Cameron D Max Jelentkezése [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Salvador

Zöldfülű
2019. 01. 16.
206
145
V4 karakter
Alisha Reynolds
LV karakter
Kitty Chambers
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Adrián Lukac a nevem.
Hány éves vagy?
Jelenleg töltöm tizenharmadik élet évemet.
Hány játszott perced van?
Amikor a jelentkezést írom 55.277 játszott perccel rendelkezem.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam de szerencsére csak 2-szer de már tanultam a hibámból
Jailek.png
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem nem voltam még kitíltva a szerveröl és remélem nem is kerül rá sor.
Kitilt_sokid.png
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt már más nevem.
N_vv_lt_sok.png
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem nem voltam még sajnos más frakcióban.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam frakcióban.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Szerintem legfőkébb a sok barátra,Roleplay tapasztalatomra amit a pár év alatt szereztem és persze a vagyonomra.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
4-5óra hétköznap és 5-6óra hétvégén.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Rendelkezek TeamSpeak 3-al és mikrofonnal is.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem igazából az aktivitásom miatt és amit akarok azt általában elszoktam érni is.És persze az hogy megértő vagyok nem nézem le a kissebeket.Nemszeretem ha valaki szidja a másikat.Én az olyan emberek-el szoktam barátkozni aki megértő és nem szidja a másikat. /I]
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Adrián Lukac a nevem.Tizenharmadik élet évemet töltöm jelen pillanat be.Szlovákiában élek egy kis faluban a szüleimmel és a nagymamámmal .Hetedik osztályban járok.Az iskolában Angol,Szlovák,Magyar és orosz nyelvet tanulok.Kedvenc elfoglaltságom a számítógépezés azon belül pedig az MTA.És nem hagyhatom ki hogy szeretek képet szerkezteni Photoshopban.Nap mint nap játszok SeeMTA v3 Las Venturas szerveren.Kedvenc ételem közé tudnám sorolni a Pizzát és a Spagettit is.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Cameron D Max
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas Hospital 1998-12-19
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Jessica Hills
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen érvényesek mindkettő.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel édes apám is taxi sofőr volt és szeretném ugyan azt dolgozni amit ő dolgozott.Valamint elég jól vezetek és elégé ismerem is a várost.Szerintem ez lenne számomra a megfelelő munka-hely.
Miért pont önt vegyük fel?
Mivel már régóta vezetek és nagyon jól ismerem a várost valamint az embereket is.És mindig is szerettem volna egy taxi szolgálathoz csatlakozni.Szerintem elég jól tudok kommunikálni az emberek-el.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
A csapatmunkárol a több véleményem is van nemásmint nagyon fontos.Ha csapatmunka nem lenne akkor az embereknek már rég nem lenne munka helyük.A csapatmunka az egy alap elvárás az emberektől.A csapatmunka jelentése a következő az emberek kisegítik egymást amibe tudják.A csapat munka nem maradhat ki főkép a Taxi munkahelyekről mivel a rádión való kommunikálás hogy hol van például egy kolléga és hogy ki fogadja a hívást.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen természetesen elfogadom a Las Venturas Taxi szabályzatát és működési szabályzatát és be is tartom amint sikeres felvételt nyerek.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?
Igen természetesen elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Épp a Las Venturas Munkahelylehetőségeket figyeltem és rrábukkantam hogy van jelentkezés a Las Venturas Taxi Társassághoz .Gondoltam írok egy jelentkezési lapot mivel már több mint 300.000Km után járok mivel már elég rég óta vagyok a városban.Előző munka helyem Postás munka volt viszont az nem volt túl jó munka hely mivel nem keresett a legjobban.Nagyon hamar tanulok új dolgokat szóval mondhatni tanulékony vagyok.És azt se hagyhatjuk ki hogy szeretek csapatmunkában dolgozni és sokat beszélni.Szeretek beileszkedni a munka helyemen .Szeretek nagyon vezetni is.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
N_vtelen-1.png

Aláírás: Cameron D Max
Kelt.: 2019.11.19
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-

Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopontja: 2019 11. 23. 19:00
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.