Carl Cavalli []>[] Moderátor Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue

x3zePcK.png


IG neved:
- Carl Cavalli -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körübelül 8 éve használom a teamspeak kommunikációs alkalmazást! -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Sosem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Napi szinten 10:00-1:00 A reggeli időszak változó attol függ mikor ébredek. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi szinten: 4-9 órát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Akív vagyok jó kummunikációs képességel rendelkezem. Jó a probléma megoldó képességem gyorsan beilleszkedek egy közösségbe. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék egy jó társaságba tartozni,illetve boviteni azt jómagammal! Illetve a morderátorok között tudtamal egy elég jó közösség van jelen! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Youtube videó megtekintése eloször,majd szabályzat átbeszélése a felhasználóval,ezután pedig egy kikérdezéssel majd megadni a rangot! -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szeretnék egy jó társaságba tartozni,illetve boviteni azt jómagammal! Ezenkívül a moderátor feladatköre olyan dolog amire szörnyen figyelmesnek kell lenni,szükséges hozzá rengeteg jó képesség! Pl: probléma megoldás,Jó Kummikáció,Nyugalom,Higgadtság.Természetesn ezek a képességek alatt magara ismertem így úgy látom itt a helyem! -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
-Sajnos a csapaton belül nincs ismeretségem remélhetöleg ez változni fog! De könnyen illeszkedek és barátkozok!-

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Operátor -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Aktívság -
- Jó próblémamegoldó képesség. -
- Könnyen beépülök egy közösségbe -

Negatív:
- Néha lustaság -
- Fáradtság -
- Néha par masodpercekre elmegyek a géptöl. -

Mennyi idős vagy?:

- 16. életéveimet taposom -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Martin hívnak,Miskolc köreiben lakok, 16-ik élet éveimet taposom. A szerveren kifejezetten szeretek játszani, amint idom és kedvem adja, és általában ott chillelek. Aktív játékos vagyok, viszont van nekem is magánéletem, és nem vagyok kocka! Szeretek motorozni, ezen belül a kedvenc versenyzom Jonny Walker, kinek mi?! Biztos vagyok abban, ha össze jön ez az egész hogy a moderátori feladatom normálisan tudom teljesíteni! Híve vagyok a csapatmunkának, ami egy ilyen összetett szerveren elengedhetetlen.. Jó ha tudunk egymásra számolni bizonyos ügyekben, mert mindenki hibázhat! Ez lett volna az én kis bemutatkozóm, szerintem nem kell ezt túl agyalni, a döntés a ti kezetekbe! -
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hali az adminügy közbeni stílusod és viselkedésed miatt (aminek tsen fültanúja voltam) valamint az adminszidás miatt Nem támogatom a lapodat!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ki is lettél bannolva. Kár volt lapot írj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.