Carl -> Szatyras. [Ricsi]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Carl Castellano >

Panaszolt fél admin neve:
< Szatyras >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tudomásom szerint köteles lett volna járművet getelni halál után , eddig minden admin hajlandó volt megcsinálni ezt de ő egy pm-el elintézte. Elhanyagolt segítségnyújtás. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/xPXKcd4 >

Megjegyzés:
< Lehet jönni azzal , hogy az adminnak nem kötelessége getelni de különös módon bárkire írtam eddig mindenki segített. Meddig tart 2 parancsot beírni? Nem akarok bunkó lenni de amíg a pm-re válaszolt annyi idő alatt oda is getelhette volna. Jó lenne ezt letisztázni , hogy hogyan is van ez akkor , hogy más oda tudja hozni és nagy segítség , van aki meg egy pm-el elutasítja a segítségkérést. Ebben semmi hátsó szándék nincsen , csak ott állunk nagy kaliberekkel és siettünk volna hissza a HQ-ra még ugye az idő le nem jár .. na mindegy. Várom a bírálást. >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem teljesen értelek.

Attól hogy minden admin getel az az ő magánügyük viszont ha egy admin nem getel mivel nem köteles, ha meghalsz gondolom indokkal halsz meg direkt nem fog veled menni a kocsid is.

Hívj taxit vagy fuss vissza! (/gps kocsim)

A panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Joshua és CarlV2

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Szeva,miért lenne elhanyagolt segítségnyujtás? Csak azért mert nem geteltem le a kocsidat miután újraéledtél? Nem hinném hogy ez elhanyagolt segítségnyujtás lenne. Illetve adminnak nem kötelessége getelni tudtommal. Részemről ennyi,várom a bírálást. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Benjámin.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.