Carl Benson jelentkezése

envolnek

Újonc
2019. 10. 09.
1
1
18
Balmazújváros
LV karakter
Carl Benson
redline-auto-service-logo.png




Teljes neve:

Carl Benson

Születési helye, ideje:

Fort Carson, 1996.12.16.

Édesanyja leánykori neve:

Mary Stuart

Jelenlegi lakcíme:

Harry Bennetson st. 39

Hány éve él a városban?

28 éve

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Bányászként dolgoztam, a cégeseket és a vonatot mindig én bütyköltem, a bányászásba belefáradtam ezért ki szeretném próbálni magam szerelőként.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Műszaki emberként értem és fontosnak találom egy ilyen munkához szükséges idő, munkamorál és csapatszellem meglétét, a megkívánt precízitás és teljesítmény közti egyensúly megtalálását. Jókedéjű ember vagyok, de a munkához mindig komoly szándékkal állok. Édesapám azt tanította, hogy a munka, mindig legyen tisztelet és becsület dolga. Így állnék hozzá a csapat kötelékében is.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem, de van tapasztalatom szerelés terén.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Tartós munkaviszonyt szeretnék, minél többet tanulni és a legjobb tudásom szerint segíteni másokon.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Minél tovább.

Előző munkahelye(i):

Emerald Grotto bánya, bányamérnöki pozíció.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Rendkívül magas fizikai és mentális megterheléshez képest alacsony fizetés, fejlődésre nem volt lehetőség.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/2EKU6QR









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása: Carl Benson


-





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



redline-auto-service-logo.png





Játszott perceid:

8350

Eddigi frakcióid:

-

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

-

Mióta RP-zel?

2019 óta, aktívan néhány hónapja.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Érdekelnek az autók és még sosem voltam frakcióban, szeretnék mostmár egy csapathoz tartozni és aktív tagként játszani. Civilként nincs sok tennivalóm így szerelőként szeretném elütni az időm.

Miért pont téged válasszunk?

Csapatjátékos vagyok, úgy érzem jól tudnék teljesíteni és minden nap aktív vagyok. RP-re mindig is komolyabban tekintettem, mint egy sima játék, a frakcióhoz is így állnék hozzá.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK

Voltál-e már szerelő?

Nem.

Mennyi idős vagy?

18 éves.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Aktívan egy hónapja.

Használsz-e TS3-at?

Igen

Használsz Facebook fiókot?

Igen

Használsz Discordot?

Igen

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

3 órát minimum.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Délután

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Sziasztok, Zoli vagyok, Debrecen mellett élek, és egy nagynevű debreceni műszaki technikumban tanulok, végső cél a mérnöki diploma. Szenvedélyeim az autók, vezetéstechnika és motorsport. régebben motoroztam, ma egy BMW E39-et hajtok. Mindig magamnak szereltem a járműveimet, jelenleg is fut az E39 projekt, pillanatnyilag éppen darabokban van. Jóhumorú, intelligens gyereknek tartom magam, jól kijövök másokkal, szociális vagyok. Szabadidőmben dolgozok egy asztalosműhelyben, csinálgatom az autóm vagy Seemta-zok.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 
  • Tetszik
Reactions: p0c