Carl Roose per indítványozása [DC022]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Papa

Barangoló
2019. 02. 22.
113
51
LV karakter
Carl Rosse
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Carl Rosse ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas 1955. 03. 09. ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson Shelburne RD. ~

Telefonszám:
~ 38761136775 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ebbe Abramson ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ 38761148233 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.04.03 14:00 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 40.000 $ ~

A történtek részletes leírása:
~ Az úrral 2020.04.02 14:00 kor kötöttünk egy szerződést, hogy másnap 14:00-ig használhatja a Buckingham Tug Boatomat úgy, hogy még a bérlés időszaka alatt kifizeti a 40.000 dollárnyi bérlést. Az urat 2020.04.03-án többször is kerestem de nem vette fel a telefont, 04.04 én sem értem el. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.04.04 ~
Carl Rosse
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Untitled-2.png



Tisztelt bíróság,

Tisztelt Mr. Ebbe Abramson



Felperes: Carl Rosse
Alperes: Ebbe Abramson

A vád szerződésszegés, valamint csalás/átverés. A feperes állitása szerint, két napon át kereste az alperest. A megnevezett hajó, nem éppen mai „csirke”, elképzelhető hogy még a vizen van kint, valami külső hatás végett, pl: meghibásodás, üzemanyag kifogyás miatt.
A szerződés amit felmutatott, lehet hamisitvány is. Ítélet csak akkor hozható, amint meghallgattuk az alperest is.



Lydia Blake

Public Defender.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi és LeRoy

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT

*** Henley Castellano közelebb hajol a pulpituson álló bekapcsolt mikrofonhoz, majd így szól bele:

Köszönöm a felszólalását Mrs. Blake! Mivel az alperes a tárgyaláson nem jelent meg, az ítélet jelenléte nélkül kerül meghozatalra.

*** Henley Castellano mégegyszer átolvassa a szerződést.
*Kezében a szerződés. ((Henley Castellano))

Ahogy a védelem képviselője, Mrs. Blake kiemelte, a szerződés könnyen lehet hamisított is. Az alperes írásmódja ismeretének hiányában a szerződés eredeti volta nem állapítható meg.
Ezek alapján a bíróság meghozta döntését a "DC022" fémjelzéssel ellátott ügyben, mely szerint:

Tisztelt Mr. Carl Rosse!

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A szerződés hamisítatlan volta nem állapítható meg egyértelműen, ezáltal nem minősül elegendő tárgyi bizonyítéknak.
Ennek értelmében a vádat ejtem, köszönöm a figyelmet.
Amennyiben a District Court határozatával nem elégedett, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.


*** Henley Castellano a kalapács felé nyúl, majd azzal a kihelyezett falapra üt egyet.
*Csattanás hallatszik. ((Henley Castellano))
*** Henley Castellano aláírja a bírói jegyzőkönyvet, s a testület elhagyja a termet.


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.