CapY ---> R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
C

Capy

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ernesto Ramirez >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás >

Bizonyítékok:
<


R3HABS
Adminnak való hazudás, forgalmas helyen való lövöldözégenerálás, adminügy alóli kilépés2020-05-31 22:22:032030-01-01 01:00:00Aktív
<09:32:31> You are banned permanently. Reason: "Adminügy alóli kilépés!"
>

Megjegyzés:
< Szóval úgy kezdődött az ügy, hogy fegyverhajónál lövöldözés alakult ki, meghaltunk, és mivel nekem mennem kellett, így kiléptem. Szóltak később, hogy menjek vissza TeamSpeakre, mert adminügy van. Felmentem, és azzal kezdtem, hogy nekem 5 percem van, siessünk. És mivel mikor már tényleg mennem kellett, mondtam, hogy nekem erre nincs időm és leléptem. Ezek után nem csak szerverről, hanem TS-ről is kaptam az örökbannt. Az adminnak való hazudás részét nem érte, miért kaptam... Fegyverhajó meg nem tudom mióta forgalmas hely, de ha az is lenne, akkor is lehetne ott is nyomós okkal ölni, amire volt is indokunk. Azt meg pláne nem értem, hogy ÉN mivel generáltam lövöldözést? Egy embert talán lelőttem, de azt is csak az után, hogy tört a kezem. Azzal meg, hogy azt mondtam, hogy vegyenek elő fegyvert a tagok, nem én generáltam a lövöldözést... >
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia! Számítottam erre a panaszra, mivel valahol kértem is. Kezdjük az elején. Tekintettel arra, hogy te ezt kijelentetted, amikor az ügy volt hogy neked nincs időd, csak 5 perc én jeleztem, zárjuk rövidre. Az ügy során 3 felé szituációt vezettél fel, amelyet nem tudtál alá támasztani. Egész ügyintézés nagy részén volt hangod, és vártam a bizonyítékot a lövöldözés megkezdéséről részletekről. Sem tőled, sem a társaidtól nem kaptam semmit. Erre mint ahogy írtad, bevágod hogy erre nincs időd és lelépsz, meg azt is mondtad hogy nem érdekel az ügy majd írják meg neked. Ha így állsz hozzá én mit tudjak tenni? Vártam tőled bárkitől, nem jött.... Utólag felkerestek a barátaid az éjszakai órákban amiből személyem szerint egy egyszerű megkérdezésből, valamint közlésből elmondták miért mentél el. Én ezt értem, vannak olyan dolgok, de legalább a kedves ügyintéző adminnak, vagy bárkinek szólni kellene hogy, nekem menni kell, holnap kezdjük el újra ne az éjszaka közepén veszekedjünk az ügyintézés helyett és vágjuk be a flegmát és lépjünk le az ügyről. Valamint, fel lett hozva a perma ban ts-ről. Erről utána kérdeztem egy nagyobb illetékest, hogy adhatom, és semmi akadályát nem kaptam. De tekintettel onnan amennyiben szükséges megtudom adni a feloldást. És még egy valamit még megjegyeznék, ha lehetséges hogy panaszod van felém, ne a haverjaidat küld rám, hogy faggasanak az éjszaka közepén és bíráljanak felül, hogy én itt meg ott hibáztam. Szerver bannod azért kaptad, mivel utolsó esélyes voltál, hasonló dolog miatt kaptál egy bant és úgy véltem meg, ha ezekből sem sikerül még javulni, valamint a hozzáállásod is ilyen, akkor ideje picit lazítani és gondolkodni a dolgokon. Várom a bírálást!
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és Smooky
C

Capy

Én senkit nem küldtem rád, főleg nem az éjszaka közepén... Messengeren írták, hogy tsről nagy esélyel UBznak, csak írjak UB-t, de semmi több nem volt. Másrészt, az hogy nem tudom alátámasztani amit mondok, az nem hazudás... szerintem... killogban is látszott, hogy mind a két frakció egy időben kezdett lövöldözni... valamint még mindig nem értem miért generáltam lövöldözést, amikor csak annyit mondtam, hogy fegyvert vegyenek elő.
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: dzsoi és Smooky

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Volt egy olyan állításod hogy téged meglőttek azért mondtad lőjenek. Utána mégse. Utána küldtél egy logot hogy elcsontoztak és azért mondtad nekik, abból az derült ki hogy utána volt az elcsontozásod, miután parancsba adtad a lövéseket.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és Smooky

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Erre enyit fűznék hozzá:

[2020-05-31 21:19:34] [Output] : Ernesto Ramirez mondja (rádióba): [ESP] Fegyvert vegyetek most elő!
[2020-05-31 21:19:40] [Output] : [2020.05.31 217:27] Efraim Carvallo megölte Natalia Seleznyov-t. [M4] (Headshot)

Killog szerint az első őlés ti részetekről történt, valamint a te "felkíáltásod", parancsod után. Várom a bírálatot.
 
C

Capy

Akkor nem én vagyok a hibás, mert én csak azt mondtam, vegyék elő... Nem az volt a cél, hogy lelőjenek mindenkit, hanem ez egy fenyegetés lett volna... Arról nem tehetek, hogy a tagjaink kicsit félre értelmezték a dolgokat.
Annyit még hozzáfűznék, hogy nem iagzán vagyok utolsó esélyes... sehol nem szerepel ilyen a jail-eknél, sem az ub-nál.
 
Utoljára szerkesztve:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Válaszolva az utolsó esélyedre, tudomásom szerint ub-t kaptál egy előző bannod után és abban az állt, amennyiben hasonló szituációba keveredesz mehet vissza a ban, utána kérdeztem mielőtt kiosztottam. Bannod ezért kaptad, valamint azért döntőttem efelől, mivel elmondásod szerint amikor elmentél, azt mondtad téged már nem érdekel nincs időd erre és elmentél úgy, hogy téged kértelek, hogy bizonyisd a te oldalad. Nem tetted meg, nem kértél meg arra se, hogy tegyük át másnapra az ügyet, csak flegmán bevágtad a stílust és szépen szólva tettél az ügyre. Akkor miért nem küldtél semmit amikor az ügy volt, miért beszéltél félre 3 szituációval és miért van egy bannod, ami szerint vissza lehet rakni téged? Ha tudtál róla, akkor nem kezdel fenyiteni és utasításokat kiadni, hanem inkább megbujsz és tanulsz a régebbi szankciókból és nem lennél most bannolva sem nagy eséllyel, ha az ügy végéig maradtál volna/ kértél volna halasztást, esetleg egy játékos pk alatti megbeszélést.

Még annyit fűznék hozzá, hogy az ucpet tudomásom szerint te is láttod, és ha nem is vagy az, de 1-2 komolyabb dolog miatt már csak azok függvényében is az lennél, csak hát a bannodnál volt egy feltétel, amelyet szerintem megszegtél. Ezért lettél vissza téve. Várom a bírálást. Köszönöm, hogy elolvasta a bíráló adminisztrátor.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi
C

Capy

Ez igaz, de nem generáltam lövöldözést...
Az ügynél meg azért mondtam, hogy nem érdekel, mert a másik fél képtelen volt végighallgatni, meg amúgy is mennem kellett.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Várlak titeket 20:00-kor a várómba!!!(Megfelel az idő?)
 
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
TS-en megbeszélve!

PK jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.