Carl Morrow-->Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csxkesz

Újonc
2019. 03. 16.
10
15
V4 karakter
Carl Morrow
LV karakter
Gino Joe
V2 karakter
Carl Morrow
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Carl Morrow

Panaszolt fél admin neve:
Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Admin kihasználás, nem megfelelő stílus.

Bizonyítékok:
[2019-03-16 21:05:58] [Output] : Daevid D Lorenz: (( amúgy ))
[2019-03-16 21:06:01] [Output] : Daevid D Lorenz: (( ti elmondanátok ))
[2019-03-16 21:06:01] [Output] : Daevid D Lorenz: (( hogy ))
[2019-03-16 21:06:03] [Output] : Daevid D Lorenz: (( mit csináltok? ))
[2019-03-16 21:06:07] [Output] : Cave L Johnson: (( ic ügy ))
[2019-03-16 21:06:11] [Output] : [INFO]Droogo adminszolgálatba lépett.
[2019-03-16 21:06:11] [Output] : *** Droogo bezárta a jármű ajtaját.
[2019-03-16 21:06:15] [Output] : Droogo: (( ez is ic ügy akkor. ))
[2019-03-16 21:06:39] [Output] : Cave L Johnson: (( Ezt te se gondoltad komolyan. ))
[2019-03-16 21:07:12] [Output] : Larry Brassco: (( rly dutyzol? ))
[2019-03-16 21:07:15] [Output] : Larry Brassco: (( IC ügy miatt? ))
[2019-03-16 21:07:21] [Output] : Larry Brassco: (( nem gondolod komolyan ))
[2019-03-16 21:08:16] [Output] : Droogo: (( mikor 30 percre afkolok? ))
[2019-03-16 21:08:17] [Output] : Cave L Johnson: (( AFK nem mentesít. ))
[2019-03-16 21:08:19] [Output] : Larry Brassco: (( AFK nem mentesít ))
[2019-03-16 21:08:26] [Output] : Droogo: (( most fog. ))
[2019-03-16 21:08:29] [Output] : Larry Brassco: (( :ROFLMAO:dddd ))
[2019-03-16 21:08:30] [Output] : Cave L Johnson: (( Nem. ))
[2019-03-16 21:08:56] [Output] : Cave L Johnson: (( Állj már ki dutyból. ))
[2019-03-16 21:09:47] [Output] : Larry Brassco: (( James akkor köszönd Droogo-nak ,hogy nem tudsz időben elmenni a dolgodra. ))
[2019-03-16 21:10:13] [Output] : Brian W Pellegrini: (( XD ))
[2019-03-16 21:10:54] [Output] : Droogo: (( srácok, mindegy, van elég pénzem ))
[2019-03-16 21:10:59] [Output] : Droogo: (( viszont vigyetek be egyenest ))
[2019-03-16 21:11:02] [Output] : Droogo: (( mert haverért mentem ki ))
[2019-03-16 21:11:07] [Output] : Droogo: (( és most jöttem vissza ))
[2019-03-16 21:11:16] [Output] : Droogo: (( anyámmal is beszélhettek ))
[2019-03-16 21:11:21] [Output] : Droogo: (( szóval vigyetek, de rp-zni nem tudok ))

Csak a lényeget szedtem ki OOC chatről.


Megjegyzés:
Először is kezdeném az ügy felvázolásával. A frakció tagjai IC produkáltak ki egy razziát a HQ-jukra amit mi szépen le is RP-ztünk. Megjelentünk a HQ-n és a jelenlevő összes embert bevittük kihallgatni mivel fegyverekkel megfenyegették páran az egyik NAV-ost. Többé kevésbé sikerült is minden de sok volt a döcögés. (MG-ből tudomásom szerint már tudták ,hogy menni fogunk.) Droogo-t először lelőtte egy ARMY-s amiért megkapta a DM jailt. Ezután ő folytatta az RP-t. De elkezdett többször is AFK-olni. Mikor a NAV HQ-ra értünk akkor fogta fel, hogy őt behoztuk. Akkor a fent mellékelt OOC log-ban látni mi volt. Önszántából belépett dutyba mivel egy kérdésére IC ügy volt a válaszunk és magára zárta az autót. Ezután nagy nehezen levonszoltuk a kihallgatóba de ott végig AFK-olt mindent és RP-zni sem tudtunk vele. Illegális dolgok voltak nála amit elvehettünk volna, de nem tudtuk. Ott hagytuk mivel nem tudtunk vele semmit kezdeni. Kis idő után visszanézettem adminnal és még mindig AFK-olt. Ezen a képen (https://imgur.com/a/xPtW7VC) látszik az AFK és a nála levő lőszer.

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Nikolaj és aBalazs

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Halóka. Akkor ez egy szép történet lesz. Dávid kiáll admindutyból, megy hoz ennivalót majd elkezd enni. 2 napja eléggé rossz napja van, súlyos okok miatt. Majd felhív a barátom, hogy lejön autóval a hegyekbe hozzám és menjek ki a lehajtóhoz mert nem tudja hova kell jönni, ez eddig rendben. Felkapom a ruhám, és megindulok. Hazaérünk, ránézek a gépre és azt látom, hogy már bent vagyok a NAV bázison, kezem lábom szétlőve. Beállok dutyba, hogy az RP megálljon (mivel admin jelenlétében az RP megáll) majd írok adminchaten Bencének, hogy jöjjön, mert ez így nem oké. Rendben, nem jön, megértem. Kiállok dutyból, folytatódjon az RP. Szólok chaten, hogy itt van a haverom ezért nem tudom folytatni. (Ha kell esküszöm az édesanyámat megkérem, hogy magyarázza el nektek.) Ezután, a rendvédelem otthagy az irodában, 1 óra múlva kb. állok admindutyba, szól a TEK-es, hogy folytatom-e az RP-t, mondom persze. Folytattam az RP-t és megkaptam az IC büntetésem. Srácok, van életem, van családom, vannak barátaim, nem fogok 24/24 azzal foglalkozni, hogy kilőjjem a gépet. Szerintem ezt mindenki megérti, akkor abban a pillanatban teljesen felment az agyvizem, elszállt a fejem, hogy ezt nem. Semmit nem csinálok, és arra jövök vissza, hogy visz be a rendvédelem, eltörve mindenem, hp-m 5 csíkon. Azt se tudtam mi folyik, de már RP és RP.
 

Csxkesz

Újonc
2019. 03. 16.
10
15
V4 karakter
Carl Morrow
LV karakter
Gino Joe
V2 karakter
Carl Morrow
Ez mind szép és jó. De a szabályzat magábantakarja ,hogy AFK nem mentesít RP alól. Azzal a lendülettel ahogy felállsz a gép elől és nincs időd lelépkedni a szerverről stb. Megnyomod a bekapcsoló gombot és bekapcsolt állapotban a gép lekésőbb autómatikusan legfeljebb 1 perc és kikapcsol. Megtudtad volna előzni ezt az egészet, de a saját hibádból történt ez. Magadnak köszönheted.

Valamint még valami ami eszembe jutott a mai nap során produkált tevékenységeiről. Ma indoklás valamint tájékoztatás és minden egyéb elképzelhető dolog nélkül lefagyasztottál minket. Erre mi kérdeztük, hogy ez mi választ nem kaptunk. - Kicsivel később keresett minket a leaderünk hogy kapott egy képet rólunk hogy dutyban kocsikázunk. Ezért képes voltál lefagyasztani minket miközbe TV-zni is tudtál volna. Nem értem miért csináltad ezt, de egy baki van benne. A képet amit küldtél leadernek avval kiadtad az admin naplót is.
Logok:
[2019-03-16 18:06:30] [Output] : Droogo: (( rossz id ))
[2019-03-16 18:10:14] [Output] : [SeeMTA]: Droogo lefagyasztott téged.
[2019-03-16 18:10:23] [Output] : [SeeMTA]: Droogo kiolvasztott téged.
 
Utoljára szerkesztve:

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Mindenáron meg szeretnél fogni, de nem tudsz. Bizalmas adminchat-i információt nem lehet kiadni, nem azt, hogy Bankos válaszol egy playernek, hogy -megyek-, vagy azt, hogy véletlenül magamhoz teleportáltalak, vagy a másik játékost. Vagy azt, hogy lefagyasztalak titeket, hogy csináljak egy képet, és utánna kiolvasztalak. Vagy még az, hogy az SGH válaszol egy játékosnak? Ezek az információk mind megtudhatók playerektől, csak az nem, hogy Ryan-t magamhoz geteltem, de ezt te is láttad mivel neki akartam segíteni és véletlenül titeket getteltelek oda. Ne vicceljünk már. Ha elküldtem volna, hogy ki kinek fixel, vagy hogy valaki TV-zik valakit, és azt kiadom, hogy vigyázzon az számít kihasználásnak.
 

benadzs

Újonc
2019. 01. 10.
28
74
V4 karakter
Sebastian Schwarzenberger
LV karakter
Dean Lorenz
V2 karakter
Edward Cox
Nem lenne jogosultságom hozzászólni, de kifejtenék 1-2 dolgot.

Szóval, amikor privátban beszéltünk Droogo említettem a PK-t, amire te annyit mondtál "nem baj legalább plusz HSZ", "nem válaszolok rá", illetve "úgy is hétfőn leadom az admint".
Úgy hallottam, hogy nem is nagyon voltál dutyban, amit tudtál offduty-ban oldották meg.

A hozzáállásod az egészhez full komolytalan, megpróbálod a családi problémáidra hárítani a hibáidat, pedig ténylegesen AFK nem mentesít RP alól.
Ahogy már fentebb írták miért nem léptél ki? Gondolom fontosabb volt a kamat meg a játszott perc afkolás, bár ez már nem az én dolgom.

Szolgálatba léptél miután láttad, hogy RP megy körülötted, mi miatt is?
A saját ügyedet akartad volna bírálni? Nem teljesen világos.
Vagy ezzel próbáltál volna kilépni az RP alól, hisz fegyver is volt nálad, illetve a kocsidat is bezártad amint megláttad, hogy mégis mi történik.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Na erről van szó, beszélünk a levegőbe.
  1. Az irodában senki sem volt rajtam kívűl.
  2. Beálltam dutyba és Cave L Johnson írt, azonnal odageteltem a bázisra és folytattuk az rp-t.
  3. Kiváncsi lennék, mikor mondtam ilyet.
  4. Bannolt játékosként miért szólsz hozzá a pk-hoz?
  5. Az, hogy én hogy afkolok, hogy mennyit vwgyok adutyban teljesen az én dolgom.
 

benadzs

Újonc
2019. 01. 10.
28
74
V4 karakter
Sebastian Schwarzenberger
LV karakter
Dean Lorenz
V2 karakter
Edward Cox
Most nem teljesen értek valamit... ?
Azt mondtad, hogy "nem is válaszolok erre" meg, hogy "nem baj plusz HSZ".
Most melyiket helyezed előnyben? ??
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Mi lenne ha nem pk alatt fejtenétek ki? Alapból ha tudod hogy nem szólhatsz hozzá miért teszed?
 

benadzs

Újonc
2019. 01. 10.
28
74
V4 karakter
Sebastian Schwarzenberger
LV karakter
Dean Lorenz
V2 karakter
Edward Cox
És mi lenne ha te ezt megírtad volna nekem PÜ-ben? Jajj eggyel kevesebb HSZ.
Azért írtam ide amúgy mert úgy gondolom, hogy a PK-hoz tartozik az illető hozzáállása miatt.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Nos beszéltünk Droogoval hülyeség volt tőle hogy így hívta fel a figyelmet magára,de ti is megérthetitek hogy ha dolog van ami miatt el kell menni a géptől akkor elfog.
Utána különben is felkerestétek egymást.
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.