Carlos Butterworth- Papucs Moderátori jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Carlos Butterworth-

Mióta használod a TeamSpeaket?
- Régen sokkal többet használtam, aztán egy idő után abbahagytam. Most jelenleg: 2022.10.01. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Hétköznap dolgozom 6 után érek haza, és amint hazaértem egyből. Hétvégén szinte egésznap, van mikor változó. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- Hétköznap: 4 óra. Hétvégén: 10+ óra. -

Miért téged válasszunk?
- Szeretem a végezni a feladatom, szeretek segíteni kezdő játékosoknak. Imádok csapatban dolgozni, és nem szeretek ki hátrálni a feladatokból. Szeretek új emberekkel dolgozni/beszélgetni, és szeretem magam megmérettetni. Szeretek kihívásokat magam elé állítani, hogy minél jobb és jobb legyek magamnál. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Lojális kitartó, magabiztos vagyok, amikor tudok akkor vagyok, és mindig segítek a moderátor csapatnak/nem regisztrált játékosoknak. Törekedek arra hogy mindent szabályzat szerint tegyek/csináljak. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Megvan a kellő tapasztalatom, és szeretnék ebbe a csapatba tartozni, ami összetart, rugalmas. Szeretnék magamnak bizonyítani hogy megtudnám állni a helyem a csapatba. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Elsőnek ismertetem vele a dolgokat, hogy mik hogyan hol találhatóak. Utána megkérdezem hogy, játszik-e esetleg a szerveren, ha igen akkor pár szabályzatba bele kérdezek. Ha ezekre tudja a választ rá adom a civil rangot. Amennyiben nem játszik a szerveren, kérek tőle Teamspeak3 szabályzatból valamennyi dolgot -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- 1. Tilos mások nem publikus adatainak 2. Más szerverek hirdetése 3. Moderátort és a moderátor teamet, továbbá bármelyik adminisztrátort és nagyobb rangú embert szidni szintén TILOS! -

Ismeretséged a teamen belül?
- Nincs -

Referenciáid?
-Seemta Las Venturas: 2018.09.12-2018.12.10 Admin. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
-Szépen normálisan elmagyarázom neki hogy nem tud képet feltölteni. Amennyiben ezt nem érti meg, akkor is szépen normálisan elmagyarázom neki, hogy sem nem regisztrált játékos, sem civil, sem vip nem tud képet feltölteni, csak moderátortól felfelé. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Szabados Zoltán vagyok 25 éves. Budapesten élek de hatvanba-n születtem! Nagyon szeretek számítógépes játékokkal játszani munka mellet. Fő játék a 7 éven keresztül MTA-volt és jelenleg visszatértem rá. GTA 5, CS:GO, CS1.6. Szeretek horror/vigjáték/akció/kaland filmeket is. Sorozatból leginkább olyat szeretek ami nekem való, verekedős/lövöldözős. Jelenleg egy áruházban dolgozom lassan 1 éve, nagyon szeretek ott dolgozni. Kedvesek/normálisak a kollégák. Régen 2018 környékén játszottam Seemta Las venturas szerveren, ahol jelentkeztem adminisztrátornak, majd 4-es adminig vittem el és adtam le. Pozitiv tulajdonság: 1.Normális vagyok. 2.csapatjátékos vagyok. 3 türelmes vagyok. Negatív tulajdonság: 1. Nem szeretem ha anyáznak tűröm de nem szeretem. 2. Részben kevesebbet beszélek, feleslegesen nem jartatom a számat. 3. Furcsán nevetek.

-
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DaweV4

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesített a felvétel lapján, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2022.10.22. 20:30

(Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
  • Tetszik
Reactions: Stream és Browniee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.