti tagozatot végzem, amiből még két évem van hátra. E mellett az iskola melletti szabadidőmben a barátaimra, kisebb sportolásra, edzésekre kerítek sort. A hétvégi időmet az előbb felsoroltak mellett, a számítógépes tevékenységekre szánom (MTA). Mióta az MTA játékkal játszom, az roleplay szerverekre hozott a sors az évek alatt, s e idő alatt sikerült egy baráti közösséget kialakítanom, illetve a reform rpt megtanulnom, a saját kereteimre szabnom, képviselnem. A SeeMTA V2-es szerverére még 2016-ban regisztráltam, viszont sajnos kis kihagyással, egyéb okok miatt nemrég kezdtem el újrafoglalkozni a szerverrel, ahol játszom most is minden nap kis közösségemmel.

Mióta játszol a szerveren?

2016 közepén regisztráltam, akkor játszottam, de igazán most kezdtem el a szerverrel komolyan foglalkozni.

Eddigi elért dolgok:

Egy karakter RPs kialakítása, karaktertörténettel együtt.

EHv2Ro5.png


[Ha a felkeltette érdeklődésed, kattints ide vagy a képre]



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék SGH. Tag lenni, mivel a való életi segítőkészségem kihat a szerveren való tevékenységekre, szeretek a játékosokon (legyen akár ez kezdő) segíteni. E mellett szeretem azt átadni egy másik embernek, amit én már megtapasztaltam a szerveren, megtanultam az rpről. Két fél közötti konfliktus kezelés, talán ez az, amit szeretek orvosolni, kezelni.

Miért téged válasszunk?

Egy jóindulatú srác vagyok, másnak nem szeretek rosszat okozni. Korrektség, tisztesség, ami rám jellemző, ezt megtudom mutatni egy feladat elkészítésekor. (Megbízhatóság)
Minden esetben higgadt tudok maradni, de ha mégis egy kissé idegesebb vagyok, akkor van önkontrollom, vissza tudom magam fogni, magamban tartani. (Fegyelmezettség)
Megértem más "nyelvét", szépen, tisztelettudóan beszélek bárkivel, nagy szókincstudás jellemez. (Jó kommunikációs készség)
Helyesen tudok írni, egész gyorsan. (Jó helyesírási készség)
Csapatban tudok dolgozni, mások véleményét meghallgatva, közös döntés alapján (ha abban kell) tudok dönteni. (Csapatban való jó munkatudás)
A munkáimmal nem vágok fel, a tiszteletet megadom mindenki felé, amit vissza is várok. A feladatkörömet megbecsülöm, hisz ezért vállalom el. (Alázat)

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

SGH Tagként a szerveren fent töltött időm 100%-át.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

A mostani helyzet miatt napi +5 órát, az iskolaidőben (amikor már nem lesz online tanítás) pedig hétvégén (szombaton főleg) is elég sok órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Adminsegédként nincs lehetőségem erre, ezt közölném vele érthetően. Viszont ha ezt nem érti meg az illető, és flood vagy nem megfelelő stílus (akár tsen) formájában közli velem, akkor egy nagyobb admin segítségével szankcionálnám az ügyet.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

1. A szerveren megtalálható szerelőtelepek bemutatása
A szerveren megtalálható két szerelőtelep. Fix&Drive, ami San Fierro észak-keleti részén található. See City Car Service pedig Los Santosban a nagyparkoló mellett északon.
JYphB3W.png


2. Sávok jelentése, kialakítása, célja.
Lassú sáv: Itt tudsz várakozni, hogy beendjen a szerelő a szereltetésre.
Gyors sáv: Ugyan úgy tudsz várakozni, viszont, ha itt állsz, hamarabb befognak engedni egy + összeg ellenében.
Kijárat: Ha készen vagy a szereltetéssel a szerelő megfogja köszönni, hogy itt szereltettél és kifog engedni a kijáraton.
WNHBxOj.png


3. Szerelőboxok helye
Egy adott szereltetésnél a szerelőboxba kell beállni az autónak, ahova a szerelő elvár egy pontos, realisztikus beállást.
64MMsWL.png


4. Gépjárművek kategóriája, elemei.
A gépjárművek kategóriába vannak sorolva (alsó, felső, csúcs kategória). A járművön találhatóak panelek, ezek például az ajtók, motorháztető, lámpa, lökhárító, csomagtartó.
mJjEfjL.png


5. Teljes szituáció bemutatása
Egy törött kocsival beállnék vele a sorba és megmutatnám neki, hogy hogy működik az egész szituáció.
PXAxuVy.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza
A városházát a munkalehetőség miatt, illetve a okiratok intézése miatt mutatnám meg.
E2zSd03.png


Kórház
A kórháznál a játékos tudja korrigálni az eltört testrészeit, akár mentős segítségével rp lehetőség.
THBevne.png


Adott munkahely telephelye

Megmutatnám a felvett munkahely hollétét.
lwWXuxc.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megnézem a pm-ben való üzenetét, majd a segítségkérés súlyossága alapján cselekszek. Ha elég a pm válasz, akkor az RP szituáció közben tudok válaszolni neki, viszont ha ott kell legyek vele, akkor abba kell hagynom az IC tevékenységet.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Kimásolom a hirdetést, megnézem az adott játékos szintjét. Szólok egy adminnak, hogy szankcionálja a dolgot, természetesen felhívom rá a figyelmet, abban az esetben, ha a játékos kezdő.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

1. Jail: Követtek, még nem RPztek semmit, az útszélén kiléptem, azzal vártak, hogy van ez a jail, de meg lett beszélve, ki lettem véve.
2. Jail: Tömegverekedésnél véletlen mégegyszer megrúgtam, amiért meghalt, vállaltam a jailt, jogos volt.
xE8Mhu7.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Lj7HLP0.png

 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.