Elutasítva Carl Cavalli//BoriUr - tomi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Carl Cavalli//BoriUr

A ban időpontja:
Tegnap

A ban időtartama:
Perma

Moderátor neve, aki bannolt:
tomi

A ban oka:
You are banned permanently. Reason: "Ok nélküli bejövetel ügyfélbe, moderátor ignorálása. -tomi"

Amiért szeretnéd az unbant:
Teljes mértékben a bann-t jogtalannak találom!

Megjegyzés:
Azt hallotam hogy én ram szoltak töbször hogy menjek ki a szobábol miközben én oda mentem egy ismerösömhoz beszélni, ugyebár ts ügyfélszoli nem társalgó de akkor miért van az hogy 6 civil egy modi több orán keresztül? Olyan hosszu az ügy? Én ugytudom hogy azért vagyunk itt és azért élünk hogy egy jó közösségbe tartozzunk vagy akár alakitsunk ki én esti idökben éjfél környékén mentem be meghivni embereket hogy valaki jön-e esetleg "Gta V,PUBG,CS:GO" valami azt kaptam meg hogy rám töbször is szolva lett hogy menjek ki márpedig sem figyelmeztetve nemvoltam sem pedig szólva nemvolt nekem hogy zavarok. Miutan elhagytama szobát elég sok idő eltelt tölöttem fel videót és játékot szedtem le majd reggel mikor felkeltem bann-al szemben találtam magam. Furcsának tartom hogy eddig senkinek nemvolt velem semmi baja és egy jó közösséget alakitottam ki pár emberböl.De egy embernek mégis gondot okozok ezek láttan! Ui: Szeretném felvilágositani a "tomi-t" a ignorálás szó jelentéséröl mivelhogy a szó jelentése az hogy xy ember semmibevétele én magát az indokot sem értem.
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
454
1 265
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Szia! Látod most önmagad hazudtolod meg azzal, amit leírtál az ignorálásról. Nem egyszer jöttél be ts en úgyhogy segítség miatt, hanem csak úgy mert beszélgetni jöttél. Sőt egyszer még saját magad is bevallottad, nem segítség miatt jöttél, hanem csak úgy beszélgetni. Közben többen állították, hogy azt se tudják ki vagy, csak a szerveren találkoztak veled egyszer kétszer. Másoktól is hallottam panaszt, hogy be mentél minden indok nélkül. Beszélgetésre egyrészt ott vannak a társalgók. Másrészt az oké, hogy én beszélgetek ügyfélben azokkal, akiket ismerek. Te úgy jöttél be, és velem is úgy beszéltél mintha nem is tudom hány éves ismernénk egymást. Többször szóltam, hogy a TS ügyfélszolgálat segítség nyújtásra van, és ha nincsen semmi bajod akkor ne gyere be. Tegnap is beszéltem hozzád, miközben te beszéltél egy másik ts en valakihez vagy mit tudom én milyen beszélgetős platformon, de mindegy, az a lényeg, hogy ki kickeltelek hogy észrevedd magadat, és még utána le is léptél. Utána be mentem például Joehoz, és megkérdeztem tőle, hogy te ki vagy, mert annyira úgy beszéltél vele mint a legjobb pajtiddal. Azt mondta azt se tudja ki vagy, csak a szerveren néhányszor találkoztatok. Olyan panasszal is találkoztam nem egy, és nem is két embertől, hogy idegesítő vagy. Gondolkozok még az UB-n.
 
Utoljára szerkesztve:

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
Nemigázán értem ezt az egészet több okbol elöször is a joe-val beszéltem már párszor és a vicc az egészben hogy szerveren sose talalkoztam vele ! :D
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 423
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Mind a két személy rám hivatkozik, így megosztanám az álláspontom. Párszor bejöttél hozzám, vagy írtál rám, hogy van egy-két új videód, érdekel-e, de ennyi az össz ismeretségünk. Én is észleltem már hogy ki-be járkálsz ügyfélből, mintha egy társalgó lenne, bár ott sem kéne ezt csinálni.
Részemről ennyi, innentől Tomi dönt majd.
Köszönöm.
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
454
1 265
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Döntöttem. Egyenlőre marad rajtad a ban. Gondolkodj ezen, és 1 hónap múlva próbálj meg esetleg UB-t írni erre a topicra hivatkozva. Zárható/helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: Kuti

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Rendben, így viszont akkor a moderátor jelentkezésed nyilván sikertelen.

Zárok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.