Candelario Santana Jelentkezési Lapja A Redline Auto Sercvice céghez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
P

Prala

g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Candelario Santana~


Születési helye, ideje:
~El Quebrados, 1990.03.03~


Édesanyja lánykori neve:
~Amanda Romelle


Jelenlegi lakcíme:
~Las Venturas, Venturas Ave. 12. ~


Hány éve él a városban?:
~10~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Jelenleg csak alkalmi munkavállaló vagyok, ezért keresek egy olyan biztos munkahelyet, amellyel hosszú távon tervezek. Hirdetésben hallottam az álláslehetőségről, sok jót hallottam a cégről, az autókhoz bár értek, de nem ez a szakmám, viszont könnyen beletanulok a dolgokba, nem lenne problémám. Csapatban szeretek, illetve tudok dolgozni, ez nem okozhat problémát. Végső soron természetesen anyagilag is jobb helyzetben lennék, ami mostanság nagyon rámférne. k z~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Mint említettem a szakmában annyira nem vagyok jártas, viszont nagyon sokféle autóm volt az évek során amivel/amikkel akadtak problémák elég gyakran, így kényszeresen is muszáj voltam beletanulni a dolgokba, bütykölni kisebb-nagyobb alkatrészeket, hibákat javítani akár esztétikailag, akár motorilag adódtak problémák. Tehát kimerem jelenteni, hogy konyítok az autókhoz és némileg örömöt okoz, mikor sikerül kiutat találnom egy-egy hibából és beindul, jobb esetben még el is indul az adott jármű. Így hát nem tartok attól, hogy ne lennék alkalmas a munkavállalás ezen formájára. ~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Hivatásosan nem~


Előző munkahelye(i):
~-~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Igen~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Candelario Santana~



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~7145z~


Eddigi frakcióid:
~-~


Jelenlegi frakciód:
~-~


Mióta RP-zel?:
~6-7 éve, legtöbb RP tapasztalatom SA:MP RP szerverekről származik.~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Tetszik a szerelő rendszer, illetve egyedül játszom, ami nagyban unalmassá teszi a mindennapokat, így a frakcióban emberekkel is ismerkednék, illetve több rp szituációba is keverednék.~


Miért pont téged válasszunk?:
~Nem kezdem el fényezni magamat, alapjáraton türelmes ember vagyok, nehezen lehet kihozni a sodromból, alkalmazkodó típus vagyok nagy mértékben, néha kicsit nyűgös, néha egyáltalán nem, ez épp úgy alakul ahogy a helyzet hozza. Most vásároltam meg az új gépemet, így nagyon aktívan tudok játszani akár a délelőtti, akár a délutáni órákban. Különösebb viselkedési problémáim nincsenek, így szinte bárki elboldogul velem.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/VMCF8xf~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/VMCF8xf~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/tgrC5tL~


Voltál-e már szerelő?:
~nem~


Mennyi idős vagy?:
~20~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~Egész rég óta, pontosan nem tudom, viszont keveset játszottam, mert az előző gépem nem bírta, így élvezhetetlen volt.


Használsz-e TS3-at?:
~Igen~


Használsz Facebook fiókot?:
~Igen~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~3-4 órát~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Délelőtt és Délután is, attól függ mikor van rám szükség.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~Mindkét pontot szükség esetén.z~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~A nevem Pieber Bence, 20 éves vagyok Székesfehérváron élek. Még tanulok levelezőn, mellette a sport teszi ki mindennapjaim nagy részét, ami a jégkorong. Pár fontosabb infó magamról: Hát különösebben egész átlagos ember vagyok, nagyon türelmes, megértő és segítőkész. Napjaim edzéssel, tanulással, sok evéssel és persze szórakozással telnek. Bővebben nem tudom mit mondhatnék, ha esetleg valami létfontosságú infót kihagytam volna szívesen válaszolok bármilyen nemű kérdésre.~
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Lapodban írtad, hogy nem voltál még frakcióban. Tudomásom szerint pedig voltál már a Redline tagja. Akkor most hogy is van ez?
 
P

Prala

Nos, ha az annak nevezhető, hogy 1 napig tudtam játszani, mivel elromlott a gépem és egy meghallgatáson voltam, de egy autót nem szereltem meg, illetve utána nem is játszottam huzamosabb ideig, mert nem bírta a gépem.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Így már érthető. De jobb lett volna akkor is megemlítened. De ennek ellenére támogatlak. Sok sikert! :)
 
P

Prala

Rendben. :) Csak azért nem vettem bele, mert nem éreztem nagyon azzal a semmicske idővel a csapat tagjának, de most már ezt is tudom. :D
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.