Cao Luoyang visszaszerelési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wxier

Újonc
2022. 04. 21.
62
121
18
Pápa
V4 karakter
kiante dillard
LV karakter
feo.celio
V2 karakter
-
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Cao Luoyang

2. Születés helye, dátuma
Shanghai, 01/02/1999

3. Bejelentett lakcíme
Strawberry Ave. 23, Los Santos

4. Telefonszáma
36223573751

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2022.06.05

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Őrmester

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Sérülésem miatt nem tudtam szolgálni az állományban.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Mivel úgy gondolom régen rettentő jól végeztem a munkámat, valamint szerettem ebben a közösségben szolgálni, a város bűnügyeit megoldani, és felépültem, úgy érzem újra jó helyet tudnék betölteni az állományban.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Viktornak hívnak, 17 éves vagyok.

2. Milyen névvel voltál a frakció tagja?
Ha jól emlékszem, akkor Cao Luoyang

3. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Régebben az OMSZ, taxi és a NAV tagja is voltam.

4. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Elég régen játszottam mta-val, most ismét van motivációm.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezek.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
17 éves vagyok, Pápán élek és az előző évben kezdtem el a gimnáziumot, egy kéttannyelvű tagozatra jelentkeztem, amihez egy nyelvi előkészítő év is jár, így tavaly nem kellett sokat bajlódnom a sulis tantárgyakkal. Szeretek számítógépezni, a haverokkal találkozni iskola után, konditerembe is szoktam járni. A sportokat is szeretem, főleg a focit, kisgyerek korom óta focizok hobbi szinten, valamint követem is a futballt rendszeresen. Egyik legtöbb időt felemésztő elfoglaltságom a videójátékozás, nagyon szeretek szórakozni a játékokon spanokkal együtt, vagy csak egyedül. Viszont szeretem, ha társaság van körülöttem és nem egyedül vagyok. Az iskolában jól kijövök mindenkivel, sok új barátot szereztem az új sulimban, a tanárok is normálisak. Egyik nagy álmom, hogy egyszer majd külföldön tanulhassak, vagy csak egy hónapot tölthetnék olyan környezetben, ahol körülöttem mindenki az angol nyelven beszélő kulturát követi, és angolul beszélnek.

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

9. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Imádom
Reactions: dani.nagy8210
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.