Calvin Nolan jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks

x3zePcK.png


IG neved:
- Calvin Nolan -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2015 óta használom a TeamSpeak3 klienset. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen két voltam már kitiltva, egyszer: 2-3 másodperces SoundBoard használata végett ami nem szándékos volt csak egy gombot nyomtam meg amire volt bindelve az a SoundBoard és ezt nem tudtam, másodjára: Haveromhoz bementem ügyfélbe és szépen megkérdeztem a moderátort,hogy miért bannolta... majd kitiltott egy napra. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam már V3 TS-en kisebb-nagyobb kihagyásokkal 4-5 hónapot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 10+ óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Akár a teljes időtöltésemet TeamSpeak-en. -

Miért pont téged válasszunk?:
-
Több mint 3 éve használom a TeamSpeak3 klienst így szinte mindent ismerek rajta.
Segítőkész vagyok.
TS Szabályzatot teljesen ismerem amit másokkal is be tudok tartattni.
Jó a kommunikációs és az íráskészségem.
Érett gondolkozásom van így egy adott ügynél korrekt és átgondolt döntéseket tudok hozni.
Jól tudok csapatban dolgozni.
Kimagaslóan jó az aktivitásom.
-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék az elakadó-/segítségre szoruló játékosoknak segíteni.
És azért bizonyítani is akarnék, hisz nincs jó hírem a SoundBoardos bannom óta. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
-
- Elmagyarázom egyszer vagy többször azt,hogy-hogy tud eligazodni a TeamSpeak-en, kvázi mik a főbb szobák stb-stb.
Dolgát pedig úgy tudnám segíteni,hogy a szabályzatot ismertetem vele illetve elmondom neki,hogy mit lehet a szabályzat terjedelmében megtenni avagy mit nem.
-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Ami számít szerintem a legjobban az az aktivitásom amivel tudnék nagyon sokat hozzátenni emellett még az érett gondolkozásommal. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Tomasso-t és Makót ismerem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Célom leginkább előszőr a beilleszkedés lenne, emellett egy olyan csapatba szeretnék kerülni mely másoknak a véleményét megbecsüli és tisztában tartja. Eljutni pedig Moderátor 4-ig szeretnék. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kitartó -
- Segítőkész -
- Elhivatott -

Negatív:
- Fáradtságommal a feledékenység jár -
- Szókimondó -
- Bőszívú -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-
-
Petinek hívnak,jelenleg a 17. életévemet töltöm be. Taksonyban élek egy kisebb községben. Most a digitális oktatás végett nem kell bejárnom Budapesti iskolámba hisz nem lehet, így minden nap szinte itthon vagyok. Néha kimegyek a kertbe friss levegőt szívni meg haverokkal dumálni amúgy nagyon semmit. Leginkább ezen időszak alatt a gép előtt ülök illetve ezen felül még szoktam sorozatokat nézni a TV-n. TS-t nagyon gyakran használom amivel az is jár, hogy nagyon aktív tudok lenni. Itthoni tevékenységek közé még azt is sorolnám, hogy a szüleimnek szoktam segíteni ezen felül körülbelül ennyi.
-
 

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
Brassco to Nolan, ismerlek SASD-ból, szerintem megállnád a helyed. Én szívesen dogloznék veled együtt itt is.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: qpido és KLMR

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Nekem a lapod első része kicsit zavaros a bannos résznél. Valóban nem szép az hogy kétszer is voltál már kitiltva a ts-ről de a lapod része szerintem nem lett rossz. Egy próbát megért. TARTÓZKODOK!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: KLMR és qpido
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.