Cao Luoyang visszaszerelési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wxier

Újonc
2022. 04. 21.
62
121
18
Pápa
V4 karakter
kiante dillard
LV karakter
feo.celio
V2 karakter
-
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Cao Luoyang

2. Születés helye, dátuma
Shanghai, 01/02/1999

3. Bejelentett lakcíme
Strawberry 23, Los Santos, USA

4. Telefonszáma
36223573751

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2022.06.05

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Őrmester

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Betegségem miatt nem tudtam szolgálni az állományban.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Mivel úgy gondolom régen rettentő jól végeztem a munkámat, valamint szerettem ebben a közösségben szolgálni, a város bűnügyeit megoldani, és felépültem, úgy érzem újra jó helyet tudnék betölteni az állományban.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Viktornak hívnak, 16 éves vagyok.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Régebben voltam OMSZ, taxi és a NAV tagja voltam.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen, igen.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Nyáron nagyon eltávolodtam az mtatól és most jött vissza a kedvem, valamint a motivációm újra rpzni.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezek mindkettővel.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
16 éves vagyok, Pápán élek és ebben az évben kezdtem el a gimnáziumot, egy kéttannyelvű tagozatra jelentkeztem, amihez egy nyelvi előkészítő év is jár, így most nem kell sokat bajlódnom a sulis tantárgyakkal. Szeretek számítógépezni, a haverokkal találkozni iskola után, konditerembe is szoktam járni. A sportokat is szeretem, főleg a focit, kisgyerek korom óta focizok hobbi szinten, valamint követem is a futballt rendszeresen. Egyik legtöbb időt felemésztő elfoglaltságom a videójátékozás, nagyon szeretek szórakozni a játékokon spanokkal együtt, vagy csak egyedül. Szeretem, ha társaság van körülöttem és nem egyedül vagyok, hiszen gyűlölöm a magányt. Az iskolában jól kijövök mindenkivel, sok új barátot szereztem az új sulimban, a tanárok is normálisak. Egyik nagy álmom, hogy egyszer majd külföldön tanulhassak, vagy csak egy hónapot tölthetnék olyan környezetben, ahol körülöttem mindenki az angol nyelven beszélő kulturát követi, és angolul beszélnek.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Tekintve hogy mindketten ugyanakkor tűntetek el, és inkorrekt módon kerültetek ki a frakcióból őrmester rangon, így nem adom meg a lehetőséget nektek. ))
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.