Carl Ramirez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bugi123

Barangoló
2020. 10. 27.
83
339
20
Balmazújváros
V4 karakter
Freddy Capone
LV karakter
Dyson Williams
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Ramirez​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Carl​
A.4 Születés ideje: 05/02/1992​
A.5 Születés helye: Jacksonville-Florida- 32201​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Marilla street.​
A.8 Telefonszám: 38764429677​
A.9 E-mail cím: CRamir222@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: US. SECURITY GUARD.​
Betöltött pozíció:Biztonsági őr.​
Feladatköre: Vagyonvédelem.​
Alkalmazás intervalluma: 03/02/2017 — 10/08/2020​
Szerződésbontás indoka: Felmondás.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Jacksonville.​
A látogatás intervalluma: 09/01/2008 — 12/11/2012​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:-​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:-​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:-​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:-​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[X] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A weboldalon láttam egy hirdetést a toborzásról.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
2013.01.01- 2016.01.01 között szolgáltam az amerikai hadseregben, a 22. Gyalogezredben. A rendfokozatom tizedes volt. Társaimmal együtt Dortmund környékén egy támaszponton. 2016-ban szereltem le.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német, francia.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezek.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 16.​
D.2 Neved/beceneved: Buglyó Máté/ Mátyás/Matt.​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Máténak hívnak, 16 éves vagyok,gimnazista,jelenleg kilencedikes. Debrecentől nem messze lakok testvéremmel,és szüleimmel. Szeretek kosárlabdázni,focizni,ping-pongozni,rajzolni,számítógépezni. Kedvenc futballcsapatom a Liverpool, a kosárlabdacsapatom pedig a Houston Rockets.Naponta annyit töltök a szerveren amennyit az időm enged ,ez egy átlag hétköznap 2-3 óra körülbelül,hétvégén pedig 4-5 óra szokott lenni. Iskolában olyan négyes-hármas tanuló vagyok kedvenc tantárgyaim: történelem,kémia,informatika,angol. Sokat hallgatok zenéket,főleg angolul,de nem vetem meg a magyar zenéket sem. Kedvenc műfajom a metál,és a rock,sokat hallgatok emellett poppot, és hip- hoppot..Kedvenc előadóim/bandáim: Metallica,Slayer,Guns & Roses, Black Sabbath, Lil Peep. Nagyon sok filmet szoktam nézni,főleg börtön,gengszter,és akciófilmeket.Kedvenc filmem a Remény Rabjai.MTA mellett szívesen játszok stratégiai,és szimulátor játékokkal.Az utóbbi időkben kipróbáltam az animálást,és a modellezést több-kevesebb sikerrel.Felnőtt koromban szívem szerint tanár lennék.Megbízhatónak tartom magamat,a titkokat amiket elmondanak nem mondom el senkinek,megpróbálok segítőkész,s türelmes lenni minden esetben.Nem vagyok haragtartó,se rosszindulatú.Rossz tulajdonságaim is vannak, sokszor csinálok hülyeségeket,előbb cselekszek mint gondolkozok,nagyon felejtős,és egyben szétszort is vagyok. A való életben is érdekel a rendvédelem, szívesen lennék egy jó "csapat" tagja,ezért jelentkeztem az LVMPD-be.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Körülbelül másfél éve, kisebb megszakításokkal.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 1 éve.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Carl Ramirez egy húszas éveinek végén járó fiatal, aki amerikai állampolgár és most költözött Las Venturasba. Több nyelven is tud beszélni és a legtöbb idejét a szabadban tölt. Próbál új barátokat szerezni és beilleszkedni a társadalomba. Egy társasági ember aki bárkivel megtalálja a közös összhangot. Alapvetőleg egy céltudatos szorgalmas és jó fej rendőr szerepet töltene ki.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Régóta vágyok a rendvédelemhez csatlakozni, érdekel a rendőr rp, szívesen ismernék meg új embereket.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Sok különbség van a két ország rendvédelme között. Például az egyenruha is sokban különbözik.Az Egyesült Államokban a SWAT,és a SEB látja el a terrorelhárítói feladatot, míg Magyarországon a TEK. Az amerikai rendőrök sokkal brutálisabb "módszerekkel" dolgoznak,mint magyar kollegáik,gyakrabban használnak sokkolót,és gyakrabban lőnek.USA-ban más szolgálati járművek vennek,általában Ford Crown Victoria, Dodge Charger, stb.. A felszerelés között is nagy az eltérés. Tudtommal Magyarországon a CZ pisztolyok elterjedtek,míg USA-ban a Desert Eagle. Ezek mellett Magyarországon kevesebb az autós üldözés is.Amerikában a törvények,és a jogszabályok is sokkal szigorúbbak,mint hazánkban.Az Egyesült Államokban több ember tart magánál lőfegyvert (főleg délen) így elővigyázatosabbak a rendőrök is.USA-ban használnak a rendőrök bodycamot,míg magyar társaik nem.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Imádom
Reactions: HYper

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Ramirez,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Ramirez,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.