Cali Folks--->Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Cali Folks >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence >

Panasz pontos megfogalmazása:
< FUN,NONRP,PG,Illetve jogtalan ban kiosztás >

Bizonyítékok:
<
>


Megjegyzés:
< Mint a videóban is látszik,kedves Bence egy F10-el menekült előlünk.Az üldözés kaszinó előtt kezdődött ahol M4-el a hátán állt.Majd ode mentünk bepattant és elkezdett menekülni.Az üldözés végén bemenekült a magánbírtokra,ahonnan ugye esélyünk nem lett volna kiszedni őt.Mikor megláttuk hogy jön ki egy M3-al akkor ketten tartottuk rá az M4-et. Neki a reakciója erre hogy elkezde spamelni a "gate' bindjét,így a a kaput le-fel mozgatva.Megvolt részünkröl a felszólítás majd minden RP nélküld gondolt eggyet és elütött úgy hogy élest tartottunk rá.Ez az egyik,a másik pedig.. Tegnap kaptunk 1000 perces szanciót,majd egy örökös kitiltás olyan indokkal hogy "FUN,Közösség rombolás". Ezt azzal érvelték hogy "noki" skinnel meg m4-el mentünk szerelőtelepre.Ezzel ott a probléam ,hogy egyik szerverszabályzati pont sem títlja ezen cselekedeteket.Az hogy mi "noki" skinben voltunk,semmit nem jelent.Nekem tetszik a skin illetve a barátaimnak is tetszett.És ez hogy nem lehet nálam M4.. kedves Bence SA-tól tanultam,mert akárhányszor meglátom kb. mindig M4-el van offdutyban,én kis naiv gondoltam nekünk is lehet ha neki is..mert ugye ugyan olyan járékosok vagyunk.Így a panaszom leírását ezzel be is fejezném kedves Tamási Gábor,a videót remélem részletesen megnézed és elgondolkodtatt hogy miért csinálják azt a playerek amit csinálnak...ezt a példát látják SA/FA-tól. Köszi hogy elolvastad! >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A BAN-otok nem ehez az ügyhöz kapcsolódik és nem Bence osztotta ki, Tőle csak utolsó esélyt kaptatok. A ban-t admintól kaptátok az utána bekövetkezett ügy miatt, amiért TS3 -ról is kaptátok a ban-t félrevezetés miatt.

"ezt a példát látják SA/FA-tól " - ha Bencére nyitsz PK-t légyszíves az FA-kat ne vedd bele,
mert szerintem tőlünk nem láttál és nem is láthattál semmi szabályszegést.

Légyszíves fogalmazd át a PK-t!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szép bosszú pkt tudsz írni ahogy látom, véleményem ez a panaszodról: ??
Te kis "ártatlan"
Látom csak a banod utan volt idod keresni videokat, emellett nálam nem azért van M4 hogy a rendőrség agyát húzzam veletek ellentétbe. És ne próbálj meg álszentkedni hogy azért mászkáltok kezdő skinbe mert az nektek tetszik és telepakoljátok kiegészítőkkel, ebből többször nem fogjátok kimagyarázni magatokat akár mennyire is próbáljátok kavarni a... Mutasd már meg hol funoltam kérlek, arra gondolok amikor véletlen 2x fel nyitottam a gatet? A "jogtalan" banotokat meg meséljétek be magatoknak továbbra is

https://imgur.com/a/ldRAtEq ez itt maradt, ezeket kaptam ?
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Jo ez a kep amugy,a videota vissza terve. Ugy gondoltam hogy en fairplay folytatok,de igy a a tegnapi produkcio miatt igy gondoltam nyitok egy pk-t. Egybkent miert ne tetszhetne,sehol nincs feltuntetve hogy tilos hasznalni a skint m4-el. En se szoltam rad,sot senki hogy me maszkalj m4-el.Meg ha nekem nem tetszik a skined azt mondom hogy hogy noki skin meg m4? Hmm erdekesen jon ki!
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Telefonrol nehezebben irok,de szerintem a lenyeget leszurted. Illetve az hogy te “veletlen” fel-le nyitogattad a kaput az hiheto,de akkor miert utsz el ha ketten tartunk rad 2 elest?
 
  • Vicces
Reactions: Eccavú és aBalazs

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Persze, privátba írd meg nyugodtan és válaszolok.
 
  • Imádom
Reactions: Eccavú

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Ennek a modjat megtalalom majd en,koszi az allando segitseged?

Amely nem számít PG-nek: Ülsz a kocsidban, fogják rád a fegyvert az ablakon keresztül, és te /do /me-vel alátámasztod, normális RP-vel, hogy megijedtél és a gázra taposol.

Ez meg Bencenek szol,ha nem ismerne ezt a szabalyzati pontot. Illetve Bence,nem gondolod erdekesnek hogy ha masba nem is,de a fogalmazasba kotsz bele? Egy normalis indoklas kellene a hatalmas NON-ra amit,Te,mint SA engedtel meg magadnak!Nem is 2x hanem 5x nyomtal “veletlen” a bindelt gombodra,tovabbra is RP nelkul. Mikor en admin voltam Kedves Ricsivel ugyan ezert vettetek el az adminomat,remelem remlik. Illetve az utkozest is szoktak RP-zni mert Ricsi szavaival elve “egy rp szerveren vagyunk” es ugye te is tudod,hogy bind elvart egy utkozesnel uldozes kozben,de te fittyet hanyva erre,ezzel sem foglalkoztal.
 
Utoljára szerkesztve:

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
https://imgur.com/a/ldRAtEq ez itt maradt, ezeket kaptam ?
Kérdezném,hogy ezzel mi a baj? hogy egy skin van rajtunk vagy m4? rajtad is van m4 máson is a Skin meg teljesen mind1 ha ezzel van a baj akkor ki kell szedni,nem emiatt permázni,és egy képre álltunk össze ! (MELLESLEG NAGYON SZÉPEN LÁTSZIK HOGY EGY KÉP VOLT MERT A 2. KÉPEN MÁR SENKI NEM ANIMOZIK AZ EGYIK SRÁC MÁR FUT IS EL)
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Hatalmas nonrp történt, sajnálom hogy elrontottam azzal a játékélményedet hogy véletlen fel-le csuktam a kaput előtted, ketten tartottátok rám a fegyvert, ebből a másik srácot nem láttam mert pont a kapu mögött állt, tehát takarta ami azt jelenti hogy csak téged láttalak. Emellett azt a pillanatot vártam hogy ne fogd rám a fegyvert, amikor felszólítottál akkor próbáltam elindulni hogy véletlenül se legyen az hogy PGzek. De látom nem akartatok akkor ebből ügyet csinálni mert én simán benne lettem volna hogy onnan induljon újra az RP, de mit ad Isten, amint ki lesztek vágva a szerverről eszetekbe jut kutakodni mint a kis "egerek" hogy na vajon mivel lehetne velem ki****** mert nem tudjátok elfogadni hogy ki lettetek rakva, nem veszitek észre hogy érdekes módon mindenkinek veletek volt próbémája? ? ? Komolyan, annyira össze lett kapkodva ez a düh PK hogy még nem is volt rá időd hogy normálisan megfogalmazd hogy mi a problémád.
Faraid te meg ne nevettesd magad tovább a kifogásaiddal.?‍♂️
További szép estét, több hozzáfűzni valóm nincs és a kitiltásotok továbbra is marad.
 
Utoljára szerkesztve:

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
A kitiltas azert marad mert rossz skinben voltunk? Szerintem eleg funolas hogy kezdo skinben mennek Tankerrel meg kamionokkal. Szerintem a skin valasztassal senki jatekelmenyet nem rontottuk, FUN megint csak erdekes mert egy kepet csinaltunk negyen az piszok nagy FUN volt. Most amiert neked szurta a szemed az hogy jol ereztuk magunkat a szerveren es nem egy monoton jatekstilust kepviselunk,egyenesen nevettsegesnek tartom. Illetva rajtunk kivul 2 olyan sracot is jailba raktal aki tobb honap utan most jott fel a szerverre eloszor,de te oket is szankcionaltad foloslegesen. Mert a Funolas se naluk,se nalunk nem jott letre. Ha meg a szerveren nem szabad kesziteni animokkal kepet,ezt kerlek tuntessetek fel szerverszabalyzatban,mert meg ezt szerintem senki nem tudja.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Eccavú és aBalazs

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Pontosan, ők is megkapták a jailt, máskor ne rángassátok bele őket a hülyeségbe :)
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Eccavú és aBalazs

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
De Bence milyen hulyeseg konyorgom? Semmi szabalyellenest nem csinaltunk es osztogatod az ezer perceket
 
  • Vicces
Reactions: Eccavú és aBalazs

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Az altalad csatoltolt kepeken az latszik hogy animmal allunk egymas melett,majd miutan megcsinaltuk magunknak a “csoportkepet” abba is hagytuk az animot. Meg mindig nem ertem a FUN-t,de a kozossegrombolast megannyira sem.
 
Utoljára szerkesztve:

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Oke most ez a log,hol a FUN,ic karakteremmel igy “beszelek” ahogy kedvem tartja. Elfogadhato bizonyitekokat tudsz csatolni Bence,mert az idaig szerzett kepeid/logjaidra pontosan megadtam a normalis valaszokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.