Carl Davise jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Milan07151

Újonc
2019. 03. 17.
4
1
23
V4 karakter
Carl Davise

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 23 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 108049 az Account ID-m. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 9 éve RP-zek, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Több szervert is kipróbáltam, de a Seemta a kedvencem. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2015-ben regisztráltam és azóta nyomom. 74 832 percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~Nem voltam még sem Adminjail-ben, sem kitiltva a szerverről. https://imgx.hu/pyTvGlyqOr5AAFB ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Napi 3 óra hétköznap simán megoldható, hátvégén viszont ennél többet is tudok produkálni. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, tudnám teljesíteni. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Az első frakciómnak a Fix&Drive-ot tekintem. Előtte voltam a Tűzoltóságnál, de ott nem lehetett abban az időben sok mindent csinálni, így váltottam. Elég sok időt voltam a Fixben, mivel kétszer is megfordultam itt. Először egy vontatós ranggal távoztam, utána pedig már vezető vontatós rangnál hagytam abba. A két időszak között voltam a rendőrségnél is. Itt Őrmesteri rangot szereztem. A Fix után abba hagytam egy ideig a játékot, majd a V4-en a Seeringen voltam szerelő. Itt kb 2 hónapot töltöttem el. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Van egy-két ember, akit névről ismerek, mert abban a korszakban is itt volt amikor én is. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Imádom ezt az új autószerelő mechanikát, így szabad időmben szívesen csinálnám, mert nagyon megfogott és nagyon jó kikapcsolódást nyújt. A régebbi időkben is nagyon szerettem a Fix közösségébe tartozni, mert mindenki nagyon jó fej volt és szeretnék egy ilyen jó közösségbe tartozni. Nem vagyok egy balhés típus és a legtöbb emberrel megtalálom a közös hangot. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek Discord-al, Teamspeak-el és mikrofonnal is. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Carl Davise ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 2001,07,15 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Monica Smith ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos Avenue 22/B ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakma ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelezek. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azért szeretnék, mert szakmám szerint autószerelő és autóvillamosságis vagyok. Nagyon szeretek szerelni és egy olyan helyen akarom kamatoztatni a tudásomat, ahol minden lehetőség meg van a jó munkához. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen, több évnyi szakmai tapasztalatom van autószerelésben, autófényezésben és vontatásban is egyaránt. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért én vagyok a megfelelő választás a munkakör betöltésére, mert több évnyi tapasztalatommal tudom segíteni a céget. A kezem közül csak kiváló munkát engedek ki, mert a legfontosabb számomra az ügyfél elégedettsége. Hallottam sok szerelőről, aki csak le akarja húzni az embereket. Én nem ilyen vagyok, mert ha az ügyfél korrektnek talál, akkor máskor is vissza jön, ez nekem is jó, mert ajánlani fog másnak is és a cégnek is jó. A kollégáimmal jól megtalálom a közös hangot. Türelmes vagyok az ügyfelekkel és a kollégáimmal is egyaránt. Pontos és precíz munkát végzek. A szakmai fejlődés a célom és úgy gondolom, hogy itt minden adott ahhoz, hogy minél magasabbra tegyem a lécet. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Carl Davise vagyok, 23 éves. Gépjármű-mechatronikai technikus végzettséggel rendelkezek. Ez magában foglalja az autószerelő és az autóvillamossági képesítést is. Az iskola elvégzése után az első munkahelyem a Fix&Drive volt, ahol nagyon sokat tanultam. Olyan szakmai tudást szereztem itt, amivel bátran neki állok bármilyen járműhöz. Van bőven tapasztalatom motor generálban, futómű és fék javításában, programozásban és az elektronikai dolgok sem okoznak gondot, így bármikor diagnosztizálom és elhárítom az esetleges electrotechnikai gondokat. Úgy gondolom, hogy a tudásom megvan ahhoz, hogy egy stabil szerelővé válljak a cégnél és a mostani tudásomra rátegyek még egy lapáttal. ~
 

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
151
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.