Caleb Booker-->Stefan Metarapi [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZS0MBOR

Újonc
2021. 06. 25.
41
6
V4 karakter
Di Carlo Luigi
LV karakter
Caleb Booker
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Caleb Booker >

Panaszra tett játékos neve:
<
Stefan Metarapi >

Panasz oka:
<
egy megbeszélt idő letelése után , nem kaptam meg a tartozását. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
LOG:
[2024-07-16 22:54:17] [Output] : Stefan Metarapi mondja: Most kiperkálok 7,5-et meg amikor jól állok akkor megint annyit.
[2024-07-16 22:54:21] [Output] : Darterrius Bennett mondja: 15millióig is felmehet pár nap alatt.
[2024-07-16 22:54:28] [Output] : Caleb Booker mondja: Akkor 15 millio?
[2024-07-16 22:54:32] [Output] : Caleb Booker mondja: Gyha
[2024-07-16 22:54:33] [Output] : Stefan Metarapi mondja: Akár.
[2024-07-16 22:54:42] [Output] : =========[Las Venturas Taxi felhívása]==========
[2024-07-16 22:54:42] [Output] : Tisztelt lakosság! Las Venturas TAXI társaság várja kedves ügyfelei hívását a 1818-as számon, azonnali hívásfogadással. Las Venturas Taxi gyorsabb mint a Venom!
[2024-07-16 22:54:44] [Output] : Stefan Metarapi mondja: De majd ha jobban állok akkor megadom a másik felét.
[2024-07-16 22:54:47] [Output] : Caleb Booker mondja: Adok en neked 2-3 hetet is , tudom becsuletes kis agglegeny vagy
[2024-07-16 22:54:51] [Output] : Caleb Booker mondja: Jo
[2024-07-16 22:54:57] [Output] : Stefan Metarapi mondja: Az vagyok amúgy kis becsületes cigánygyerek.

kép , dc-n beszéltekrő.:
>

Megjegyzés:
<
Nem szeretnék Stefan-nak rosszat , elhiszem , hogy nem volt ideje , de akkor ne menjen bele. Nem akarok neki bann-t , csak megszeretnem kapni a pénzt , amivel tartozik! Előre is köszönöm! >
 
  • Vicces
Reactions: bagiraa

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
592
755
LV karakter
Zack Burns
hello, várom a válaszát 24 órán belül.

@ZS0MBOR Légyszives küld át a teljes logot.
 
2019. 12. 11.
22
5
LV karakter
Stefan Metarapi
Halo a tovabbi logot is kuldd be legyszives hogy irtam hogy tenyleg nem akarom atvenni mert nem jatszok most aktivan nem tudnam idon belul kifizetni irtam neked dcn is mashol vagyok, te eroltetted hogy vegyem meg
 
  • Vicces
Reactions: Kikapcsoljam

ZS0MBOR

Újonc
2021. 06. 25.
41
6
V4 karakter
Di Carlo Luigi
LV karakter
Caleb Booker
Lényegtelen a további beszélgetés , te kezdeményeztél , majd hoztad fel , hogy 15 millióba megveyzed a jeep-et , 7,5ot akkor , majd 7,5ot kesobb. Jelezted , h nem sokat vagy fent , ezáltal nem biztos , hogy olyan hamar megtudod adni. Nyilván nagyon jó árat ajánlottál , ezért is mondtam, hogy nem gond. Adtam több , mint 3 hetet. Igen , írtad dc-n , azután soha nem is kaptam választ.
 
  • Vicces
Reactions: Isaacos

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
592
755
LV karakter
Zack Burns
Lényegtelen a további beszélgetés , te kezdeményeztél , majd hoztad fel , hogy 15 millióba megveyzed a jeep-et , 7,5ot akkor , majd 7,5ot kesobb. Jelezted , h nem sokat vagy fent , ezáltal nem biztos , hogy olyan hamar megtudod adni. Nyilván nagyon jó árat ajánlottál , ezért is mondtam, hogy nem gond. Adtam több , mint 3 hetet. Igen , írtad dc-n , azután soha nem is kaptam választ.
Küld el az egész logot az esetről vagy @stefan metarapi is elküldheti.
 
2019. 12. 11.
22
5
LV karakter
Stefan Metarapi
Az a helyzet orton hogy mint emlitettem neki is ooc chaten meg discordon is nem leszek most egy ideig otthon ezt magaval targyalta le hogy neki ra er a penz csak vigyem vigyem o eroszakoskodott en fel ora utan mondtam hogy jo akkor majd lebeszeljuk
 
  • Vicces
Reactions: Kikapcsoljam

ZS0MBOR

Újonc
2021. 06. 25.
41
6
V4 karakter
Di Carlo Luigi
LV karakter
Caleb Booker
Alapbol , te hoztad fel , hogy megveszed annyiba. Nem erőszakoskodtam , 15 milliót ajánlottál , ami igen csak jó ár a jeep-ért. Ragaszkodtam hozzád , mert ez egy tényleg irrealisztikusan jó ár volt és szerettem volna , ha valóra válik. Te nem bele mentél fél óra után . A félóra alatt , végig csak azt hajszoltad , hogy szükséged lesz egy kis időre, amire azt válaszoltam , hogy rendben , nyugodtan. Adtam egy hét híján egy hónapot..
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
592
755
LV karakter
Zack Burns
Mivel nem igen jön össze a pénz visszafizetés, ennek fejében elbírálom a panaszkönyvet.

A Szabályzat tisztán leírja, hogy az adásvételi szerződésen kívüli megállapodásért nem vállal felelősséget.
-IC jármű eladásnál a felhasználó (IC eladó) saját maga felel a jármű - más játékosnak való eladásáért. A szerver semmilyen szinten nem vállal felelősséget két játékos közti egyéb megállapodásban (adásvételin kívüli).

↳ Például, ha megállapodsz egy ismerősöddel, hogy az 1 millió dolláros autódért most csak 600 000 $-t ad, holnap pedig a maradékot, viszont nem fogja, nem tudja kifizetni.

Viszont ennek a szabálypontnak a kihasználását sem toleráljuk, erre is van egy szabálypont.
-Tilos a felhasználók naivságát kihasználni, többszörös (ez lehet 1, akár 5 ilyen eset is, nem kell aljasnak lenni és nem lesz ilyen gond) átverés haszonszerzés céljából.

↳ Ellenkező esetben végleges kitiltásra lehet számítani.

Ahogy olvasom itt eléggé ment a hitegetés, hogy kifizeti a pénz másik felét, így Stefan Metarapi megkapta a kitiltást a szerverről.

Caleb, a fent leirt szabálypont miatt, NINCS lehetőséged a pénz visszaigénylésére.
Helyezhető a panaszkönyv
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.