Callaghan Max jelentkezése.

Maxos

Barangoló
Támogató
2021. 01. 02.
140
120
V4 karakter
Callaghan Max
LV karakter
Killian Peterson
V2 karakter
Callaghan Max
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Callaghan Max
- Születési neve: Callaghan Max
- Születési helye, év, hónap, nap: 2000. 05. 25. Los Santosi kórház.
- Anyja neve: Mary Lanpert.
- Személyi igazolvány száma: 549656FT
- Vezetői engedély száma: 583935PK
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-77-939-9395
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Glen Park 17.
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: SCKK személyszállítás, telephelyvezető.
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Igen. Telephelyvezető.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Korábbi foglalkozásaimból kifolyólag jól kezelem a gépjárműveket, korrekt és tisztelettudóan kommunikálok más emberekkel. Türelmes vagyok minden esetben.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Nyugodt, kellemes környezet. Barátságos kollégák, karrier lehetőség.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziasztok! Barnabás vagyok 18 éves. Kicsit mesélnék róla hogy milyen ember is vagyok. Ingadozóan tellnek a napjaim, nagyon változó éppen milyen napom van. Türelmesnek tartom magam, szeretek mindent az alapoktól felépítve megtanulni. Társaság kedvelő típus vagyok, ha tehetem akkor nem egyedül hanem inkább többen, elbeszélgetve játszok. Gyakran tűzök ki magam elé kisebb célokat, amiket szem előtt tartva sokkal jobban fejlődök mintha csak a "lesz valami úgyis" mentalitást követném. Szeretek kikapcsolódni, olyankor általában a Seemta-t választom, de néha vissza-vissza kacsintgatok néhány régebbi cím felé, mint pl. Metin2. Jelenleg dolgozok, de szeretnék tovább tanulni a későbbiekben. Szeretek új dolgokat kipróbálni, nem is hiába jelentkezek ide. Haragtartó vagyok, viszont mégis nehéz elérni hogy haragudjak valakire. A tiszteletet nagyon fontosnak tartom, mindenki ugyanolyan ember csak más és más lehetőségekkel.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2021. 07. 11.-én regisztráltam, azóta 13 648 percet sikerült elérnem. Persze nem játszottam folyamatosan, kihagyásokkal együtt sikerült elérnem.
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? A napok végén kikapcsolódni szeretnék feljárni, úgy gondolom ez a frakció tökéletes erre. Szeretek új embereket megismerni, amire itt van lehetőség.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? SCKK tagja voltam, telephelyvezetőként léptem ki.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Türelmes, szorgalmas embernek tartom magam. Mindent megpróbálnék a legnagyobb figyelemmel megtanulni.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: Ez nagyon változó, hétköznapokon 60-120 percet viszont hétvégéken jóval többet, az már csak a kedvemtől függ.
- AccountID?: 216476
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Igen van és használom mind a két alkalmazást.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Nem.
 
  • Tetszik
Reactions: Bari