Cappsy jelentkezése TeamSpeak 3 Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cappsy

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
107
106
Germany
V4 karakter
Achim Klostermann
LV karakter
Martin Rodriguez

5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【

~ Cappsy jelentkezése TeamSpeak 3 Moderátornak ~



~ In-Game (IG) Neved: ~
~ Steve Roth ~

~ Mióta használod a TeamSpeaket? ~
~ A teamspeaket 4-5 éve használom. ~

~ Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? ~
~ Hétköznap 3-4, illetve hétvégén 5-6 órát tudnék foglalkozni a moderátori feladatokkal. ~

~ Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken ~
~ Hétköznap 3-4 órát, illetve hétvégén 5-6 órát, összegezve ha teamspeaken fent vagyok akkor az egyik Ügyfélszolgálatban tartózkodnák. ~

~ Miért válasszunk be téged a csapatban? ~
~ Azért engem kéne választani a csapatba, mivel elég jó probléma megoldó képességem van. Ezek mellé hozzátenném azt is hogy türelmes, higgadt természetű embernek tartom magam. FrankY 2-es Moderátort ismerem már egy pár hónapja és voltam vele TS-en az Ügyfélszolgálatban amikor ügyeket intézet így tanultam egy két dolgot tőle. Még annyi hozzáfűzni valóm volna, hogy szerintem eléggé ritka dolog Moderátort látni éjféli / hajnali órákban.. eppen ezért fent tudok lenni és végezni a Moderátori feladatokat mivel 3 váltásban dolgozom, illetve nem egy két hétre tervezek csatlakozni a csapatba. Sajnos egy nagyon jó barátom elutazott határozattlan időre, így nem nagyon tudok mit csinálni a szerveren és úgy gondolom elég sok időt tudnék belefektetni a Moderátori tevénykenységembe. ~

~ Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? ~
~ Nos, nem nagyon ismerek senkit a moderátorok csapatából kivéve FrankYt. Éjféli / hajnali órákban is tudnék aktivizálódni illetve végezni a moderátori feladataimat mint ahogy ezt fentebb is említettem. ~

~ Miért szeretnél a csapathoz tartozni? ~
~ Azért szeretnék a moderátorok csapatába bekerülni mivel, megtetszett nagyon a moderátorok feladatai. FrankY nagyon sokat mesélt illetve láttam hogy nagyon jó és összetartó a csapat. Illetve kéne valami olyan dolog ami új és lekötő. Moderátor még nem voltam így ez teljesen új dolog lenne nekem. Ahogy leírtam odafentebb is a barátom elment határozattlan időre, így kéne valami olyan dolog amivel letudnám kötni magamat. ~

~ Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? ~
~ Elsősorban, ha nem regisztrált játékos akkor behúzom, köszönök neki megvárom míg ő is reagál, amint vissza ír vagy reagál a moveolásomra megkérdezem tőle hogy játszik-e a szerveren. Ha azt válaszolja hogy játszik a szerveren elkérek tőle 3 darab RolePlay (RP) és 3 darab TeamSpeak (TS) szabályt, ha elmondta a 6 darab szabályt rá adok egy civil rangot, végül rákérdezek hogy van-e egyébb kérdése / problémája amiben esetleg segíthetek. Ha nincs akkor szólok neki hogy mehet és jó szórakozást kívánnok neki. Visszatérve egy kicsit.. :D Ha azt mondja hogy nem játszik a szerveren akkor csak 3 darab TeamSpeak (TS) szabályt kérek el tőle ha ez megvan akkor rá adom a nem SEE MTA játékost, végül megkérdezem hogy van-e kérdése / problémája amiben segíthetnék esetleg. Ha nincs akkor elköszönnék tőle. Visszatérve ismét.. Ha esetleg nem tudna mondani szabályt akkor áthúznám a "Tanuló Szoba" -ba de még mielőtt behúznám oda szólok neki hogy elhúzzom az adott szobába és kattintson rá 1x a szoba nevére, ha rákatintott akkor megjelenik a szoba leírása és ott megtalálja a szabályokat illetve olvassa át azokat. Ha eltelt 10-15 perc behúzom majd ismét kikérdezemi, természetesen miután megkapta a rangot és van kérdése / problémája meghallgatom és segítek neki. ~

~ Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ~
~ Ha logikusan nézzük az összes szabály fontos, de ha választanom kéne akkor a következő három lenne:

1.(legfontosabb) Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.Szerintem ez azért fontos mivel mindenkinek megvan a saját és nem publikus oldala(i)/ adata(i) ezt sokan felhasználhatják illetve zaklatnák is az adott embereket..ami valjuk be nem a legkellemesebb..
2.(második legfontosabb) Mások piszkálása, zaklatása, szídása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni. Ezt azért tartom fontosnak, mivel senkit sem jó dolog piszkálni, szídni illetve lejáratni. Az hogy valaki lejáratja a másikat több ember előtt szerintem nem a leghelyénvalóbb !
3.(harmadik legfontosabb) Moderátort és a moderátorok csapatát, továbbá bármelyik adminisztrátort és nagyobb rangú embert szídni szintén TILOS! Ezt azért tartom ismét fontosnak, mivel nem tudni hogy kinek kijét szidjuk (70-80%-ban az emberek szüleit / családját szídják) ami lehet hogy eggyeseknek megrázó illetve kellemetlen érzést sugalhat és lehet hogy az adott embernek elhúnyt az az adott családtagja így ez lelkileg is érintheti.
~ Ismeretség a teamen belül ~
~ Volna egy ismerősöm, mégpedig FrankY. Teljes névszerint Lucas Roth / FrankY ~

~ Referenciáid ~
~ Sajnos nincs referenciám mivel még nem voltam moderátor. ~

~ Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? ~
~ Ha az adott játékos nem akarja megérteni hogy nincs lehetőség képfeltöltési engedélyre akkor először is ugye elmondom neki 1x, 2x, 3x hogy nincs lehetőség rá, ha ezek után sem tudja elfogadni akkor egy KICK-ben részesítem. Ha esetleg ez után engem vagy a moderátor társaimat zaklatná akkor megkérnék egy nagyobb moderátort hogy tiltsa ki 24 órára Moderátor zaklatása indokával. ~

~ Mutasd be magad egy 5-10 mondatban. ~
~ Tóth Krisztiánnak hívnak, Budapesten születtem. Jelenleg 19 éves vagyok és Németországban élek. Az általános iskolát és a középiskolát Romániában végeztem nem máshol mint Aradon. (Tudom, tudom leírtam már egy pár országot dehát ennek megvan a privát háttere hogy mégis miért van ez)

Amit tudni kell rólam hogy imádok a szabadidőmben programozni, weblapokat készíteni, photoshoppolni és videókat szerkeszteni is.
Ezek mellett szabadidőmben egy kis erdőben egy patak mentén szoktam kocogni illetve biciklizni mikor úgy adja az időjárás. :)
Jelenleg egy bizonyos TrayTec nevezetű cégnél dolgozok targoncás ként, a feladatom az hogy a beérkező kamionokat feltöltsem.
Egy nagyon határozott embernek tartom magam illetve magabiztos vagyok a döntéseimben ami még soha sem sült el rosszúl.
Az egyetlen rossz tulajdnoságom az hogy amilyen nyugodt vagyok olyan ideges is tudok lenni ha valaki nagyképűsködik vagy ha esetleg valaki kóstolgat engem vagy egy társamat, barátomat, kollégámat. ~

【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】【】

~ Köszönöm hogy elolvastátok a jelentkezésemet. Remélem elnyerte a tetszésetek :p
Sziasztok ! ~

MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali, leszogezem onalloan biralok :D . Nos a lap kinezete tetszos, a tartalma is eleg jo . Nekem annyi kivetni valom van hogy az ingame neved azt ala huztad a tobbit pedig nem ezt valahogy nem ertem. sok siker tamogatom
 

Cappsy

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
107
106
Germany
V4 karakter
Achim Klostermann
LV karakter
Martin Rodriguez
Nagy szerekesztésekben alá húztam véletlenűl..köszönöm szépen a támogatást ! ??
 

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas olvasás és értelmezés után a döntésem: TÁMOGATÓM!


Egyéb megjegyzés: Nekem személy szerint a formázás nem tetszik de ez egyéni döntés ! Nem az számít hogy ki hogyan formázta hanem a tartalom ezért is támogatóm !
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.