Callaghan Max - Akashi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maxos

Barangoló
Támogató
2021. 01. 02.
139
119
V4 karakter
Callaghan Max
LV karakter
Killian Peterson
V2 karakter
Callaghan Max
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Callaghan Max >

Panaszolt fél admin neve:
< Akashi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Figyelmeztetés helyett jail. >

Bizonyítékok:
<
HIRDETÉS: Sima sniper, arany m4, easter glock, wandal desert eladó/csere másikak! ((Callaghan Max))
Kapcsolat: 823480.

[AdminJail]: Akashi bebörtönözte Callaghan Max-t 30 percre.
[AdminJail]: Indok: Illegál Legálba
[SeeMTA]: Nem szökünk :)
>

Megjegyzés:
< Sziasztok! Most nem rég kaptam egy Jailt, mert egyszer rossz helyre hírdettem. Úgy gondolom, ilyenkor kicket szoktak adni, főleg hogy ma még nem hírdettem rossz helyre egyszer sem. Mivel még nem volt jailem, nem az zavar hogy le kell üljem ,hanem az UCP-t rontja, mire bírálva lesz, mindenképp leülöm, inkább ha jogosnak lesz ítélve a törlését kérném. A PK mögött nincs rosszindulat, csak nem szeretném ha lenne jailem, főleg ilyen kis dolog ekkora szinten. Szerk.: A "Nem szökünk" részt töröltem csak, azóta szóltak hogy azt mindenkinek kiírja. :) >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: BBConnor és aPeti

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Az UCP nem a vitrinbe való. Ez a rendszer nekünk adminoknak és a vezetésnek lett létrehozva, azért van, hogy egy játékosról valami féle áttekintést kapjunk vagy bizonyos helyzetekben vissza nézhessünk információkat.

A szabályzat egyértelműen tiltja az illegál legálban való hirdetését, ha nem ooc jelezted le, akkor a büntetésed jogos. Az adminisztrátor egyéni döntése kisebb esetekben, hogy oszt e jailt vagy elenged egy figyelmeztetéssel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.