Caleb Easton jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 11. 16.
29
19
25
Magyarország
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Caleb Easton
V2 karakter
Kevin Atwater

x3zePcK.png


IG neved:
- Caleb Easton -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Úgy 2017-óta használom aktívan. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam, még a V2-ő szerverén voltam TeamSpeak3 moderátor, és egészen Haladó Moderátorig jutottam el. A pontos időre nem emlékszek mikor volt ez már, nagyjából 1-2 éve. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Jelenleg nem sokat, mert nincsen miért feljárnom, de ha esélyt kapok akkor, mindig tudom használni a TeamSpeaket. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 4-5 órát biztosan itt tudnék lenni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Talán amit ki tudnék emelni, hogy rendelkezek már Moderátori tapasztalattal. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mindig is szerettem segíteni másoknak, és ha ezt folytatni szeretném akkor erre nincsen jobb lehetőség mint hogy Moderátorkodjak. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban, illedelmesen köszönök, majd megkérdezem az alapvető kérdéseket hogy játszik e a szerveren avagy sem, és ennek tudatában folytatnám a beszélgetést. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Ez egy fogos kérdés, mert nem ismerem a többi jelentkezőt így véleményt sem tudok tenni, hogy én mivel tudnék többet hozzá tenni. De ha valami ki kellene emelni akkor az a tapasztalatom lenne. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A lehető legmagasabb rangba el szeretnék jutni, de elsőroban a bentmaradás az első számomra. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
-
Igazságos -
-
Barátságos -

Negatív:
- Makacs -
-
Szókimondó -
-
Olykor türelmetlen -

Mennyi idős vagy?:

- 24 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nenczel Jordannak hívnak, és jelenleg a 24.-ik életévemet taposom. Baranya megyében azon belűl Pécsen lakok a családommal együtt.6 éves koromtól egészen 17 éves koromig fociztam, de ezt az álmot abba kellet hagyni mivel a térdem nem bírta a kiképzést úgy ahogy én azt szerettem volna. Szertek különféle játékokkal játszani, meg a szabadban edzeni. 9 osztályt végeztem el az iskolában, ez egy igen hosszú történet miért csak ennyit, amiről nem is szívesen beszélek, de jelenleg Esti iskolában csinálom az érettésgimet. A terveim a közeljövőt tekintve csak egy van az nem más mint csatlakozni a Magyar Honvédséghez, amiben bízok hogy sikerülni is fog. UI: Most hirtelen ennyi mindent jutott eszembe, de ha felvételt nyerek akkor biztosan megismerjük egymást mindenkivel. -
 
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.