Carlos Adelvan Jelentkezési lap a Fix&Drive-hoz. ![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

D.Viktor.16

Újonc
2020. 11. 27.
4
3
V4 karakter
George William
LV karakter
Frank Howard
V2 karakter
Carlos Adelvan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Teljes nevem: Dénes Viktor Viktor-nak nyugodtan lehet szólítani
16-éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019-09-14 11:12:38-Ez a pontos dátum ekkor kezdtem el játszani a szerveren. Összesen 6954-Játszott percem van. Jelenleg 12-dik a szintem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Néváltásaim : https://imgur.com/394So5c
Adminjail: https://imgur.com/xaNbUjB

Az adminjail kicsit régebbiek van CK- de azt azért kaptam mert elakartam menni a Farkcióból ugyanis kipróbáltam az illegális frakciót de nem az én világom.~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen Rendelkezem mind a 2-vel. Naponta Aktív vagyok ott. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 4-5 órát tudok lenni de többet is akár. A frakció szabályzat leírt elvárást is tudom teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Dénes Viktor-vagyok 16-éves Nógrádmegyer-ben lakom. Hobbim szeretek motorozni a szabadban szeretem a kiskutyákat. Inkább kutyás vagyok de a macskákkal sincs bajom. Szeretek beszélgetni és szeretek társaságban lenni. Voltam régebben ebben a frakcióban is csak az a nemvárt dolog történt hogy a gépem elromlott nekem meg itt kellet hagyni. Nyugodtan hívhattok úgy is hogy (Dénes) nem harapok érte. Kedvenc ételem a Spagetti és a Hamburger.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Carlos Adelvan ~


Születési helye, ideje:

~ Lakeview Street 1994-09-28 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola és Gépkocsiszerelő a szakmám ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert szeretem a kocsikat szerelgetni bütykölgetni és leköt régebben is voltam itt gyakorlaton és nagyon megtetszett ez a hely. Jó indulatúak az emberek és a hely is pazar. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Carlos Adelvan, született 1999.10.27 Lakeview Street. Édesapám Carlos Jhons, Édesanyám Howard Julia. Anyám elhunyt . Apámmal élek jelenleg. Kis kori álmom is az volt hogy ha felnövök egyszer én fogom a kocsikat szerelni nagyon sok kocsi fűzött engem egy fantáziába és nagyon sokat is szeretek. Mai napig szokták hozzám a kocsikat hozni hogy szereljem meg de és ide írok egy lapot mert ez a vágyam hogy nagy garázs,sok szerszám,sok autó és hogy szereljek. És szeretnék egy jó helyen dolgozni.

Aláírás:

Carlos Adelvan


12 órád van frissíteni a V2 karakter neved! @Pexy
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.