Campos Braga - Tommen

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Babo

Barangoló
Támogató
2020. 07. 27.
76
61
Sorsom Borsod :(
V4 karakter
Sonja Vasily
LV karakter
Jayce_Frederick
V2 karakter
Presser Miklos
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Campos Braga>

Panaszolt fél admin neve:
< Tommen>

Panasz pontos megfogalmazása:
<Meg nem hallgatás, indokolatlan AdminJail. >

Bizonyítékok:
< Maga a konfliktus: https://pastebin.com/5TZwXvfW , Meg nem hallgatás: https://pastebin.com/qzUubVQM >

Megjegyzés:
< Kórháznál éledtem újra, mire egy taxis fogadott aki kb 10 cm re állt tőlem. Én beszoltam a taxisnak, hogy mennyen arrébb, és ő meg vissza szólt, bizonyítékokban van a folytatás. Szerintem amit csináltam teljes mértékben IC ügy, egy adminak megkellene hallgatni a másik felet is. >
 
  • Hűha
Reactions: KDominik

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Kórháznál újraéledtél és beleálltál az ott utasokra várakozó taxisba. Eleve egy felesleges konfliktust generáltál - rögtön újraéledésedet követően. És mivel ő nem ment el, mert miért tenné, te rávertél egy párat baseball ütővel a taxira, hozzáteszem RP-vel de ezt nem is kifogásoltam. Emellett a hátadon volt egy Automata Kalasnyikov, amit elő is vettél, de valahogyan kifelejtettél a logokból. Állításod szerint, csak "ellenőrizted, hogy be van -e töltve", míg a taxis azt állította "rátartottad". Nem volt bizonyíték, így efelől el is vonatkoztattam, mindesetre nem OOC-ztad le ezt. Miután végeztél a dolgoddal, nekiálltál questezni, AK-val a hátadon. Erre az volt a magyarázatod, hogy nincs hová tenned. Ezt is szankcionálhattam volna, de elengedtem ezt a szabályszegést.

Meghallgattalak az adminügy során, ott volt lehetőséged elmondani az álláspontodat, így egyenlő esélyeitek voltak. Úgy véltem és még mindig vélem, hogy ezen nincs mit taglalni, pár PM-et kihagytál, amiben utólag is leírtam neked, hogy mi volt a gond, de ezzel nem értettél egyet. Innentől kezdve az egyetlen opció a panaszkönyv, mert nem tudtunk dűlőre jutni, felesleges ezt PM-ben vagy IG->OOC vitatni.

Leírtam azt is, hogy egy maffia tagjaként szerintem nem reális, hogy gyakorlatilag magadra hívatod a rendőrséget - ugyanis egy közfeladatot ellátó személy kocsiját megrongáltad amúgy abszolút indokolatlanul, egy AK társaságában, amit elő is vettél. A maffia rejtőzködve működik, tagjai kerülik a hatóságokat. Itt gyakorlatilag ha nem admint hívott volna a taxis, hanem rendőrt akkor egy kisebb tűzharc keletkezhetett volna, ami követelheti a karaktered életét is akár.

A tőled kapott teljes log.
A másik féltől kapott teljes log.
Az ügyintézés.
A tőled kapott utólagos PM-ek. Azért valljuk be, jóval több PM-et kaptam, mint azt te mutatod.

Az utolsó kérdést ami a logban szerepel már csak mellékesen tettem fel, a döntést alapjáraton már meghoztam. Ekkor vártam kB 9 percet mikor is deemoN kiosztotta az offjail-t.

További szép délutánt!
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Máskor ha PK-t teszel minden logot illessz be, ne csak félrevezetően szelektálj. Legközelebb admin félrevezetése miatt pluszban foglak szankcionálni ezért, most csak figyelmeztetlek.
Sehol nem rális szerintem, hogy alaptalan kötekedésből megrohamozz egy taxit kórház előtt beszólogatásból, mint valami római légiós.
[2022-01-29 12:50:04] [Output] : *** Campos Braga leveszi az ütöt és megrohamozza vele a kocsit

Logokból is láthatóan megbeszéltétek az ügyet és utána is meghallgatott PM-ben.
Helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.